Wasze osiągnięcia

Status
Zamknięty.

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
Podobny temat był (*chodizło na którym lvlv kogoś zabiłeś)
A mi tutaj chodzi o wszystkie rzeczy np. jak szybko przeszliście gre albo ,,zabiłem **** bez zbroji" także na którym levelu zabiliście jakiegoś przeciwnika i jak dużo Kashy mieliście w 1 rozdizale

P.S Rzecz jasna bez kodów

P.S co do tego że to było to poprostu warto ożywić tan temat bo to dosyć ciekawe acha i post musi mieć koło 5 linijek

Niezgodzę się, post musi mieć conajmniej 5 linijek =P - Gothi

Ok
Post2:
No cóż mój taki rekord/osiągnięcie to hm.....
w pierwszym rozdziale miałęm koło 15tys kasy/bryłek
Wybiłem w pierwszym rozdziałe wszystkich kopaczy z SO i nie przyłapał/zabił mnie żaden strażnik
Pokonałem wilka na 2lvlv bez zbroi i z hyba niewykończonym mieczem(jak wiecei wilk mocno wali jak sie ma mało hp i słaba bron go lecituko rani)
Nie było dwóch postów pod rząd, ale dało się to zawrzeć w pierwszym poście, nieprawdaż?-MB
 

_aReS_

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
7
No więc tak. Najwięcej kasy w 1 rozdziale miałem około 10tyś bryłek rudy jak byłem szkodnikiem biłem wszystkich szkodników w obozie zabierałem ich rzeczy i szedłem szprzedawać. Biłem także kupców w NO ( w SO pilnowali strażnicy a w OS (Obóż Sekty) Strażnicy Swiątynni i Guru ). Najszybciej grę przeszedłem w tydzień. A gólnie najwięcej kasy to było coś 70tyś bryłek rudy i rzeczy warte około 15-20tyś. Nie będąc w rzadnym obozie miałem 11lvl i zabijałem Topielce i takie tam. Chyba nic więcej ciekawego nie napiszę. To by było na tyle 8)
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Musi to na Rusi... spamerom i tak tego nie wytłumaczysz :? . No ale żeby od tematu zbytnio nie odbiegać... Mój czasowy rekord w przechodzeniu GI to 23 godziny i kilkanaście minut, bez kodów i żadnych innych myków. Bez zbroji to chyba nikogo nie zabiłem, ale nie rozumiem czemu miałbym nawet próbować walczyć bez pacerza... Za to innym moim osiągnięciem było zabicie Bulita (gościa który na początku dał ci w ryja) na 6 lvlu (oczywiście nie za pierwszym razem). Jeśli chodzi o rudę to miałem lekko ponad 2000 przed zakupem zbroji, np. Zbroji Cienia.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moje osiągnięcia są następujące:

:arrow: najszybciej grę przeszedłem w cztery dni( 19h 12min)oczywiście nie za pierwszym razem
:arrow: na drugim levelu i bez zbroi zabiłem Mordraga
:arrow: na siódmym levelu pokonałem pełzacze oraz ich królową.
:arrow: na koniec gry miałem prawie 65 tys bryłek rudy
:arrow: na czwartym levelu i bez zbroi zabiłem topielca z pod tamy.
:arrow: na końcu gry miałem 37 level

Niewiem czy te osiągnięcia są imponujące, ale większych nie miałem.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
więc tak w pierwszym rozdziele miałem 20 tysięcy rudy a na końcu gry miałem około 55 tysięcy rudy najszybciej przeszłem gre w dwa dni bez żadnych kodów zabiłem mordraga bez zbroi na 3 levelu królową pałzaczy na 10 levelu topielca przy tamie na 6 levelu atego bullita zabilem na 8 levelu a gdy doszłem do śniącego to miałem około 39 poziom nie pamietam troche a szmanów w świątyni śniącego zabiłem na 37 poziomie a tych w mieście orków na 28.

Na przyszłość sprawdzajcie na podglądzie ile macie linijek - Gothi

______________________________________________
sorki Gothi za krutkośc już to zmieniłem
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Na koniec gry miałem około 40 tyś bryłek rudy. Bez zbroi załatwiłem na 3lvl Cavalorna i Aidana. Królową Pełzaczy załatwiłem Na 7 lvl. Na 4lvl zabijałem jaszczury i wilki. Kiedy nie byłem przylączony do żadnego obozu to miałem najwięcej 10lvl ( kiedy grałem ostatnio ) a jak byłem szkodnikiem to miałem 12 lvl jak szedłem do kopalni po jaja pełzaczy. Może te osiągnięcia nie są imponujace ale ja nie gram, żeby było jak najlepiej. No jak kończyłem grę to miałem 38 lvl najwyżej. I najszybciej przeszedłem grę w 6 dni ( około )
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Mojim największym osiągnięciem było wybicie wszystkich pełzaczy z kopalni będąc na 3 lvl. i mając miecz zadający 55 obr. Pod koniec gry miałem chyba 40 lvl. i wybiłem cały NO, SO i sekte :twisted: :twisted: Nie mając zbroi zabijałem jaszczury i poradziłem sobie z topielcem z pod tamy. Gdy szłem do śniącego miałem coś koło 60 tys. bryłek rudy
biggrin.gif
Mając 7 lvl. poradziłem sobie z giblinami z jaskini. A pierwszego orka zabiłem będąc na 8 poziomie. Pod koniec gry miałem 130 siły i 100 zręczności razem z naszyjnikami i pierścieniami ( bez kodów i wykożystywania bógów )
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
bujaka!!

