Wasze postacie

Status
Zamknięty.

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
ŁOWCA SMOKÓW 4 ROŻDZIAŁ 37L TERAZ WYBIJAM JARKENDAR

MISTRZ W BRONI 2-RĘCZNEJ I SZPON BELIARA

STRZELEC W ŁUKU I KUSZY I CIĘŻKA KUSZA\

WOJOWNIK W BRONI 1-RĘCZNEJ

PŻ PONAD 700 BYM MIAŁ WIĘCEJ ALE ULEPSZANIE SZPONU DUŻO ZABRAŁO

MANA 50 PONAD

LEKKI PANCERZ ŁOWCY SMOKÓW

SPRUBUJE ZDOBYĆ PONAD 50 LEVEL
biggrin.gif
 

G-cab

Member
Dołączył
8.12.2004
Posty
35
Lowca smokow 54lv

295 sily

140 zrecznosci

70 many

ok950pt

1h-105 2h-15

Wszystkie um. poza magią, zbieraniem trofeuw i kowalstwem

Jak?
Odp-Dwór Irdorath
Te parametry są po przejsciu gry bez NK, poza tym taki temat jest raz na miesiac
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
w jedynce byłem nekromantą ale i tak walcze mieczem nie wyjąłem runy z uriziela. przeszedłem 2 na magu ognia i miałem szósty krąg level 195 ,134 siły 50 zręcznosci kradziesz kieszonkową myślistwo ciostwór róg i skóra pazury kły język ognia oraz akrobatyka. W nk byłem rycerzem śmierci to tajna zła gildia i miałem szpona i kusze a wszystkiego innego nie pamietam
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE w jedynce byłem nekromantą ale i tak walcze mieczem nie wyjąłem runy z uriziela. przeszedłem 2 na magu ognia i miałem szósty krąg level 195 ,134 siły 50 zręcznosci kradziesz kieszonkową myślistwo ciostwór róg i skóra pazury kły język ognia oraz akrobatyka. W nk byłem rycerzem śmierci to tajna zła gildia i miałem szpona i kusze a wszystkiego innego nie pamietam

195 level?? to super naprawde swietnie sie grało na kodach?? co nie?? Jak dla mnie to nie ma czym sie chwalić!!
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
autor tematu powinien zaznaczyć ,iż nie pisz sie postaci po grze z kodami pan G-cab napisał ,że miał 295 siły itp. pan owen9 pisze natpmias ŻE W GI BYŁ NEKROMANTĄ A W NK NALEŻAŁ DO TAJNEJ GILDII RYCERZY ŚMIERCI-nie ten koleś ostro przegina.
 

Drrackerra

New Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
1
Sila:170
Zrecznosc:60
Luki:40%
Kusze:40%
Mana:30
Miecz dwureczny:45
Miecz Jednoreczny:55


Lvl 16
Gram Najmenikiem i jestem dopieru u kruka i zabijam stfory
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
QUOTE QUOTE 
w jedynce byłem nekromantą ale i tak walcze mieczem nie wyjąłem runy z uriziela. przeszedłem 2 na magu ognia i miałem szósty krąg level 195 ,134 siły 50 zręcznosci kradziesz kieszonkową myślistwo ciostwór róg i skóra pazury kły język ognia oraz akrobatyka. W nk byłem rycerzem śmierci to tajna zła gildia i miałem szpona i kusze a wszystkiego innego nie pamietam



195 level?? to super naprawde swietnie sie grało na kodach?? co nie?? Jak dla mnie to nie ma czym sie chwalić!!


ej seba mam takiego kumpa co miał 114 level jak do jarkendaru wszedł a on niegrał na kodach poprostu wszedł do górniczej doliny parenaście razy i wybił wszystkie zwierzęta itepe bo za każdy nowym wejściem sie odnawiały
dry.gif


Dziwne, że kumplom zawsze zdażają się dziwne rzeczy... to jest niemożliwe... - Gothi
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Moja postać to - Łowca Smoków L.47
Siła - 180
Zręczność - 50
Broń jednoręczna - 70%
Broń dwuręczna - 95%
Mana - 60 (korzystałem z grzybów i tablic)
Kusza - 40%
Łuk - 20%
Życie - nie pamiętam, lecz baardzo dużo
Um. - Kradzież kieszonkowa, otwieranie skrzyń, myśliwstwo to skórowanie futer, pazury i rogi cieniostwora
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja swojej postaci nie pamiętam ale wiem że można zdobyć legalnie bez kodów ponad 200 siły w GII. Wystarczy zostawiać mikstury a pić je po tym jak już wyuczymy się siły u nauczyciela. Orka Elite miałem na strzała z Pięści. Dostałem save od kumpla i nawet fajnie było. małe Karate Kid. A jeśli chodzi o te lvl. to jest niemożliwe żeby mieć ponad 55 a co dopiero 100. Poza tym nowe zwierzęta pojawiają się co rozdział a nie co wejście do Górniczej Doliny. Ludzie zastanówcie się co piszecie
mad.gif
Pozdro All


P.S. Dawno mnie nie było ale po dzisiejszej małej absencji na foro zauważyłem iż User owen9 to Spamer nad Spamerami!!!!!
mad.gif
dry.gif
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Jestem - Nikim
smile.gif


lvl 3

20 siły
10 zręczności
10% broń j
10% broń d
10 mana
10% Łuki
10% Kusze

UMIEJĘTNOŚCI: Włamywanie, zdejmowanie skury ze zwierząt


Dopiero zaczołem gre
biggrin.gif
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Ja gram narazie straznikiem 1 rozdział
poziom 10
siła 49
zręczność 31
mana 17
Br 1-h 30%
2-h 10%
łuki 10%
kusze 12%
Jak narazie to zmierzam do magów wody po misje z ormanentami
biggrin.gif

to wszystko bez amuletów i pierścieni ale z to z tabliczek(kilka chyba 3 many i siły i zręczności)
 

Gor Na Bar

Member
Dołączył
7.5.2005
Posty
45
ja pamietam tylko moja postac z g2 nk nie moge sobie przypomniec
lowca smokow
40level
mistrz w poslugiwaniu sie bronia dwureczna
60%kusza i bron jednoreczna
mana 26
sila 111
zrecznosc100
dalej nie pamietam
 

Ork's Hunter

New Member
Dołączył
12.5.2005
Posty
22
Ja gram łowcą i jestem w 4 rozdziale,mam:
-24lvl(chyba za malo sie postarałem
tongue.gif
)
-cos w okolicach 90 sily
-ok. 45 many(nic sie nie uczyłem)
-baardzo mało zrecznności
-64%2h
-ok.40%1h
-malo łukow
-mało kusz
tongue.gif

-ok 400 pkt zycia
i rozne takie dodatkowe umiejętności(zawalilem mikstury sily
mad.gif
)
poza tym: w życiu nie słyszałem o jakis rycerzach smierci w g2!
blink.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja teraz niegram w gothic narazie ale grałem: magiem ognia i miałem czwarty krąg magi poziom wysoki nawet i to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom