Własnie Zbroje

Status
Zamknięty.

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Ej a jak byście chceli żebysmy dali jakiemuś Kowalowi Artykuły do zrobienia swej zbroji czy nie no cóz ja uważam że to dobry pomysł bo przecież nie będziemy łazili w Zbroji Rycerza czy Łowcy Smoków i będziemy mogli zrobić swoją.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Po pierwsze taki temat, na pewno już był.
Taka opcja jest i była w każdej części Gothica, pancerz z płyt pełzacza u Wilka.
Na pewno w trójce będzie więcej zbroi do zrobienia.

NaRka
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Ten temat już był. lordzie Siekaczu nie myśl, że na to wpadłeś pierwszy
wink.gif
, bo już ktoś cię uprzedził.
Myślę, że zrobią możliwość złożenia własnych zbroi. nawet w poprzednich częściach można było dać Wilkowi składniki, to on by zrobił. Dlatego myślę, że pomyślą o tej opcji.
Pozdrawiam!
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
laugh.gif
Panowie mi chodziło o coś zupełnie innego że jak przyniesiemy Składniki do zbroji to żeby mięc inną zborje powiedzmy z Rogu Cieniostwora.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No dobra może i fajny pomysł , ale mało prawdopodobne żeby coś takiego było , ponieważ musieli by wymyslic wiele wzorów nowych zbroi , bo raczej głupio by wygladało powiedzmy że zbroja z Cieniostwora jest taka sama jak z Zębacza.
A co do robienia zbrój przez kowala , to dobrze by było jakby pojawiło się więcej rodzajów zbrój robionych przez kowala , bo ta zbroja Łowcy Smoków i Pancerz z Pełzacza , to trochę mało.
wink.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
No powiedzmy że Przyniesiemy Rogi Cieniostwora i Skóry Wargów i co z tego Wyjdzie ?
rolleyes.gif
oczywiście zbroja ale macie też i swoje zdanie.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
ten tematu już był (wiem że sie powtarzam). Ale za dużo roboty z tymi zbrojami
oczywiście mogli by rozszeżyć ich ilość. Ale najbardziej chciałbym aby móc łączyć zbroje np. pancerz najemnika z szatą maga wody
tongue.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Ile razy mam powtarzać ZE MOŻE GDYBY BYŁA TA OPCJA TO BYŚMY WYMYŚLALI NOWE ZBROJE
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
Pomysł mi się podoba bo można trochę pofantazjować ze zrobieniem zbroi. I fajnie by to wyglądało bo jest wielkie miasto i każdy ma inną zbroję
laugh.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
nie no koles.......ten temat juz byl a poza tym po co ci wiecej zbroi jak dajmy na to przyniesiesz komus skory warga zeby ci ja zrobil to to bedzie jakies wyliniale futro a nie zbroja poza tym takie zbroje jak ciezki pancerz lowcy smokow czy zbroja rycerza sa chyba najlepsze bo chyba nie mozna by i tak zrobic lepszych z pozostalosci zwierzat itp.


-----------------------------------------


niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci
wink.gif
!!
 

Hamsin

New Member
Dołączył
23.6.2005
Posty
2
Moim zdaniem, powinno byc tak, ze kupujemy\dostajemy od swoich ,,pracodawców" zbroje w częściach a mianowicie: Osobno tunike, spodnie, naramienniki, rekawice i hełm. Tak samo powinno byc z własno recznie robionymi zbrojami, ale cóż odemnie to nie zalezy, wiec mam nadzieje ze tak bedzie
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Piranha miała taką myśl aby zbroja była podzielona na części. Tzn. Hełm, Kolczuga, Spodnie, Naramienniki itd. Jednak ponoć odeszli od takiego pomysłu ponieważ Gothic bardzo by się upodobnił do Morrowinda a tego nie chcą bo Morro to główny rywal Gothica. Tak więc napewno wymyślą dużo nowych zbroji moim zdaniem aby urozmaicić grę dlatego że nie bedzie podziałow na te Hełmy itd. A to czy będziemy mogli sami wymyślać sobie zbroje jest mało prawdopodobne. Chociaż kto wie skoro Gothic III ma być dopracowany w każym najdrobniejszym szczeguliku to może bedzie możliwość robienia własnej zbroji. Pozyjemy zobaczymy. Pozdro ALLLLL
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Fajny pomysł !!!
biggrin.gif
Zbroja z pancerzy z pełzaczy szczególnie w g2 to nie wypał bo można ją dostać dopiero w 5 rozdziale a na ten etap napewno każdy ma już cos lepszego
wink.gif
Ale fajnie by było tak przynieść jakieś kły trola przymocować do skóry warga wzmocnić smoczymi łuskami i polać smoczą krwią i gitara
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom