Video: The Bstu - Moderatorzy

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Żenada...

Primo, sama piosenka jest słaba, melodia głupia, tekst nie jest śpiewany, wręcz słabo czytany.
Secundo, tekst robi portalowi antyreklamę, obraża ekipę. Pomijając to jest po prostu głupi.
Tertio, "teledysk" jest bezsensowny.

Niemniej na to wszystko mógłbym machnąć ręką, ale... k**wa. Te 2 linijki o Yeedzie to już totalna przeginka. Chamski, obraźliwy tekst, wyraźny atak na niego. Nie chcę się tu jemu czy komukolwiek przylizywać, ale to było prostackie. Nie sądziłem że się do tego zniżysz, boom...

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Piosenka zatytułowana moderatorzy, ale z nicku wymieniono tylko mnie. Jednak ja zmieniłbym nazwę na coś bardziej pod moją osobę skoro już jedziemy po bandzie. Gratuluje inwencji i fantazji. Wydawało mi się, że pewnych granic nie przekroczymy. Na naszym podwórku ok. Ale w eter puszczacie taki gniot. Pół biedy, że mnie obrażacie. Mnie tez się zdarza być ujem, ale do czegoś takiego bym się nie posunął, bo są pewne granice...
Macie do mnie jakiś problem to zapraszam PW / Gadu / Real nie ma sprawy / ale rozumiem, że to już dla was za mało.

Bardziej interesuje mnie fakt tego jaką świetna reklamę portalu robicie. Zwłaszcza przed walką o patronat. raczej jaką antyreklamę robicie temu portalowi. Zdecydowanie gratuluje pomysłowości na wypromowanie Gothic UP. Kacperex się ucieszy.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
W imieniu całej społeczności forum apeluję do was byście skończyli z tym bo za przeproszeniem, bo gorzej niż ch*jowo wam wychodzi śpiewanie, a raczej wycie. Ponadto tekst do pompy, melodia także. Teledysk bez sensu, idiotyczny.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Banda krytyków od siedmiu boleści... Nie znacie się na prawdziwej sztuce :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Też uważam że to najsłabsze dzieło wielkiego studia The Bstu. Filmik jest słaby, bez sensu i strasznie nie ciekawy. Wideo nie pasuje do waszego "śpiewu". Dobrze że szybko zniknęło z głównej strony forum. Pozdro panowie i życzę bardziej udanych prac :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
"artystyczna" porażka... żenuła dla gup... oraz totalna chamówa...
jeżeli zamierzasz tworzyć coś w tym stylu...
boom chyba czas żeby sceny zejść :p
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Odkopię temat, a co!
Kiedyś mi nie podchodziło, ale teraz tak mnie naszło ten utwór i cóż mogę powiedzieć - sztuka sama w sobie! : ) Wałek jest świetny : )
 
Do góry Bottom