Warhammer

czy stary swiat czy 40,000


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Wole stary swiat bo jest bardziej bajkowy i ma wg mnie lepszy system walki.
Uzasadnijcie dlaczego taki swiat a nie drugi. Pozdro
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja tam wolę Warhammer Fantasy Battle od Warhammer 40,000, ponieważ go zbieram ( a tak dokładniej to Bretończyków
biggrin.gif
Bretonia rox ;] ), ale i tak lubię Warhammera 40k, złaszcza fajna jest gra Dawn of War z dodatkiem Winter Assault.
Czyli podsumowując wygrywa Warhammer Fantasy Battle, ponieważ wolę średniowiecze i ma fajniejszy klimat
smile.gif


Pozdrawiam
 

zefir bs

New Member
Dołączył
22.11.2005
Posty
19
WFRP (warhammer fantasy role play) jest najleprza gra poza twoja wyobraznia nic cie nie powstrzymuje wystarczy ze bedzie dobrzy mistrz gry (MG) teraz gram krasnoludem zabojca gigantow a oto moje statystyki:

Sz:5 WW:68 US:48 S:6/7(nie jestem pewien bo karte postaci zostawilem u MG) Wt:8+1

Zw:8 I:46 A:3 Zr:10 (nawet ogniska nie mog rozpalic bo MG sie na mnie zdenerwowal) CP:nie pamietam Int: 30 Op:55 Sw:47 Ogd: 23

a to idzie tak: szybkosc, walka wrecz, umiejetnosci strzeleckie, sila, wytrzymalosc, zywotnosc, inicjatywa, ataki, zrecznosc, cechy przywodcze, inteligencja, opanowanie, sila woli, oglada

wybacz edgar ale nie pisze w temacie "tylko figorkowa wersja"!!!!!!!!!!!
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Całkowicie się zgadzam z EdGaR.
Wolę bardziej te średniowieczne klimaty.
cool.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE WFRP (warhammer fantasy role play) jest najleprza gra poza twoja wyobraznia nic cie nie powstrzymuje wystarczy ze bedzie dobrzy mistrz gry (MG) teraz gram krasnoludem zabojca gigantow a oto moje statystyki:

Sz:5 WW:68 US:48 S:6/7(nie jestem pewien bo karte postaci zostawilem u MG) Wt:8+1

Zw:8 I:46 A:3 Zr:10 (nawet ogniska nie mog rozpalic bo MG sie na mnie zdenerwowal) CP:nie pamietam Int: 30 Op:55 Sw:47 Ogd: 23

a to idzie tak: szybkosc, walka wrecz, umiejetnosci strzeleckie, sila, wytrzymalosc, zywotnosc, inicjatywa, ataki, zrecznosc, cechy przywodcze, inteligencja, opanowanie, sila woli, oglada

Tu chodzi o grę figurkową !!
A i jeszcze coś, wiem ktoś może gdzie zassać jakiś poradnik do malowania, w ostateczności kupić ?

Pozdrawiam
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Po Polsku chyba nie ma, ale wejdź na na strone Games Workshop, tam można zamówic. Niestety takie podręczniki są dośc drogie.

YO!
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Mi Warhammer 40.00 bardziej sie spodobal od zwyklego Warhammera
po 1 - ulepszona grafika 3D
po 2 - efekty w grze
po 3 - dzwiek w grze
I to wszystko narka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom