W Wodzie

Status
Zamknięty.

<=Lord Energy=>

New Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
20
W gothicIII powinni zrobic taka rzecz ktorej nie zrobili w pozostalych czesciach a mianowicie:

w gothic I w No jak zabijalem tego topielca spod tamy jego trup spadl mi do wody
a zeby wykonac questa trza bylo wziac jego szpony a juz nie moglem bo byly pod woda

w G III powinna byc taka opcja zeby mozna bylo brac rzeczy pod woda np. pod woda obok knajpy na jeziorze w No jest zatopiona chata zeby dali w tej chacie np jakis mieczyk albo cos innego mozna by bylo sobie ponurkowac w poszukiwaniu roznych itemow

napiszcie co o tym sadzicie
smile.gif
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Można by to było jeszcze bardziej poszerzyć... Np. quest w jakiejś podwodnej jaskini albo morze nawet podwodna Swiątynia beliara
wink.gif
(chodzi mi tu o to rzeby była ukryta pod wodą) Byłby to tesh niezły sposób na zarabianie: podwodne skarby, perły, kryjówki bandytów w zatopionych na mieliźnie morskich wrakach....
rolleyes.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ciekawy temat
cool.gif
Faktycznie drażni takie coś. Też miałem problem z tym Topielcem że wpadł mi do wody. Musiałem wczytać ładny kawałek wcześniej
mad.gif
Fajna byłaby jakaś Misja aby wyłowić coś co znajduje się pod wodą. Albo żeby można było znaleźć w mule jakąś fajną rzecz. Gra spewnością byłaby realniejsza. Komuś coś kiedyś wpadło i można to wyciągnąć
tongue.gif
Dobre. Pozdro For Allll
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Takie coś rzeczywiście może trochę denerwować. A pomysł z tymi rzeczami pod wodą jest całkiem niezły. To samo zastać można w Morrowindzie. Tam z wody można wyciągać różne rzeczy, a nawet czasami artefakty!
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
ostatnio jak gralam tez mi sie tak zdazylo...to jest wkurzajace!!jak tego bledu nie dopracuja to bedzie do bani
biggrin.gif
................fajnie by bylo jakbysmy sie zanurzyli na dno morza to by tam byly muszle i mozna by je bylo zbierac itp.(nieraz na muszlach mozna troche zarobic i na tym co jest w ich srodku)

----------------------------


niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
A może by dodali tak jak w SA, że możemy się uczyć stylów (tego akurat nie ma w GTA), ale uczymy się dłużej wstrzymywać oddech. Uczyło by się łątwo bo im dłuzęj pływasz pod wodą i w ogóle tym lepeij ci to idzie i wtedy byśmy mogli się szkoli. Można by było też np. pójść do jakiego kolesia który by Cię uczył i za PN byś się nauczył, ale pomysł dobry i mogli by go wprowadzić w życie
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Walki pod wodą???Czemu nie!Widział ktoś może tą wielką rybe która pływa koło portu Khorinis?Można by ją ,,zaciuchać na śmierć" i powiedzmy sprzedać Havalorn'owi Rybakowi... ale by facet miał towaru
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Co do skarbów...super pomysł!Mogły by być w jaskiniach do których można się dostać tylko poprzez zanurkowanie i wypłynięcie z drugiej strony....oczywiście mogła by być strzerzona przez jakieś morskie stwory ja np.straszne syreny albo rekiny!Tylko ciekawe jakie bronie można by urzywać pod wodą...bo raczej z Dużym Magicznym Ostrzem Na Smoki pływać się nie da
laugh.gif
..ale mogły by być harpuny i jakieś zaklęcia może...A dla odmiany...mi ten Topielec nie wpadł do wody!!!
biggrin.gif


Peace & Love
Pozdrawiam
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Walka w wodzie to naprawde bardzo dobry pomysł i mam nadzieje że zostanie on wcielony w życie

Odbiegając troszke od tematu pragne odwołać się do tego co napisał Lord Bezimenny

QUOTE Uczyło by się łątwo bo im dłuzęj pływasz pod wodą i w ogóle tym lepeij ci to idzie i wtedy byśmy mogli się szkoli.

To bardzo dobry pomysł, żeby uczyć się wykonując daną czynność... ale Ty mówisz tylko o nauce pływania a ja pójde troszke dalej.... uważam że powinniśmy zwiększać swoje umiejętności (poza zwykłą nauką) poprzez wykonywanie danej funkcji (jak przy górnictwie w NK) w każdego rodzaju czynności np. Walka bronią jednoręczną.... co naprzykład 200 zabitych stworzeń czy ludzi umiejętność zwiększa się o 1% może to mało ale przeciez to podniosłoby realizm....

Co o tym sądzicie??
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
w sumie dobry pomysł i rzeby jeszcze było coś takiego rze trupy nie tonom od razu a nawet po pewnym czasie zaczynajom sie unosić i wiecie co mnie wkurza rze ludzie nie reagujom na szkielety np w hacie tego bogatego gościa co sie lubi przechwalać z gurnego miasta lerzy w skrydce w ścianie kościotrup a akurat w kuchni gotuje miensko jakać baba a szkielet nie robi na niej najmniejszego wrarzenia a wracając do tej wody to mogli by zrobić kilka takich stawów rze np w chadce na łurzku pod wodom lerzy trup ale w chacie jest powietrze bo wpływa sie do niej przec dziure w podłodze i tam na łurzku jest szkielet z dobrom broniom i wogule i chcesz sie przespać na łurzku i nie morzesz to czemu by tego szkieleta przez dziure w podłodze nie potraktować i sie przespać spokojnie
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
w G2 była taka możliwość ale to bvył tlyko bug ... mi się dużo razy wziąść coś jak byłem pod wodą ale mnusiałęm się nieźle natrudzić i dobrze nakierować ... ja jestem za tym żeby była taka możliwość bez buga ... tak samo żeby można było otwierać skrzynie pod wodą i jak otworzysz to część przedmiotów (te lekkie) wypływały do góry ... a mogli by terz zrobić żę można całę zwierzęta / skrzynie czy co tam może być wyciągać z wody i ciągnąć za sobą / nieść na rękach .
To tyle z mojej strony pozdrawiam
Jodełko
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
QUOTE (<=Lord Energy=> @ 01-07-2005, 15:56) W gothicIII powinni zrobic taka rzecz ktorej nie zrobili w pozostalych czesciach a mianowicie:

w gothic I w No jak zabijalem tego topielca spod tamy jego trup spadl mi do wody
a zeby wykonac questa trza bylo wziac jego szpony a juz nie moglem bo byly pod woda

w G III powinna byc taka opcja zeby mozna bylo brac rzeczy pod woda np. pod woda obok knajpy na jeziorze w No jest zatopiona chata zeby dali w tej chacie np jakis mieczyk albo cos innego mozna by bylo sobie ponurkowac w poszukiwaniu roznych itemow

napiszcie co o tym sadzicie
smile.gif

ciekawe jak mialbys zamiar wyplynac na powierzchnie z takimciezarem? :| a tak samo walki pod wodą hmm to tez nie bardzo. Trzeba byc realista jeskli juz o ot chodzi. Ech nie bede sie zbytnio rozpisywać.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE (Adonix @ 05-07-2005, 11:55)ciekawe jak mialbys zamiar wyplynac na powierzchnie z takimciezarem? :|
A ciekawe, jak wg Ciebie bezio pływa trzymając w plecaku po kilkanaście mieczy i mając na sobie zbroje?? Według mnie ciekawsza mogłaby być gra, gdyby dało się przeszukiwać jakieś chaty znajdujące się pod wodą. Misja z poszukiwaniamio jakiegoś przedmiotu w wodzie też mogłaby być ciekawa. Ogólnie spoko pomysł
 

Feomatar

Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
33
A ja miałem taki przypadek że biłem sie z kolesiem bliskom wody i on miał bardzo dobry miecz lepszy od mojego a ja go z luku bilem pózniej wyjąłem miecz jak miał mało zycia i niestety jak on padł ton jego miecz wślizgnął się do wody i miałem pecha a jak by dorobili to że mozna wyciągać rzeczy pod wodą to by była dobra rzecz bo mogliby jakieś misje albo skarby że trzeba coś wyciągnąć
smile.gif
 

dark ELF

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
7
świetny pomysł z walką pod wodą !!!!
można by zrobić podwodną kusze ale pod warunkiem
że będzie się szybko przeładowywać
dry.gif

a postać mogłab adyhcać dłurze pod wodą
biggrin.gif

mugł by dojści terz jakiś podwodny potwur np : podwodny smok czy coś takiego!!!!!!!!!!!!!!!
biggrin.gif
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
No mi sie to nie zdazylo na szczescie a przeszlem kilkanaście razy gothica. no takiue cos by bylo super misja pod woda zniszczyc gniazdo topielcow to by bylo cos zbioeranie roznych skarbow i przeszukiwanie wrakow statkow to mi sie podoba w gothicu jest duzo takich bledow i niedopracowan ale mam nadzieje ze w g3 to dopracuja.
pozdro
biggrin.gif
 

Aaron

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
50
QUOTE (Lord Jodełko - Paladyn @ 05-07-2005, 08:53) w G2 była taka możliwość ale to bvył tlyko bug ... mi się dużo razy wziąść coś jak byłem pod wodą ale mnusiałęm się nieźle natrudzić i dobrze nakierować ... ja jestem za tym żeby była taka możliwość bez buga ... tak samo żeby można było otwierać skrzynie pod wodą i jak otworzysz to część przedmiotów (te lekkie) wypływały do góry ... a mogli by terz zrobić żę można całę zwierzęta / skrzynie czy co tam może być wyciągać z wody i ciągnąć za sobą / nieść na rękach .
To tyle z mojej strony pozdrawiam
Jodełko
Co do tego niesienia na rękach i ciągnięcia za sobą to mogliby w G3 zrobic np. takiego questa,że ktoś się topi i trzeba go uratowac (w zamian np. wdzięcznośc mieszkańców).W Morrowindzie była jeszcze jedna fajna funkcja, konkretnie chodzi mi tu o napoje, czary, amulety itp.dzięki,którym można było dłużej oddychac pod i szybciej pływac.

Pozdrowienia dla wszystkich.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Pomysł spoko. Naprawdę fajny i można by w ten sposób bardzo urozmaicić grę. Odkrywać podwodne miasta itp. byłoby naprawdę fajnie. Co do Topielca to ja go zawsze wyciągałem w głąb lądu, żeby czasami mi właśnie do wody nie wpadł
biggrin.gif
biggrin.gif
. Najfajniej by było, jakby się właśnie można by uczyć technik pływania albo podnosić swoje umiejętności pływackie (pomysły naprawdę fajne).
Pozdrawiam.
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
W G1 wyławiałam różne rzeczy z wody i nie miałam z tym problemów. Co do misji w wodzie, odnajdywania i wyławiania różnych betów to popieram rękami i nogami
biggrin.gif
Ale walka w wodzie jakoś mi nie leży. Co do realizmu to mogliby zrobić coś takiego że w zbroi pływa się o wiele wolniej. W takim wypadku zawsze można by rzucić się do wody np. uciekając przed orkami, ale wyławianie różnych rzeczy z dna i przeszukiwanie zatopionych chatek/jaskiń/gniazd topielców itp. itd. etc. wymagałoby zdjęcie pancerza i schowanie go do naszego cudownego, bezdennego plecaka
laugh.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
czemu mag ma tak samo sucha szate po wyjsciu z wody jak przed?!?takie pytanie zadal mi kolega niedawno.Powyzszy przyklad odnosnie realizmu.A poza tym wiecej roznych podwodnych jaskin itp
ph34r.gif
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
według mnie zbieranie rzeczy znajdujących się w wodzie to dobry pomysł. Mogli by zrobić jakieś potwory np.jakieś ludożerne ryby czy coś
tongue.gif
i żeby naprzykłąd można było łowić ryby a później je sprzedawać i coś sobie zarobić
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom