Wasze Ulubione Misje

Status
Zamknięty.
Dołączył
1.5.2005
Posty
30
Jakie są wasze ulubione misje?? Moja to ogółem cała robota w Jarkendarze
smile.gif

Jakie są wasze opinie??
biggrin.gif


poZdRo
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Boże co za temat no poprostu brawa następne pewnie będzie ulubiony strażnik miejski!!! A co do samego tematu to mi największą radość sprawiają pierwsze misje typu zbierz rzepe przynieś patelnie albo wino. Są takie z zycia wzięte.
 

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
Zgadzam się z Sebą. Gra jest najciekawsza na samym początku, zanim będziesz wielkim mocarzem. Stąd też również moim zdaniem najlepsze są misje na samym początku.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Moim ulubionym questem jest dostanie śię do najemnikuw.
Zawsze robię w nim wszystko dla wszystkich i obijam wszystkich ludzi sylvia(chociaż pokonanie Bulka na 5lvl to trudna sprawa cza śie namęczyć)
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja też lubie misje, kiedy jeszcze Bezimienny nie jest prawdziwym herosem. Lubie też misje w Jarkendarze ze wzgledu na wyjątkowo piękny klimat, widoki i nowości.
 

Nemezis

New Member
Dołączył
1.5.2005
Posty
22
Ja tylko misje w Górniczej Dolinie akceptuje niedość że pełzacze i zębacze kręcą się gdzie popadnię to jeszcze mroczny klimat.
biggrin.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
lubie misje z Gregiem i w Jarkendarze, w zadaniu z bandytami, caly czas myslalem ze mnie za chwile sczaja. I wszystkie ktore yrzeba zrobic by zostac obywatelem.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja uwielbiem wszystkie misje , które się wykonuje przed dostaniem się do którejś z gildii. Także do bardzo przyjemnych zaliczam misje w Jarkendarze , najbardziej podobają mi się misja w której trzeba zbadać posiadłości budowniczych oraz misja z kamieniami teleportacyjnymi. A co do misji w górniczej dolinie to lubię misję z kopalniami garonda , chociaż zabijanie smoków też jest fajne . Podsumowując lubię wszystkie misje od 1 - 4 rozdziału , a końcówka gry niezbyt mi się podoba.
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Ja lubię wszystkie misje w Jarkendarze
biggrin.gif
(Wydają mi się bardziej ciekawe niż te w Khorinis)

Od teraz ma być więcej szczegółów i uzasadnienia. Treściwe - Gothi
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
najfajniejsza misja to ta z piratami i handlarzem. Co pirat mówi że nie daleko na plaży jest rozwalony statek handlowy i mnóstwo skarbów i jest to najfajniejsza misja no i jeszcze misja co trzeba dowiedzieć się o co chodzi z tymi porwaniami łazisz se po korinis pytarz w barach pubach śledztwo normalnie
cool.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moja ulubiona misja to dołączenie do najemników, po prostu uwielbiam te misje (natłuc paru chłopaków Sylvia
biggrin.gif
), a i jeszcze lubię misję dostania się do kręgu wody (jakby się niektórzy czepiali pierścienia wody
tongue.gif
). Wogóle misje w rozdziałach 1-5 są spoks, nie lubię tylko 6 rozdziału. Acha i proszę o ostrzerzenie dla kolo15, on chyba już przesadza nie
mad.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Jak dla mnie dostanie się do magów ognia. I cała robota w Jarkendarze i z nim związana.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Moje ulubione misje to wszystkie w Jharkendarze bo nowe i fajne oraz wszystkie misje związane z dostaniem się do najemników.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja reszta przedmówców również bardzo lubie misje związane z dostaniem się do Niebieskich
biggrin.gif
Oczywiście najlepiej jest z skopaniem tyłków Strażników Miejskich. oprócz tego sam początek kiedy o wszystko się trzeba starać i "natrudzić"
tongue.gif
Pozdro All
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Dla mnie najlepsza misja to początek jarkendaru gdy latamy z Jackem Aligatorem po wyspie szukając mięsa
laugh.gif
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
moją ulubioną jest jak biegam z eckipą piratów po kotlinie w jarkendarze (taka mała wojenka).
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najfajniejszy moment to właściwie ten jak właśnie robimy misje w Jarkendarze - zwłaszcza w obozie bandytów i piratów. Ale sam początek gry jak wykonujemy misje żeby dostać sie do jakiejs gildii jest najciekawszy bo wtedy wszystko poznajemy... Cały klimat i nastawienie innych do nas
rolleyes.gif
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
Wedlug mnie najleprze sa misje zeby stac sie obywatelem korinis. W obozie piratow lubie kiedy ide cala brygada zapolowac na brzytwiaki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom