Warto grać dalej??

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Ja mam takie pytanko przeszedłem gothica II 10 razy i smoki mnie już strasznie nudzą teraz gram w Noc Kruka i jestem w akcie IV Polowanie na smoki byłem już w tym nowym świecie zabiłem Kruka, uwolniłem niewolników i mam szpon beliara. Czy będzie jeszcze coś ciekawego czy reszta jest jak w zwykłym gothicuII??
 
A

Anonymous

Guest
smoki beda ciut mocniejsze ;P i I II I I I iv
akt to prawie koniec ;p
 
R

ReZiWiz

Guest
re

DAlej będzie już stara fabuła. Nie radze już grać, gdyż to nudzące jest. Chyba ze nie masz zadnych innych gierek. jeżeli grasz wojownikiem, to juz się robi nudne, a jeśli magiem to można się bawić z orkami w 5 rozdziale (np.deszcz ognia, demon itp)
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ehh mam to samo co ty ja przeszedlem g2 12 razy i juz tak mi sie niechcialo ale zagrałem i sie ciesze raz mozesz zagrac
smile.gif
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Ja nie pamiętam le razy przechodziłem Gothica II ale bardzo dużo a tak po za tym szkoda ze Gothic Noc Kruka juz przeszedłem teraz znowu bede musiał czekać na Gothica III
biggrin.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
radze ci grac
biggrin.gif
zawsze to nowe wrazenia ..no i jest trudniej...

P.S ja g2 przeszedlem 17 razy i jak naniego patrzylem to mialem ochote zwymiotowac
tongue.gif
ale jak przyszedl NK to odrazu powrot ;D
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No ja niemam takiego problemu jak wy bo G2 przeszedłem tylko 5 razy i NK przechodzę do końca z przyjemnością właśnie teraz jestem przy kluczniku na dworze irdorath , ale myślę że możesz spokojnie przejść NK do końca , bo jest trochę trudnij i są nowe bronie ogólnie fajnie się gra.
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
A ja myślałem, że to ja jestem maniakiem bo przeszedłem grę 5 razy. 3 razy zwykłego G2 (każdą postacią) i 2 razy dodatek (dla frajdy oraz magiem)
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
To ja jestem najgorszy z was :cry: :cry: Przeszedłem G2 tylko 9 razy a NK jeden raz :cry: :cry: Ale jak zrobisz wszystko w nowym świecie to możesz sie bawić w zdobywanie jak największych poziomów ja skończyłem palem na 54.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Nie no 9 razy to jest dużo
smile.gif
Mysle ze mało osób tyle przeszlo razy co ty
smile.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Nie no ja mam ogromny respect dla takich ludzi
biggrin.gif
ja only 6 razy przeszedlem dwojke
tongue.gif
(a ten 6 to taka meczarnia bylo tak mi sie nie chcialo
biggrin.gif
) wiec na serio jesli ktos przeszedl przynajmniej 6+ razy to
RESPECT
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
Szacunek

ja mam dla was wielki szacunek bo ja tylko 4 razy konczylem Gothica 2 al teraz dopiero od wczoraj gram w NK wiec cala zabawa dopiero przedemna :wink:
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
G1 przelazłem tylko 6 razy a G2 19
smile.gif
pierwsze 10 razy bez nudow ale potem to tylko z nudów:)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Wydaje mi sie że pytanie było troszke inne ale jak tak sie przechwalacie to ja nie będe gorszy ja Gothica I przeszedłem 8 razy a Gothica II 12 razy
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Ja Gothica I przeszedłem 6 razy.
Gothic II 9 razy.
Gothic II Noc Kruka 1 raz.

Chcę zacząć 2 raz ALE MAGIEM :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom