Vip

Status
Zamknięty.

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Każdy widział nową rangę, każdy wie kto tam jest, ale..

Po co jest ta ranga i co ona w sumie daje ? Kto ma szanse do niej wstąpić? Są osoby pewnie które chciałyby się tam znajdować, a nie wiedzą co jest warunkiem. Są też tacy, którzy ją posiadają a nie wiedzą za co.
Więc można klarownie to opisać ?


Temat założyłem z czystej ciekawości, bo wprowadzenie na forum nowej rangi, to już jakiś tam ważniejszy moment.

Raczej chciałbym tu zobaczyć wypowiedzi administracji, domysły mnie nie interesują.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Z założenia ranga VIP powstała, by jakoś "nagrodzić" osoby, które są już bardzo długo na forum, ale nie mogą dostać weterana (bo wiemy, że weterany tylko dla byłej administracji).
Oczywiście, byłoby trochę bez sensu dawać VIP'a wszystkim, którzy mają długi staż na forum. Dlatego wymogiem do dostania tej rangi jest również to, by dany użytkownik był nadal aktywny. Osoby, z ostatnią rejestracją 2 miesiące temu, takiej rangi dostać nie powinny (i chyba żadna taka nie dostała).
Nie wiem, czy kac jeszcze chce coś dodać.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dodam, że VIP'em może zostać też użytkownik, który w jakiś nadzwyczajny sposób przysłużył się forum. I wcale nie musi byc on z długim stażem.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No więc to chyba rozwiało wątpliwości wielu na forum. Temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom