Vengard

Status
Zamknięty.

Matii

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
4
Siemka

Mam problem gdzie mogę znaleść w Vengardzie 5 pił 10 młotków 30 bochenków chleba i mięsa przeszukałem cały Vengard i nie moge znaleść ... podobno mam zabrać je "lepiej wyposażonym orkom"
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
W Vengardzie całego tego sprzętu nie znajdziesz. Teleportuj się do różnych miast, większość kupców ma bochenki chleba, a mięso bierz od zwierząt. Z piłami i młotkami jest problem, najczęściej można je znaleźć przy miejscach gdzie się coś buduje, u handlarzy jest tego bardzo mało. gl.
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
apropo tematu, zalozylem niedawno topic "Bugi" w ktorym napisalem, ze pomimo posiadania 5 pil nie moge oddac ich gosciowi ktory o nie prosil...
u Was tez to wystepuje?
 

Matii

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
4
Ja wogule nie mogę znaleść tych pił oddałem już chleb mięso i kilofy
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
rany tych pil nie da sie zdobyc w Vngardzie, trzeba sie teleportowac i w innych miastach szukac ale o TYM JUZ BYLO...
do ludzi ktorzy maja pily: czy udalo Wam sie je bez problemu oddac temu gosciowi?!
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
zrob tak... szukasz frajera w miescinie (ja robilem w silden) gdzie cie lubia, co tlucze mlotkiem w sciane i nie ma tam nikogo w okolicy... sru go, bierzesz mlotek, czekasz, on wstaje, wyciaga mlotek i tak dalej... to samo z pila i kilofem (kilof robilem w okarze)... a co do buga to mam to samo... oddalem kilofy i mi nie zaliczylo, oddalem mlotki, zaliczylo mlotki, a pil za cholere nawet oddac nie moge... pozdro! (i pomocy z tymi pilami i kilofami)
 

Matii

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
4
QUOTE(Schulz @ 19-11-2006, 21:15) [snapback]127513[/snapback]

rany tych pil nie da sie zdobyc w Vngardzie, trzeba sie teleportowac i w innych miastach szukac ale o TYM JUZ BYLO...
do ludzi ktorzy maja pily: czy udalo Wam sie je bez problemu oddac temu gosciowi?!


Czy ja mówie że nie mogę znaleść ich w Vengardzie ??? Szukałem w innych miastach i lipa ale teraz zrobie to co gadał Superme
 

pawiano

Member
Dołączył
10.10.2005
Posty
31
Ja mogłem wszystko oddac i dostałem reputacje w Vengardzie. Bochenki chleba dostaniecie u kupców, mięso od zwierząt, a MŁOTKI (nie młoty kowalskie) i piły u budowniczych (tych którzy coś budują)
 

master998

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
1
Witam ja mam taki problem ze po teleportacji do Vengardu znajduje sie w swiatyni innosa a nie kolo krola a zeby tam sie dostac to orkowie mnie ubijaja
POMOCY czy moge wyrżnąć orkow w pien??????
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Możesz zabić wszystkich orków albo przed nimi uciekać xD B)
Tych pił trzeba zdobyć 15 nie 5!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom