Wasze ulubione pismo o grach

Jakie pismo najbardziej lubicie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Jakie jest wasze ulubione pismo o grach i o sprzęcie ? Moim faworytem jest CD-Action i PC World Computer. A jeśli znacie jakieś inne(oprócz tych z ankiety),to proszę mi napisać.
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Ja zwykle kupuje Komputter Świat Gry i Playa. KŚG ma fajne gierki i sie supr czyta, a Play ma swój klimat. Przedewszystkim w Playu podobają mi sie Plakaty!

Ps: wydaje mi sie że taki temat jush był :?
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Ja lubie PC World Computer jest w nim sporo fajnych testow i widac ze jest raczej profesjonalne. Obserwuje natomiast coraz to gorsza jakosc Clicka. Ostatni artykul o NK byl napisany tak jagby ten kto to pisal nie gral w G2 (przynajmniej takie odnioslem wrazenie) a i oprawa graficzna i jakosc papieru tez wcale sie nie polepsza wrecz przeciwnie
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Odpowiadam na wątpliwość wara:nawet jeśli był,to sprawdzałem i takowego nie znalazłem.
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Naj bardziej podobało mi sie CD-Action z wszystkich czasopism ale dawno już nic nie kupywałem
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Cd- action of corze:p mam od numeru z żółtą książeczką kodów:p każdy...
 

M4G!K.PL

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
18
Cena Do Jakości ----> Click !!!
Lepsze Gry -----> Cd-Action
Ale Jak Narazie Mam Tyle Roboty W Kompie Że Nic Nie Kupuje Z TYch Gazet
smile.gif
, Lecz Jednak Ostatnią Kupiłem Jakieś 3 miesiące temu ...
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Ja głosuje na Cd-action, ale tylko dlatego, że nie ma Playa. Cd-action jest fajne, w szczególności działy na luzie, action redaction no i recenzje. Ale w Playu recenzje są jeszcze lepsze, a na dodatek są komiksy Śledzia z 8Bitem
biggrin.gif
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
Najlepszym pismem o grach i sprzęcie komputerowym jest CD -ACTION.po za tym są tam fajeranckie bonusy(na płytkach), programy i inne użytki ,na kture warto żucić okiem.
biggrin.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja najbardziej lubię Komputer Świat Gry jest w nim dużo szczegółowych opisów gier i duuuużo dodatków na płytce.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja tam lubię CLICK'a bo fajny. Czasem sypną jakieś ciekawe gry (SpellForce, IrinSotrm i coś tam jeszcze było) ale w CD-ACTION są częściej lepsze gry no icena lepsze. Zgodzę sięz moim poprzednikiem że CLICKspada na psy, ta recenzja NK była do kitu koleś napisał że w mieście portowym jest jakiś nowy alchemik (paranoja jakaś) i był screen z Ignazem chyba o niego mu chodziło ale on przecież był w G2 no i było jeszcze kilka takich wpadek.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No moim ulubionym pismem o grach jest Cd-Action jest bardzo ciekawy wielostronnicowy i bardzo oBszerne artykuły. Wyczerpujące recenzje i bardzo fajne gierki dodają do gazetki!! czasem też mam Clik-a tez jest fajną gazetą!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jak dla mnie to Cd action jest najlepsze pod względem gier jakie dają ale pod względem recenzji to mi sie bardziej play podoba choć on terz daje czasami ciekawe gry.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
cd-action i play chociaż virus_ też jest całkiem całkiem. pierwszy ma super gry i recenzje, drugi jest tańczy, ma dobre gry i miał gothica, trzeci jest najtańszy i ma spox klimat i czasem fajną gierę
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najlepsze jest CD-Action. Click i Game Star to najgorsze pisma komputerowe
sad.gif
.
 

nek

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
46
moje najlepsze pismo to CD-ACTION i Play ... Fajne opisy i dosyć tipsów
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Najlepszym pismem jest oczywiście Cd-Action można tam zanależć duż nowych gier o różnych tematykach a przedewszytskim jest so jakiś czas z numerm wydawane cd-corner .
smile.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Nop to ja kupuje sobie Playa co jakiś czas bo w Playu są extra gierki no i plakaty oraz nienajgorsze recenzje, ale CD Action też zasługuje na wyróznienie bo pismo to ma u mnie taką samą mnote jakl Play i czasami też je wyrywam sklepiakrzowi ( za mamonwe oczywiscie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom