W jaki sposób pokonaliście kruka?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Ja podbiegalem do niego 4 razy, warto mu przywalic uciec on sabie pojdzie, zakrasc sie przywalic i tak w kolko
biggrin.gif
:D:D
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Ja rozwaliłęm go za pierwszym razem bez zadnych problemów a jak gralem magiem to deszcz ognia i pare ciosów i lezal
 

Phate

New Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
4
Ja grajac najemnikiem rozwalilem go za pierwszym razem i to bez problemow. Blok i uderzenie, blok i uderzenie. Padl po 5 takiech ciosach. Co jak co ale myslalem ze bedzie twardszy:/
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja przeszedłem NK tylko raz jako najemnik i zabiłe kruka dwoma zwojami deszczu ognia.Jak będę grał następny raz to będę musiał spróbować pokonać go mieczem i nie będę marnował na niego cennych zwojów deszczu ognia.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Magiem uzywalem przyzwania wilka (9 wilkow chyba wystraczylo) , a w miedzy czasie jescze udezalem go mieczem mistrzowskim,
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja go pokonelm z czarnem snem po protsu poscilem czar i on sobie spał i ja go naparzalem i jak zadalem pierwszy cios to on wstal ale jakby byl w hipnozie i nic mi nie robil a ja go walilem i zabilem


koniec bajki
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
ja się wogóle z Krukiem nie męczyłem. Poszedłem w zbroji strażnika Kruka i z bronią tajfun. naparzałem go blok naparzałem blok i tak do czasu aż umarł
tongue.gif
Wcale nie był trudny myślałem że bedzie lepszy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom