Własny Wzór Miecza ?

Status
Zamknięty.

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Czy możliwe bedzie zaprojektowanie własnego miecza (wzoru) w Gothicu 4 ??
Pozdro :D
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Z tego co mi wiadomo, to nie i raczej nie będzie to możliwe. Przedmioty są zaprojektowane przez specjalistów i dodane do świata gry, nie można samemu tworzyć nowych przedmiotów, w tym przypadku mieczy. Sami twórcy w wywiadach mówili, że chcą aby gracze bardziej zajęli się fabułą i światem przedstawionym w grze niż na umiejętnościach czy zbędnych rzeczach.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Ja słyszałem o projektowaniu własnej zbroi ale o mieczu nie słyszałem
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Nie zgłębiałem tematu w Gothicu ale w innych grach można bez kłoptu (prawie bez kłoptu) zmieniać tekstury, dodawać swoje mody. Przerabiać świat gry po swojemu. Wiem, że może to zabrzmieć obrazoburczo i wywołać taki efekt jak spotkanie kibiców piłkarskich. W grach Bethesdy można za pomocą bezpłatnego programu przemodelować wszystko a nawet stworzyć to czego nie przewidzieli twórcy gry. W samej grze można było orężowi i zbrojom nadać dodatkowe cechy za pomocą magii co na ogół skutkowało dodaniem innej kolorystyki lub poświaty (jeśli dobrze pamiętam). Właśnie przeczytałem reklamę gry Red Faction: Guerilla, która ma się ukazać we wrześniu tego roku, a w której będzie można wszystko tak jak w prawdziwym świecie zmieniać, bez liniowości fabuły i takie tam pianie koguta i bicie piany. No zobaczymy. Może będzie to miało wpływ również na nowe produkcje RPGów. Wszystko zależy od użycia takiego a nie innego silnika gry. Ale to już materiał na inny post.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Może coś by się dało zrobić bo zbrojo to się chyba będzie dało lecz miecz to coś nie 'teges' .
Może jak by popracować w stworzeniu jakiegoś moda ??
 

Kairen

New Member
Dołączył
30.7.2010
Posty
2
Słyszałem że miecz będzie można rozbijać na rękojeść i ostrze a potem mieszać z innymi częściami. Przykładowo podoba nam się ostrze z pierwszego miecza i rękojeść z drugiego więc rozbijamy oba miecze i zamieniamy części.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Co do zbroi pojawiały się nowinki że będzie można swtorzyć swoją włąsną. Ale wszyscy wiemy ile w tym prawdy. Opcja że zbroje będzie można dobierać częściowo jest bardziej prawdopodobna. Bynajmniej słyszałem żę będzie można kupić osobno kirys, rękawice, buty itd. A co do broni. Zmiana rękojeści do innego ostrza? Bezsensu. Bardzije podoba mi się pomysł z Obliviona. Zaklinanie broni bądź pancerze. Taki pomyasł mógłby zakwitnąć w G4 ;) .
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Mogli by też stworzyć coś na sposób Fable gdzie wszystko było osobno hełm buty rękawice zbroja. Mogłoby być też tak aby np. rękawice dawały większą siłe, a buty wytrzymałość lub coś w tym stylu.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Właśnie urokiem Gothiców było to że zdobycie zbroi było ciężkim osiągnięciem, i że zbroja była jedna cała, nie podzielona na częsci jak w innych rpg'ach. Raczej wolałbym żeby w Gothicu tak zostalo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom