Walka Ze Śniącym!

Status
Zamknięty.

Yogii26

New Member
Dołączył
28.5.2010
Posty
3
Witam. Mam dość uciążliwy problem (co nie jest nowością w całym Gothic oraz niektórych częściach). Bardzo mnie to irytuję ponieważ nie jest to jedyny problem w tej grze. Mianowicie podczas walki ze Śniącym trzeba wbija sztylety w serca, ale żeby je wbić to we wcześniejszym rozdziale trzeba je zdobyć. Zdobyłem wszystkie co nawet mogę potwierdzić bo jak wchodzi się do "ołtarza" Śniącego to trzeba te sztylety/miecze wbić w otwory w podłodze (wbiłem wszystkie i krata się otworzyła). Po baardzo uciążliwej walce z Szalonym Cor Kalomem i jego sługusami a potem z demonami zostało mi do przebicia ostatnie serce. Gdy podchodzę do tego "pojemnika" bohater podnosi tylko ramiona jak by nie wiedział co zrobić (chodzi mi o animację jak np. chcemy coś zabrać z martwego zwierzęcia ale do zabrania nie ma nic). No i nie wiem o co chodzi bo przed walką sprawdzałem każdego z tych zabitych szamanów i z każdego zabrałem wszystko. Proszę o pomoc bo nie mogę przejść gry na ostatniej czynności.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Na pewno masz je w ekwipunku? sprawdź, jeśli nadal nie będzie działać to wywal wszystkie i powpisuj jakieś tam kody na te sztylety może pomoże. jeśli nadal nic nie będzie działać przeinstaluj grę, tylko nie usuń save.
 

Yogii26

New Member
Dołączył
28.5.2010
Posty
3
Wcześniej miałem, jak otwierałem tą kratę do tego ołtarza po tym jak zabiłem ostatniego szamana za tym mostem. Nie wiem czemu mi to zniknęło, ale muszę chyba spróbować z kodami bo innej rady niestety nie mam ponieważ trupy szamanów zniknęły. Dzięki za odpowiedź :D

EDIT :

Już sobie poradziłem. Wpisałem kody na tych szamanów, zabiłem ich i zabrałem te sztylety po czym dokończyłem dzieła. Niestety na cheatach ale cóż, nic nie mogłem na to poradzić...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom