Władca Pierścieni

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Hey. Mam pytanie :?: Czy są jakies kody we Władcy Pierścieni Powrót Króla na nieśmiertelnośc np. Aragorna. Bo mam problem z pokonaniem przywódcy Nieumarłych
sad.gif
Niewiem jak go pokonać :evil: Plisko Help Me. Pozdro All
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Tak! Są, ale najpierw musisz przejść grę, bo inaczej ci nie zaliczy tych kodów
tongue.gif


EDIT Wskazówki? Nie wiem. Mogę Cie tylko pocieszyć, że ja też się z nim nieźle męczyłem, ale w koncu go pokonałem! I zobaczyłem, że az taki to on dobry nie jest. Poradzisz sobie, zobaczysz sam
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
To może jakieś wskazówki jak go pokonać :?: Dałem już nawet na Easy i dalej go nie mogę pokonać
sad.gif
 

łowca zła

New Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
9
Ja mam powrót króla od dawnha, ale kodów jeszcze nie widziałem, a też mam problem z pokonaniem władcy nieumarłych.
biggrin.gif
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Ja go pokonałem Aragornem, urzywając ciosu co rozwala tarcze (tylko tego ciosu) Jest on bardzo czuły na strzały więc gdy tylko morzesz-strzelaj.. Np. w momęcie kiedy chowasz sie za głazem a on przywołuje wichure albo gdy 'wykręca sie z ziemi' Postaraj sie tez nieobrywac od łuczników. Jeszcze za jedną ze skał są strzały odnawiające sie jak tylko je weźmiesz. Morzesz tez sprubowac Legolasem ale Gimliego nie polecam... Potem przygotuj sie jeszcze na ucieczkę z walących się ścierzek umarłuch
tongue.gif


PS. Kody odblokowywują się dopiero po przejściu gry (bezsensu... :?

Gothi- oczywiscie przeszedłem bez kodów tę gre ale dla ludzi którzy niepotrafią tudzierz niemogą kody są jedynym rozwiązaniem... Pozatym np.mi w Comandosie w jednej misji wogule niewczytywało obrazu.. Więc wpisałem kod na przejscie misji i...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE PS. Kody odblokowywują się dopiero po przejściu gry (bezsensu... :? )

OFF TOPIC:
Właśnie dość inteligentne rozwiązanie. Normalni, uczciwi gracze używają kodów najwyżej po przejściu do zabawy i skoro nie ma kodów nie ma kuszenia do używania ich. To jest bardzo dobre rozwiązanie!
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Pokonuje się go bardzo prosto
nawalasz w niego jednym combem, po czym szybko naciskasz przycisk bloku i gdy on skończy swoje combo to Ty go znowu, a jak strzela (nie pamiętam chyba coś z wiatrem) to chowasz się za kamień, za kamieniem też najlepiej się walczy z jego pomocnikami.
pozdr.
 

Wiktor

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
31
kody działają dopiero po rzejściu gry
tongue.gif
ale moge Ci wysłać emailem save'a ze 100% przejściem gierki ale odpisz plis
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
hmmm, jak nie ma kodów to zawsze jest trainer,
www.gamezone.com
albo wpisz w wyszukiwarce "Return of the King trainer download" i tyle
tongue.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
kody sa dopiero po przejsciu całej gry mozesz je użyć a pomoge ci tu jakoś bo przeszłem ja całą gdy ten nieumarły atakuje jakby ffaja to chowaj sie za skałami a gdy walczysz z nim to gdy on cie udeża ty rób osłone mieczem byś nie dostał a gdy podnosi swój miecz do góry szykujać sie do ataku wtedy bij goi to troche ci pomoże wygrać
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Najlepiej w królu umarłych hest grać Legolasem, bo on ma najszybsze ciosy i umarlak nie zdąży zaatakować, zanim nie dostanie. Gdy będzie się teleportował nieco dalej, to strzelić do niego z całej siły z łuku. Ja stosowałem tą taktykę, a po przeprawie z nim (ze złymi skutkami dla niego
smile.gif
) została mi połowa życia.
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
przeszedłem władce całego ale kody działają dopiero wtedy gdy całego przejdziesz ale jak chcesz sav'y to daj znać prywatną wiadomością na forum to ci prześle sav'y




N A R K A

P O Z D R O
:mrgreen:
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
to może jeszcze ktoś powie jak przejśc goluma?? ja utknolem w ostatniej misji a potem mi sie znudziło jak za 10 razem nie zepchnolem tego downa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom