Warcraft

Czy Warcraft 3 i dodatek są dobre?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
...

Jak naj bardziej tak WARCRAFTIII i dodatek to poprostu wspaniale gry!!!! wiem bo przeszedlem obie!!!! ;]
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Bardzo warto jest kupić warcrafta to jest za******* gra :!:
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Warcraft to najgenialniejsza (moim zdaniem) gra tego typu!! Nieważne czy ci sie spodoba po prostu mucisz chociaz raz zagrać!! Ja bym kupił oryginały ale finanse, finanseeee.... :cry:
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Ja zagrałem tylko jeden raz. Po poerwszej planszy podziękowałem i odinstalowałem
biggrin.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Warcraft 3 i frozen throne są wyjebane w kosmos (nie licząc kampanii nieumarłych). Ta gra najlepiej łączy elementy rpg i rts. Warto zagrać!
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Wy tutaj o kampaniach single player :? :? . W tej grze chodzi o multi :!: :!:
Gra na Battle.net jest poprostu genialna. Nie ma co nawet porównywać durnego kompa z inteligentnymi ludźmi. Czy warto kupić- jasne !! A jeśli masz stały dostęp do neta, Warctaft zostanie jedna z twoich ulubionych gier !!

PS. Nick na battle.net- Efremz
tongue.gif
. Viv@ la CTA (mój klan
biggrin.gif
biggrin.gif
) przy okazji pozdrawiam wszystkich członków Call To Arms !!
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
no pewnie ze warto, ta gra sie niestarzeje, jest zaj.....a oprucz nieumarlych- chociasz mojemu bratu sie niepodobal klimat i grafika, mowil ze zabardzo kolorowa.
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
QUOTE Wy tutaj o kampaniach single player :? :? . W tej grze chodzi o multi :!: :!:Masz racje...! Ja tam lubie zebrać naprzykład 8 kumpli lub tez kuzynów i isc do kafejki i rypać w W3! Ale wtedy jest jazda! 4 vs 4 8) Co do kampani to jest ona troche zombolowata
tongue.gif
... ale i tak gram nieumarłymi
biggrin.gif
!
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Ja mówię stanowczo: NIE! ta gra to poprostu jakis totalny, beznadziejny syf. Grałem trochę, i teraz tego żałuje...
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
W3 jest normalnie zajebis.... i wogole i nie wiem co jeszcze moge o nim powiedziec bo normalnie brak mi slow zeby to opisac
biggrin.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
QUOTE Ja mówię stanowczo: NIE! ta gra to poprostu jakis totalny, beznadziejny syf. Grałem trochę, i teraz tego żałuje...

Ty człowieku nie wiesz co wogle mówisz.Jak masz kompa z 400 mhz to fakt że ci sie niepodoba albo grałeś na kodach lub nie grałeś na bn,lub wogle nie grałeś i opierasz sie na opini innych.Według mnie gra jest zaje@ista.Grałem na BN ale teraz nie mam orginała bo formata zrobiłem i płytki narazie też.Mój nick to Chudy i siedziałem na kanale : frozen throne pol-1
 
E

Electric_Dragon

Guest
Wacraft 3 i dodatek są po prostu wypasione.Trzeba w niego zagrać żeby zrozumieć.Na battle.net nigdy nie grałem bo miałem pirata, Efremz ma racje multi sprawia dużo przyjemności. Pamiętam jak jedna kafejka ze 2 lata temu urządziła turniej w Warcrafta 3. Chętnych było około 50 osób(w tym ja
smile.gif
).Wspaniale się grało.Wacraft 3 ma na stałe miejsce w moim sercu(ale oczywiscie po Gothicu
laugh.gif
)

POZDRO
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
QUOTE Ja mówię stanowczo: NIE! ta gra to poprostu jakis totalny, beznadziejny syf. Grałem trochę, i teraz tego żałuje...

Żałuj Snake, żałuj. W końcu ta gra przyniosła Ci ból i cierpienie. Rodzina Ci się rozpadła. a do tego na twarzy wyskoczyły Ci syfy (totalne). Ja żałue wielu rzeczy, ale na pewno nie zawracam sobie dupy takimi błachostkami. Amen
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom