Wasze ulubione misje w G1 i dlaczego

Status
Zamknięty.

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
a ja napiszę małą ciekawostkę dotyczącą kamieni ogniskujących - otóż szukałem wraz z gornem kamienia i jak wiadomo na końcu poszukiwań razem zabijamy trola. a u mnie gorn gdzieś utknął po drodze i trola zabiłem sam. najlepsze jest to, że gorn potem ciągle za mną szedł, bo wg. komputera tego trola jeszcze nie zabiliśmy, bo gorn nie wypowiedział swoich kwestii przy trolu :) i tak razem zaszliśmy do fortecy górskiej i wraz z lesterem pacyfikowaliśmy harpie :D
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Wybacz, że będę ględził, ale to chyba z Diegiem się zabijało trola, a z Gornem to był stary klasztor i masa zębaczy, ale nie będę się czepiał. :p Hmm ja chyba młodego trola nie spotkałem dlatego się czepiałem, ale skoro niesłusznie to przepraszam. :)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
tak masz rację, ale na koniec misji z gornem spotykamy młodego trola. i o niego mi chodziło

Zgadza się z Diegiem walczymy z dużym Trollem używamy na nim czaru pomniejszenia a gdy szukamy kamienia ogniskującego z Gornem walczymy z młodym trollem potem dajemy dyla bo jak mówi Gorn lepiej żebyśmy nie trafili na jego rodziców rodziców młodego Trolla :wink:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

Właśnie nie warto mieć Ulu - mulu na plecach :] . Lepiej rozprawić sie z nimi własnoręcznie ;]
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Taak jak ktoś woli zabijać orków bo jasne a ja dla odmiany wolałem się zaprzyjaznić z orkami stałem z nimy przy będnach i popijałem piwko i paliłem ziele :D :wink:
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
najlepsze

najlepsza misja to jest ta w której trzeba za*** wszystkich szamanów bo sie doświadczenia nastukuje, że hej
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Najfajniejsze jest zbieranie kamieni Ogniskujących, a dokładniej misja z Diego, Gornem i Miltenem bo w tej z Lesterem to Harpie wkurzają!!! :x
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
Najlepsza jest misja z komieniami ogniskującymi bo można sobie troche pochodzić i poznac ciekawe miejsca
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
ja też uwielbiam kamienie, szegulnie ta misje z gornem (fajny klimat starego klasztoru) ale najlepsze są początkowe misje np na dostanie sie do któregoś obozu, szczegulnie w starym jak masz sobie zyskać przyjaciół wśród ważnie postawionych ludzi, wtedy gra jest trudniejsza i bardziej wciąga niż chodzenie, zabijanie orków goblinów itp.[/code]
 

ToMeK

Member
Dołączył
10.9.2004
Posty
141
moja ulubiona to jak sie ma ulumulu i sie idzie do miasta orków normalnie szko niedosć ze mozna fajnie z nimi pogadac tyo jest fajny sposób na pokonanie ich:):) (jaki??) masz ulumulu i podchodzisz do orka a on głupoi sie cofa!, idziesz do orków i wchodzisz w nich a oni odchodzą i niech ida nad przepasc a ty idziesz dalej przed nich oni sa na krawędzia ty wyciągasz przy nich broń oni chśtam gadają wyciągajac bron a w konczu cie atakują a ten który jest nad przepaściaą też prubuje cie gonic i spada a ty wkancu uciekniesza oni niebedą cie gonic i tak mozna zrobic ze wszystkimi, a jak beda na dole to biezesz bron dystansową i ich walisz ale wracajac do tematu to jak mamm ulumulu i przejde przez tą brame to uwielbiam patrzeć jak orkowie tańczą!!!:) :evil: 8)
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
to omisji sie mówi

tu sie o misji mówi a nie o sposobach anichilacji orków heh ja tam wole osobiście tradycyjne mordobicie orków za pomocą Uriziela albo wrzasku bersekera
 

HORN

Member
Dołączył
14.9.2004
Posty
32
Dla mnie najlepsza misja to poszukiwanie części do Ulu-mulu. Podoba mi się to obchodzenie koloni i szukanie najsilniejszych wrogów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom