W Wodzie

Status
Zamknięty.

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Ej ale przeciesz w g1, g2 i g2nk można było brać rzeczy z wody
huh.gif
ale płynąc, nie nórkując. Oczywiście skrzyń nie można było otwierać pod wodą (troche głupio) no ale czy wy nórkując umielibyście otworzyć cięrzką skrzynie, a może jeszcze podłubać w zamku wytrychem
tongue.gif
.
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
QUOTE (Cin @ 15-07-2005, 07:11) Ej ale przeciesz w g1, g2 i g2nk można było brać rzeczy z wody
huh.gif
ale płynąc, nie nórkując. Oczywiście skrzyń nie można było otwierać pod wodą (troche głupio) no ale czy wy nórkując umielibyście otworzyć cięrzką skrzynie, a może jeszcze podłubać w zamku wytrychem
tongue.gif
.
jak można było brać rzeczy z wody ?
blink.gif
blink.gif
Nie...mylisz sie..chyba ze chodzi ci o to że stojisz na brzegu i coś leży w wodzie-bardzo blisko ciebie to to podnosisz? czy tak? Jak tak no to można było a jak nie to na bank 100% że nie
tongue.gif
. Sądze o tym że to idealny pomysł-np mieć misję odnalezienia jakiejś perły..suuper
biggrin.gif

Pzdr
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Dobry pomysł!

Można by wtedy zbierać np. perły lub skarby z zatopionych statków

Oczywiście zbierało by się pływając jak nurkowie.

Czasem różne przypadki poddają dobre pomysły.
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
To była by fajna zabawa, pływać po zatopionych statkach pirackich( i kraść skarby), zbierać artefakty z dna oceanu. Pełna radocha moim zdaniem
 

Greenstuff

New Member
Dołączył
19.7.2005
Posty
8
co do tego nieszczęsnego topielca to mi sie jeszcze nie zdarzyło by wpadł do wody
tongue.gif
a jesli chodzi o te wodne wynalazki to nurkowanie po przedmioty byloby fajne, moglaby byc mozliwosc tez np lowienia ryb, albo zbierania pereł, czy nawet podwodne rośliny zbierać
wink.gif
przydalby sie hełm umożliwiający pływanie pod wodą albo co ciekawsze zaklęcie przemiany w rybę
biggrin.gif
ooooo albo tez fajne byloby podwodne miasto :] no dobra bo sie rozmarzyłem
tongue.gif
no a co do walki pod wodą to mi to nie podchodzi bo tak to zawsze mając mało życ mogę spie***lić potworkom do wody i odetchnąć (chociaż co prawda zebacze są na tyle upierdliwe że zawsze za mną płynęły cały czas
dry.gif
) ogólnie gry rpg dają dużo możliwości, ale myślę że takie efekty jak mokre ciuchy itp mogłyby poważnie zwiększyć wymogi sprzetowe gry a tego raczej nie chcemy
smile.gif
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
no alep o co to nurkowanie pod wodą skoro skarby można znalesć na lądzie??? nurkowanie to był tylkko taki dodatek do gothica reby gra była bardziej realistyczna ale fajnie by było gdy były jakieścciekawsze widoki niż np skały.np jakieś ryby kolorowe itp.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Zamykam ten topic, bo niczemu dobremu nie służy. Są wizje Gothic 3, więc można tam pisać. A co do tematu to zależy czy PB dopracuje taki błąd. Mi tam wszystko jedno czy da się coś wyjąć z wody czy nie. Ale coś w tym jest nurkujesz i wyciągasz coś z wody. Np. dostajeszcz misję znalezinia przedmiotu w jakiejś wodzie, np. w jeziorze. Ale takich błachych spraw raczej nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom