Vallheru

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Bym powiedzial ze moszna.
Ale poki co niech tylko ci bezgildiowcy sie tym paraja.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
coś jest zwalone, najwyraźniej dostaje sie energie miedzy resetami ;o
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Fajna rzecz, jak rozumiem energię dostaje się co 2 godziny? I może być większa niż 10?^^
Miło się gra, ale trochę skomplikowane dla niedzielniaków. A propos niedzielniaków- jak zarobić więcej złota niż "oczyszczanie miasta"? Tam 25 zł za 1 pkt energii, nie opłaca się.
Pozdrawiam
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
nie chcę być nieuprzejmy, ale muszę - Kacperexie, JEST coś zwalone z resetami. primo mam więcej energii po nocy niż powinienem, jesli resety sa tak jak napisane w grze - 12, 14.. to 2 resety od polnocy, czyly ostatniego mojego logowania - powinienem miec 20 energi, mam 80. strazica tez powinna czerpac DWA RAZY kase na utrzymanie, ale najwyrazniej czerpala te 8 razy i sie znowu skasowala (nikt nie napadl, nie mam wpisow w dzienniku o tym), więc albo zrób coś z tym, albo uprzedź w grze ze resetuje sie tez w nocy, lub nawet miedzy resetami czasami energia jest,
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co do energii, może coś w cronie skopałem. Dlatego ustawie co godzinę i tyle.
Co do strażnicy, to NIE MAM POJĘCIA :). Dopiero raczkuje w tym skrypcie. Poszukam rozwiązania. Moja strażnica jest... :/

Ven - Witaj na Polanie drwali. Możesz tutaj poświęcić nieco swojego czasu, aby zarobić złoto. Za każdy punkt energii jaki zużyjesz, dostaniesz 75 sztuk złota.

Musisz się przejśc do lokacji las ;)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
strażnica z tego co wiem kasuje się, jak nie ma hajsu na utrzymanie, który czerpie się co reset - a zonk był taki, że nie miałem kasy na 8 resetow, tylko 2 :) pewnie dlatego.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Błyskotliwe działania...


Czytasz choć trochę temat? tudzież karczme w grze? Nie.

Jak byś czytał, to byś wiedział, że odnawianie energii było ustawiane na kilku wariantach, ale jak widać nie działają one w pełni poprawnie. Temu też zostanie ustawione co GODZINĘ..... I nigdzie nie ejst napisane, ze bedziemy mieli to jako pierwsi...


[mod]ociociociociociociociocioci by boom (Y) [/mod]
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja mam taką sprawę. Da się wrzucić pod to wszystko jakieś ładne tło?? A może w ogóle zmienić szatę graficzną. Czarne tło jest trochę nieprzyjemne dla oczów. Wiem że wgranie nowej skóry może być trudne, więc wystarcz jakaś ładna tapeta czy coś. Może graficy coś ładnego by stworzyli?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tak będę starał się edytowac szatę, co nie jest tu łatwe. Muszę jakiegoś grafika dorwać ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Mnie na razie to nie przeszkadza. Kac cały czas nad tym pracuje, a przydałyby się też różne małe moduły i całą modyfikację świata gry. Chodzi mi o inny panteon, inną historię, inne klasy, rasy... Ale to trzeba się dużo napracować i jeżeli będzie w tę grę grało tak mało osób to się raczej nie opłaca. Chociaż mógłbym pomóc w tworzeniu panteonu bóstw, jeśli by zaistniała taka sytuacja że będzie świat Gothica- Innos, Beliar, Adanos. Rasy- Człowiek, Ork, Jaszczuroludź i można dodać po prostu dla klimatu Elfy i Krasnoludy (można wyjaśnić pochodzeniem z nieznanego kontynentu). Profesje: Wojownik, Łotrzyk, Asasyn, Druid, Łowca.
Wiem, że to byłoby bardzo trudne, ale musiałem to zaproponować :) W końcu Gothic up game coś znaczy^^ A co do potworów na arenie- teoretycznie obeszłoby się bez zmian...
Link do rejestracji- kliknij​
tycz pauo
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Są w grze amulety?Pytam bo nie widziałem żadnych u jubilera ani w innych sklepach.Jeśli nie ma to czy jest szansa że będą?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.

Dziś zmieniliśmy trochę główna stronę, jak i tło/kolory w grze.
Dodatkowo wprowadzono kilka modułów ;)

Grać i opiniować.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jak dla mnie jest teraz bardzo dobrze, o to chodziło. Choć to tylko tło i kilka bajerów patrzy się teraz na to o wiele lepiej. Co tu wiele mówić bez porównania...
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Skin bardzo przypomina layout ze starego forum, lay "Gothic Black" chyba. Bardzo klimatycznie i GUPowo :) Jak Kac powiedział, jest 76 graczy. Pięknie ^^
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Od wczoraj można zapisywać się do turnieju w grze. Macie tydzien na zapisy. Warto spróbować dla samych nagród (dodatkowe punkty AP oraz złoto). Więcej w najnowszej wieści w grze

http://kacperex.webd.pl/index.php
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom