Wasze najlepsze i najgorsze miejsce w G2nk

Status
Zamknięty.

mixer-gothic

New Member
Dołączył
30.3.2005
Posty
16
dla mnie najlepsze - farma benkarta[bengara] Najgorsze - czerwona latarnia
Piszcie!!!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Podobny temat już był ale on dotyczył tylko ulubionego miejsca ale poczytaj troszke zanim założysz temat. Moje ulubione miejsce to Klasztor magów ognia panuje tam fajna atmosfera nowicjusze zajmują sie pracą magowie ich obserwóją jak to w klasztoże. Osobiście lubie jeszcze miasto. Jest bardzo realistyczne. Cały dzień ludzie pracują a wieczorem idą do gospody wypić zimne piwko. Co do miejsca które najmniej mi lezy jest to cała górnicza dolina. Jest zdewastowana przez orków i nie wygląda zbyt estetycznie. Nie przepadam jeszcze za przełęczą Korhinis jest taka uboga w roślinność i wogóle pełno szkieletów poprostu jest paskudna.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

O ulubionych miejscach już mówiłem, a jak chodzi o te mało przyjemne, to nie zabardzo mi sie podoba las na puł. od Khorinis, można tam natrafić na niezłe paskudztwa i łatwo się zgubić, Niepodoba mi się także jaskinia pełzaczy w Jhankendaże, według mnie jest mało urozmaicona :?
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ulubione miejsca to lodowa kraina w górniczej dolinie , obóz piratów w Jarkendarze oraz dolina w Jarkendarze tam gdziejest chatka Eremity. A co do tych nie lubianych miejsc to ten las za khorinis oraz górnicza dolina oczywiście oprócz lodowej krainy , aha i nie lubię okolic jaskini Sagitty wogóle lasy zbytnio mi sie nie podobają jest tam za ponóro.
 

Lukas

Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
32
moje ulubione miejsce to zamek stargo obozu jest tam fajna wojenna atmosfera. zamek otoczony przez orków jedenie się kończy a do tego mogą zaatakować smoki. moje najgorsze miejsce to pola przy farmie onara (strasznie tam dużo polnych besti a ja ich nie lubie feee)
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja lubie najbardziej plaże w Jaskerdarze a nie lubie tego lasu w Khorinis gdzie czeba isc z laresem po ornament
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
moje ulubione miejsce to " górnicza dolina " z powodu że można tam zdobyć górę dos. a najgorsze " las za farmą akilla
 

Aaron14

New Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
16
moje ulubione miejsce to Jerkandar panuje tam mila atmosferka
cool.gif
a i jeszcze oboz piratow tam tez jest ciekawie a takie malo przyjemne jest miejsce pobytu Quarhandona i swiatynia Adanosa (a dokladniej tam gdzie jest 6 zombie)
 

G-cab

Member
Dołączył
8.12.2004
Posty
35
Najgorsze- za barykada orkow(bo niedopracowana) najlepsze tam gdzie jest smocza zguba w niebieskiej poswiacie
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Człowieku, nie dawno pisałem odpowiedź do podobnego tematu. Nie ma innego słowa do tej sytuacji jak- SPAM!!! Ale, już dobrze, najlepszym moim miejscem w Gothicu jest plaża w Jarkendarze i Górnicza Dolina, pełno wspomnień z G1. Najgorsze miejsce to chyba Górne miasto. Nie przyjemni, bogaci ludzie i wogóle
smile.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom