Wasze ulubione pismo o grach

Jakie pismo najbardziej lubicie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

pejta

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
17
Najleprzy jest Top Sicret ale nie ma go w ankiecie więc zaznaczyłem CD-Action bo to jest drugie najleprze pismo
biggrin.gif
 

Valdar 2.4

New Member
Dołączył
11.8.2004
Posty
15
KSG i Play krulują
biggrin.gif
przynajmniej u mnie [smiley poster=grins:d40952a632]he he[/smiley:d40952a632]
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja osobicie czytam CD-Action według mnie to najlepszy mieścieczny o grach komputerowych :wink:
 

Jarvis

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
6
Moje ulubione pismo komputerowe to Komputer Świat Gry. Są tam dobre recenzje.
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
No, coże będę się wypowiadał... CD-Action RULEZ NIEPODZIELNIE i tyle. Uważam, że redaktorzy mają świerze podejście do gier, zaś ich recenzje czyta się z przyjemnością. Do DTP też nie mam nic do zarzucenia- przeciwnie, odwala kawał świetnej roboty rozmieszczając tak atworki i screeny, aby się automatycznie natrafiało na nie wzrokiem... co zaś do tego "Schabowy Zone" (myślę tu o "Kaszance", aby nie było niezgodności) - jakoś nie widzę powodu, by oddzielać "mniej dobre gry" od reszty. Myślę, że jak besztać, to równo z innymi, a nie w tej szaroburej oprawie- ta tylko odstrasza.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
QUOTE No, coże będę się wypowiadał... CD-Action RULEZ NIEPODZIELNIE i tyle. Uważam, że redaktorzy mają świerze podejście do gier, zaś ich recenzje czyta się z przyjemnością. Do DTP też nie mam nic do zarzucenia- przeciwnie, odwala kawał świetnej roboty rozmieszczając tak atworki i screeny, aby się automatycznie natrafiało na nie wzrokiem... co zaś do tego \"Schabowy Zone\" (myślę tu o \"Kaszance\", aby nie było niezgodności) - jakoś nie widzę powodu, by oddzielać \"mniej dobre gry\" od reszty. Myślę, że jak besztać, to równo z innymi, a nie w tej szaroburej oprawie- ta tylko odstrasza.

Popieram CD-Action Power oraz Play
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Moim zdaniem chcąc nie chcąc najlepsze pismo to CD-action.To najbardziej znane pismo komputerowe w polsce.Ma ciekawe artykuly i recenzje a pozatym jest najdluższe i poza grami posiada też wiele interesujących dzialów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom