W ślepej Uliczce

Status
Zamknięty.

kamilryba

New Member
Dołączył
7.6.2008
Posty
1
Witam , mianowicie mam problem z listem który powinienem wziąć od martwego Dextera i który powinienem pokazać Vatrasowi żeby ukończyć zadanie z "zaginionymi ludźmi". Problem polega na tym że Dextera zabiłem wcześniej z pomocą Grega i po "akcji" Greg najpierw kazał mi go przeszukać a następnie chciał ode mnie to co przy nim znalazłem, więc oddałem mu ten list i teraz nie mogę go od niego odzyskać i przez to nie mogę ukończyć zadania, nie można też go zabić:-(
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Dziwny problem.. Ja też dałem Gregowi, jednak później popatrzyłem w ekwipunek i list był.. Lepiej sprawdź. Jeżeli nie ma, wejdź za pomocą kodów w ciało Grega (inaczej się nie da) i sprawdź ekwipunek. Jeżeli nie to albo sprzedałeś albo bug. Pozdrawiam.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Greg nie zabiera nam listu, tylko go czyta. Na pewno masz go w ekwipunku - poszukaj. Jeśli jednak nie, to pewnie jakiś bug, najlepiej wczytaj wcześniejszego save'a.

Bojan napisałeś praktycznie to samo, co AS... Czytaj najpierw, co piszą poprzednicy... ;)

Dario, pisałem posta w tym samym czasie co AS i miałem prawo nie zauważyć tego, co on napisał. Nie moja wina, że pisze szybciej ode mnie :)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
List powinieneś mieć przy sobie,przynajmniej ja miałem,a i koledzy wyżej też nie mieli z tym problemu.Jeśli nie to musiałeś go sprzedać,popatrz czy któryś z kupców z którymi od tamtego czasu handlowałeś go nie ma,a jeśli go nie znajdziesz,to o ile sie nie mylę jest kod na wszystkie pisma,tam powinieneś go mieć na 100%.
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
jeżeli nie masz go przy sobie być może jest nadal przy Dexterze
Też tak miałem ale ja zacząłem od seva bo miałem przed wejściem do obozu
Jeżeli nie ma to wejdź w Grega lub załaduj seva
 

juliX

New Member
Dołączył
18.6.2008
Posty
22
list powinien byc, jesli nie masz to w trybie marvina patrzac na niego klinij w "o" i wyrzuc ten list i tak samo wroc do siebie i go wez, jesli nie ma ani tu ani tu to albo nie wziales albo rzeczywiscie jakis bug
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom