Własne Zakończenie Gothic 3

marilyn91

New Member
Dołączył
8.10.2010
Posty
3
Mam taki temat. Mysleliscie kiedykolwiek nad wlasnym zakonczeniem gothic 3? I tym co mogloby sie stac pozniej z naszym bohaterem?Wiem, troche wyczerpujacy temat,ale jestem niezmiernie ciekaw:) pozdrawiam!
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Moje zakończe byłoby takie:bezio zostaje królem Myrtany juz w Gothic 3 ponieważ pokonał Zubena Kan i Robhara.Zjednoczył Myrtane Varrant i Nordmar.Została ustanowina Monarchia. Bezio znalazł żonę i ma syna rybaka który się od niego wyprowadził.Innos Beliar i Adanos żyją w charmoni ponieważ Bezimienny doprowadził do kompromisu.Znalazł amulety wszystkich bogów i oznajimił im że jeśli nie skończa swojej wojny to ich zniszczy.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bezio oddaje władzę ręce Gorna - Nordmar Lee - Myrthana i Diego - Varant.
Sam przenosi się na wieś i buduje niewielkie gospodarstwo. Uprawia buraki i chmiel...xD

Zakłada rodzinę, która prowadzi spokojny i szczęśliwy żywot. Rodzi mu się syn i córka, którzy później ruszają do stolicy by pobierać nauki u tamtejszego nauczyciela maga Miltena.
Bezi pod długich namowach wchodzi w biznes z Lesterem, który nadal zajmuje się uprawą bagiennego ziela. Efektem jest robiące furorę ziele o smaku buraczanym i otwarcie pierwszego browaru na Kontynencie, które wysławiło się napitkiem o oryginalnej nazwie LesBez.(ciekawe skąd im to wpadło do głowy). W kilka miesięcy później na prośbę Diego 5 starych przyjaciół organizuje spotkanie przy wielkich wodospadach Myrthany. Gdy wszyscy docierają na miejsce okazuje się, że Diego został zamordowany, a zrozpaczeni przyjaciele rozpoczynają śledztwo mające na celu wykrycie zabójce. W międzyczasie okazuje się, że ktoś porwał dzieci Beziego.
Psa Lestera i świnie Gorna.

Wszelkie poszlaki prowadzą na okoliczne wyspy...
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
A ja nie jestem oryginalny. Bezio zabija Rhobara, podbija Varrant, Nordmar, Wyspy południowe, Khorinis. Krajem rządzi w sposób mądry i sprawiedliwy. Po odbudowaniu go gdy już nabrał siły i rozbudował armię razem z flotą morską, wyrusza w poszukiwaniu krain, które może podbić, a także by lepiej poznań niezbadane krainy.
 

Czarna_Twarz

New Member
Dołączył
13.1.2011
Posty
11
ja bym odstawil takie zakonczenie:
gdy zabijamy tam zubena i rhobara. Idziemy do Xardasa i dialog ze nie bedzie nas w bambuko wiecej robil, tak jak ze smokiem ozywiencem. Mamy gdzies jego plany nie sie pie***** na glowe, i nagle jednym precyzyjnym cieciem odpada mu glowa.
Buntownicy razem z gornem panuja myrtana, handlujac z asasynami na poludniu i armia LEE na polnocy. My jestesmy poprostu kims ktory pomogl im w 100%. Wiec kazdy chce nam sie odwdziec. 100% ludnosci jest nam dozgonnie wdzieczna Bezimienny pije w roznych karczmach tygodniami chcac zapomniec o tym ze zabil tyle osob, w jednej z nich poznaje super laske (niestety jest prostytutka haha) ale mniejsza o to. Zakochuje sie, robiac jej dzieci. Po czym przyjezdzaja jego przyjaciele w odwiedziny wszyscy sie upijaja. A na drugi dzien nie ma nikogo w jego domu Bezimiennego boli glowa, a wszedzie kaluze krwi i 0 zwlok. Czyli wstep do kolejnej czesci haha xD

zdanie/posta zaczyna się z dużej litery.
 

chmiela1997

New Member
Dołączył
16.4.2010
Posty
20
Po tym jak Bezi zostaje Kingiem w G3 zostaje zabity przez 50 centa i on zostaje królem. Dziękuje Dobranoc !! :trollface:

Za takie posty będzie next time warn. Rozwijaj trochę swoje wypowiedzi. Dziękuję Dzień Dobry!!
 

Zuba

Banned
Dołączył
25.9.2010
Posty
18
Bezimienny zakłada rodzinę i przeprowadza się na jaką małą wysepkę na której żyje spokojnie jednak po pewnym czasie do wyspy dochodzą słuch że zbliżają się najeźdźcy. Bezimiennemu zostaje powierzona władza nad wyspa i to on musi ochronić tą wyspę przed wrogami. Po tym jak ją obroni żyje długo i szczęśliwei dorabiając się wnuków.
 
Do góry Bottom