Walka I Gildia

Status
Zamknięty.

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Witam. Mam pewien problem.

1. Mianowicie chcę walczyć dwoma ostrzami, ale nie wiem u kogo mogę się tego nauczyć. Spełniam już wszystkie wymagania, ale nie mogę znaleźć gościa, który tego uczy. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź

2. Drugi problem polega na tym, że nie wiem gdzie mogę dołączyć do Assasynów. Proszę o podanie miasta i imię gościa, a z zadaniami sobię poradzę.

Pozdro pawiano
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Po pierwsze. W Gothicu 3 nie przyłączasz się do żadnej gildii a jedynie dla nich pracujesz i zdobywasz reputacje, co pozwala ci kupować np. lepsze zbroje danej frakcji czy wchodzić do zamkniętych miejsc czy zamków. Wiec Asasynów spotkasz już w mieście Braga i tam zaczynasz pracować dla nich.

2. Walka dwoma mieczami. Długo się tego nie nauczysz. Można się tego nauczyć chyba tylko od asasynów na pustyni. Ja znam tylko jednego nauczyciela. Przebywa on w mieście Bakaresh (chyba tak) i siedzi niedaleko areny.

Ps: Podobno jest też Daro w Ben Sali, ale dopiero po wykonaniu zada dla niego. :)

Pozdrawiam.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Poszukaj w mieście Braga( nauka walki dwoma ostrzami)
Gdzie można nauczyć się Hunterstwa ?(umiejętności strzelania z łuku itp. itd.)
bo też ide w 2 ostrza ale nie moge znaleźć kogoś kto mnie nauczy tego :/
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No na przykład na farmie niedaleko Cape Dun. W Faring od tych łowców, co chodzą do Nordmaru. Chyba też w Okarze lub Reddock. W Silden na farmie na północ od miasta. Tacy łowcy wilków.

Tyle pamiętam.

Pozdrawiam.
 

Psychol

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
8
W mora sul jest gosc ktory cie tego nauczy . Pilnuje on wejscia do zamku
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Koło Ardei w kamiennym kręgu stoi Chris, który może cie łowiectwa nauczyć
To ten krąg koło jaskini Ortegi.
 

kendzior

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
7
Skoro to topic o walce to mam takie pytanko. Gdzie można nauczyć się mistrzowskiego używania kuszy?
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
A moje kolejne pytanie to gdzie mogę nauczyć się mistrzowskiego walki dwoma ostrzami?
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kendzior - prawie u każdego, kto uczy walki. Nie rozumiem przecież skoro grasz to nie raz to musiałeś widzieć.

Pawiano - nie jestem pewien, ale chyba w Ishtar. To miasto Zubena na pustyni. Jednak najpierw chyba trzeba zdać test na asasyna.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom