Wasz Charekter

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak zachowywaliście sie wobec innych NPC? Jesteście chamscy? mili?
Ja tam mam szacun, i jestem uprzejmy dla innych xD. Nie lubię obrażać innych, lub poprostu ich ignorować. Tak też zachowuje się w świecie Wirtualnym, i rzeczywistym. Nie jest mi z tym źle... Chamsko zachowuje się bardzo, ale to bardzo rzadko. Jeśli ktoś mnie naprawde wkurzy (przykładem jest Bulco).

Miły, uprzejmy, czasem chamski :p

pozdrawiam, AS.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zawsze staram się rozwiązać problem pokojowo, rozmawiam wykazując się szacunkiem dla drugiej osoby. Rzadko rzucam mięchem, przeważnie jak nie ma innej możliwości do wyboru w dialogu ;]
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja? hehe... Jedziemy:
-Arogancki - nie boje sie nikogo, lekceważe ludzi, jak coś im nie psuje to bitka ;P. Także chamski.
-W stosunku do przyjaciół - przyjacielski, ustępliwy
-Pomocny, pomagam zawsze... nie odmawiam proszącemu.
-Pracowity,żadna praca nie chambi... No to komu musze dziś tyłek skopać?
-Wojowniczy - zawsze i na każdym kroku walcze... głownie z orkami :)
-Nielitościwy - zabijam... :)
-Złodziej - kradne wszystko i wszystkich:p
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
nie ma co sie oszukiwać...

honorowy - gdy jakis oprych bedzie sie do mnie spał to chodzbym miam przesiedziec caly wieczor to muszze go ZABIC! szacun dla ludzi honoru.

QUOTE
-Arogancki - nie boje sie nikogo, lekceważe ludzi, jak coś im nie psuje to bitka ;P. Także chamski.

dokładnie to samo chcę powiedzieć.

ciekawski - zajrzze do kazdego zakątka świata GOTHIC

wojownik - Broń dwuręczna, kusza na plecy, dobra zbroja! Więcej mi nie potrzeba

nie luubie podlizywania! w zyciu niechcialbym pracowac z Sylwiem..
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja staram się być pokojowo nastawiony jednak iż sytuacja wymaga bycia hamem i arogantem to taki jestem . Szczególnie wtedy kiedy ktoś jest burakiem lub po prostu miałem zły dzień(W życiu) to jade w grach(Na żywych ludziach nie będę się wyrzywiał) . Ja również nie lubię Lizusostwa , jest to rzecz zła i nie potrzebna jeżeli chcesz zapracować na coś zrób to sam .(Tekst z Soldier Of Fortune jednak troche przerobiony :lol: ). Również mam charakter podróżnika czyli nie lubię jeżeli jakiegoś skrawka mapy nie odkryłem.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja zawsze wykonuję misje nie kłucąc się i nie obrażając drugiej osoby, wtedy gra jest o wiele ciekawsza i jest więcej misji. Zazwyczaj nikogo nie biję bez powodu, jedynie wtedy jak on nie chce czegoś zrobić lub chce dostać wtedy nie mam wyboru. :)

Pozdrawiam ;)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Krótko:

- Honorowy
- Szacunek wobec innych
- Pomocny
- Często miły, jednak jeśli ktos już odrazu mnie prowokuje i jest nie miły dla mnie to jestem agresywny wobez niego :p
- Jak przyjdzie co do czego to Miecz i jazda :D
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Eh AS chyba na każdym forum taki temat zakładasz :) na GK też było. Szkoda, że forum wyłączone, to bym skopiował :lol: żart

Mój charakter gry zależy od wielu czynników: gildii, nastroju, pory dnia, nastawienia NPC do mnie itd.

Wiadomo, że najemnik nie będzie uprzejmy. Złodziej nie będzie pobożny, a bandyta nie będzie ratował życia. Gdy gram paladynem lub magiem, to wybieram dialogi tak, by odnosić się z szacunkiem do rozmówcy. Jednka, gdy mam zły humor, to z drogi NPC. Miecz, runa czy co tam mam pod ręką i sieje zniszczenie :)
No i nie toleruję chamstwa. Za zło odpłacam tym samym.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A u mnie to różnie :) Jeżeli ktoś jest miły dla mnie to i ja dla niego. Ale jeżeli ktoś nadepnie mi na odcisk to ...
... to tamta osoba jest biedna :p :ph34r:
Jestem taki i w grze i w świecie rzeczywistym. No czasami w grze się pobawię i zabijam wszystkich :lol:
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Trzy cechy:
-Honorowy
-Szacunek wobec innych
-Pomocny
A jeśli ktoś atakuje to dostaje po twarzy :p

Pozdro
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Wczuwam się w swoją postac i staram się zachowywac tak, jak zachowywałby się prawdziwy np. paladyn...

Gdy gram jako paladyn, staram się byc miły, wszystko próbuję załatwic pokojowo. W ostateczności niemiłosierne zabijanie sług Beliara...

Gdy jestem najemnikiem orków to zupełnie na odwrót... robie to co należy do najemnika orków...

W zasadzie w każdej grze dajemy głównemu bohaterowi coś od siebie prawda ? Przynajmniej tak jest w moim przypadku...

Pozdrawiam :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Weel gram jak mi wiatr powieje,
działam według zasady kto więej zapłaci
ten jest moim kumplem aczkolwiek
czasem pryjmuje postawę neutralną
i nie reague w zapalnych sytuacjacj
wszystko zależy od mojego nastroju w danym dniu :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja w mojej grze jestem przewaznie spokojna i opanaowana, ale mam podobnie jak yeed - zalezy jaki mam dzien. W stosunko do moich przyjaciol jestem bardzo mila, uprzejma i przede wszystkim uczciwa, ale jak mnie wkurzaja i mam mozliwosc powiedzenie czegos zlosliwego to owszem powiem.Nie lubie jak mi rozkazuja co mam im dac, albo co musze zrobic, bo inaczej cos tam!
W stosunku do nielubianych przeze mnie postaci jestem arogancka,niemila i rzucam najgorszymi tekstami jakimi sie da itp.
Lub jak gram np. po stronie najemnikow, a spotkam paladyna albo straznika to od razu wszczynam bojke. :p

Pozdrawiam, xdx
 

Cr1$23

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
7
ja raczej pokojowo załatwiam sprawy z ludzmi niecche miec wrogów w świecie Gothica:)chyba że są to orki albo ludzie pokroju Lariusa <on wrobił Benneta w 2> ..a tak wogule to mó styl to Joint przed walką na odwage i od razu mocniej ścina wrogów:p
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Ja to robie tak , jeżeli ktoś jest w potrzebie , pomagam . Jeśli coś trzeba załatwić , załatwiam . Jeśli ktoś coś odemnie chce , grzecznie pytam o co chodzi , ale jak ktoś jest chamski , zaraz przez łeb !!! :lol:
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Ja jestem przeciwny do charakteru krzykacza. Oto jego dialog:

- Co słychać?
- Spadaj!
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Ja zwykle staram sie być uprzejmy, ale przy takich szczurach jak Sentenza, Bulco, Portos, czy inne chamy nie wyrabiam i bluzgam, robię wszystko by móc ich powalić na ziemię i nauczyć pokory ;)
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
osobiście prawie zawsze staram sie sprawy rozwiązać pokojowo i nie bić się np. gdy Sekob mnie błagał żebym za niego zapłaciem z litości i nie czułem sie z tym źle
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
To już zależy od NPC jak się wobec niego zachowuję. Jak widzę np. takiego Raoula, to mam ochotę go zabić, a nie tylko obić twarz. Do niektórych odnoszę się pokojowo, jeśli oni traktują mojego bohatera tak samo. Proste i oczywiste.
 

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
ja w zaleznosci od tego kim jestem : Straznik miejski (potem palladyn) = Dobry do czasu
Nowicjusz (potem mag) = Dobry
Najemnik (potem lowca smokow) = Dba tylko o siebie i o przyjaciol no a innym tylko wtedy gdy wie czy nagroda bezdie wartosciowa ;]
a w swiecie wirtualnym zachowuje sie mniejwiecej jak palladyn
 
Do góry Bottom