Gre przeszedlem dokladnie w 12 godzin i to w 1 dniu byla jadka i to pierwszy raz za kazdym kolejnym szlo i to znacznie szybciej gre znam juz na pamiec i kazdy dialog sobie mowie..... chociaz dobrze mi to nie wychodzi bo gothica 1 przeszedlem 10 razy a gothica 2 33 razy dlatego lepiej mi wychodzi z gothiciem 2.... w gothicu 1 jezeli bedziesz mial duzo punktow zycia i sily to zabijesz kazdego bez zbori i bez miecza!! ja tak zrobilem
biggrin.gif
:D gomeza zabilem bez zbroi i miecz!! i to w jaki swietny sposob z rozpedu zrobilem mu matrixa
biggrin.gif
:D hahaha
 

Zębacz

New Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
17
:arrow: Na 3 lv. i bez zbroi pokonałem topielca z pod tamy
:arrow: na 6 lv. pokonałem wszystkie pełzacze i ich królową w S.K.
:arrow: Za drugim razem gre przeszłem w ok. 13 godzin na 35 lv.
:arrow: Wybiłem wszystkie potwory i cały S.O w koloni(N.O i O.S mi sie nie chciało)
:arrow: Pod koniec gry miałem ok. 50 tys. bryłek rudy, dużo broni, zwierzęcych trofeów i innych rzeczy.
:arrow: Na 5 lev. bez zbroi pokonałem czarne gobliny tam gdzie zdobywa sie almanach.
 

Hp

New Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
3
m

:arrow: Najszybciej gre przeszedłem w 3 dni
:arrow: najwięcej bryłek 20 tys zabierałem wszystkie rzeczy z zamkowych skrzyń (a troche ich było), a potem wszystko sprzedawałem!
:arrow: jak grałem pierwszy raz to przyłączając się do jakiegoś obozu miałem 20 lvl i tłukłem się z orkami :twisted:
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
:arrow: Misje z listem z kopalni ( to od Diega) wykonałem na 1 lvl.
:arrow: Na 3lvl pokonałem topielca
:arrow: Zabiłem Króka w 1 roździale (facet jakimś dziwnym trafem wyskoczył z zamku, potem tylko wystarczyło go mieczem dobić)
:arrow: Pod koniec gry miałem 90tys b(a)ryłek rudy (pierwsze punkty umiejętności pakowałem w trofea)
:arrow: Dostałem ciężki pancerz straży (jakiś bug)
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Najwspanialsze osiągnięcia...

1. Otóż na trzecim poziomie, z łukiem kawaleryjskim, zębem kopacza, bez zbroji i doświadczenia (jedyne czego się nauczyłem to oprawianie zwierząt) zabiłem - bez żadnych pomocy - Topielca. Taktyka prosta: Strzelam, trafiam uciekam itd. Dodam jeszcze, że mnie nawet nie drasną.

2. Zabiłem w tym samym stanie co wyżej wilka. Z nim jednak sprawa była komiczna (pół godziny bez Zapisu... Potem po prostu zapomniałem) mianowicie strzelam, a on gryzie ostatni strzał ostatni kąs - obaj padamy na ziemię... Myślałem, że będę musiał ładować, a tu 1. pk. życia!
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Hmmm. W G1 udało mi się zabić trola na 5 levelu jeszcze jako kopacz. Mówie wam widok kopacza pokonującego Trola, może wywołać uśmiech na twarzy
smile.gif
. Chciał bym dodać że nie miałem żadnych kodów, a trola lałem bez czaru "zmniejszenie potwora"(zrobiłem sobie nawet print screena). Myślę jadnak że udało by mi się zejść do 4 levelu. Gdyby ktoś nie wieżył to mogę napisać jak to zrobić, a jeśli ktoś pobił mój wynik to niech napisze coś o tym.
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
ja mialem
:arrow: Mialem okolo 30 tys.brylek
:arrow: Na 6 lv zabijalem kruka,blizne,arto(blizne dla miecza)
:arrow: Mój najwiekszy lv to 67
:arrow: Mistrz we wszytkim
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Ja nie bedac w zadnym obozie mialem 7 level, w pierwszym rozdziale mialem ok. 10. tys. brlyek a pod koniec gry ok. 70 tys. , moj najwiekszy level to 39, pokonalem cavalorna na 4 levelu, mistrz w kazdej broni, dolaczylem do NO na 8 levelu rzeszlem gre w 4 dni.
PS: Arom chyba nie mozna miec 67 levelu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom