[Vallheru] Zapraszam!

Status
Zamknięty.

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Zapraszam na całkiem nowy MMORPG w systemie Vallheru. Gra dopiero ruszyła, ale jej rokowania są niezłe. Zapraszam wszystkich wyjadaczy MMORPGów, ale także i nowicjiuszy, którzy chcą przeżyć coś ciekawego w świecie Faerun.
http://www.gameexe.info/game/
Przybywajcie, rejestrujcie się i grajcie. Zapraszam!!
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Mój pierwszy MMORPG i muszę powiedzieć, zę ciekawy. No, ale ja przecież nie widziałem jeszcze innych(co i tak nie zmniejsza fajności tego:D).
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
A ja już tam jestem izagrzewam lochy całkiem fajnie jest!
tongue.gif
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
gierka spox jestem już w klanie wojowników (przywódca jest Reynevan)
tylko jedna sprawa jedyną nową rzeczą jaką zauwarzyłem to religie mam nadzieje że gra będzie sie rózniła czym więcej do standardowego vallheru.
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Na gameexe.info/game jest bardzo dużo błędów…. Ale nie mowie że jest złe bo cały czas tam gram ( jaskier_mag 2lvl ) ale jest dużo lepsza wersja tej gry na www.portix.boo.pl/vallheru/ nie ma tam tak dużo błędów ( jeden z błędów na gameexe jest to że trzeba non stop naciskać odśwież :/ a na portix nie dość że jest dużo lepsza szata to jeszcze nie napotkałem na żaden błąd
smile.gif
więc polecam gorąco
smile.gif


PS: Błagam o zostawienie ID polecającego
smile.gif
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Ehh :roll: Totalnie się zawiodłem na tej grze... admin wpadkował mnie do lochów za "ds" - nawet nie wiem co to :roll: . No a na dodatek po wyci ągnięciu mnie nie mam dostępu do opcji, czyli tak jakbym nadal tam siedział. Mag pisze mi, że to moja wina, że mam coś zrombane, ale szczeże w to wontpię :roll: . Chyba faktycznie GO_RN!!! od samego początku miał rację, że gra jest do syfu... zdaje mi sie, że skryptu nie wgrali jednego, który odpowiada za odblokowanie opcji wrazie wyciągnięcia więźnia przez admina...
Jak naprawią, zmienię zdanie, ale na razie uwarzam to wszystko za porażkę :roll:
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
mi też sie ta gra zabardzo nie podoba a przynajmniej lepsza jest gild wars, tu sie powoli szkoli mało kasy sie dostaje za stworki i ciągle trzeba odświeżać
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
NO, jednak zmieniam zdanie - naprawiło się tak niespodziewanie, jak się zepsuło
laugh.gif
. Cóz, faktyka wnerwia to powolne ulepszanie, ale cóż... może kiedyś się to zmieni :roll: . Tyle mam do powiedzenia
PS: Szlag, dawno już tak krótkiego posta nie pisałem :?
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Może podajcie tu swoje loginy w faerunie, żebyśmy wiedzieli też tam, kto jest kto. Ja jestem, tradycyjnie, masta.
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Na życzenie masty opisze krótko moją postać:

Nick: Kapłan Feomthar
Ranga: Ksiądz
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik
Wyznanie: Garl Świetlistozłoty

Klan: Gildia Wojowników
Ranga w klanie: Piechur

Umiejętności
Stolarstwo: 0.94
Walka bronią: 2.34
Strzelectwo: 4.79
Unik: 1.46

Zręczność: 30.412
Siła: 33.716
Inteligencja: 2.985
Siła Woli: 2.895
Szybkość: 37.310
Wytrzymałość: 42.018

Aha pozdrowienie dla !!! +Go_rn+ !!!
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
tez uwarzam ze ta gra to syf i wogule do kosza z nia jest tak nudna ze szok i jeszcze błedy i trzeba odswierzac nie polecam

PS:sory za antyreklame ale takie jest prawo dzungli
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
grigor mi też na początku tekstówki się nie podobały ale po pewnym czasie je polubiłem więc pograj w to troche a wtedy może ci się spodoba...
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Grigor nie czaje cie gra jest nowa i dopiero powstają nowe rzeczy więc nie moze chodzic ci ze gra jest jak zwykły vallheru bez dodatkowych modów lub zmian w php.
Jesteś przywódcą gildii Piratów sam sie na to zgłosiles a potem gre sobie olałeś a sam mi napisałes w liscie ze wstawisz godło kalnu i opis zaczniesz przyciągać ludzi a sam wiem że kilka osób pisała podania do ciebie a nie odpisywałeś to jest twoja sprawa.
Gra jest super bo osoby które w nią grają są super i to tworzy klimat.
Prawde mówiąc Nazin sobie ostatnio opuszcza grę i coś mi sie zdaje ze całkowicie sobie ją olał ale i tak będe grał puki nie będe sam.

Ps. I tak gildia wojowników jest the best
biggrin.gif


Ps2. Jesteś i tak członkiem gry który zalogował sie hmmmm 4-5 razy, tak mi sie tylko wydaje ale tylko kilka razy mi sie zdarzyło cie zobaczyć na liscie osób online.
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Kurcze, "gra została zawieszona na czas nieokreślony". Ciekawe, co to za czas. A to chyba wina Maga, któremu nie chciało się robić w php.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Gra działa na nowo.. a ja mam do wszystkich propozycję. Stworzyłem pewne ugrupowanie, zwane Old Guild.. już co poniektórzy do niego należą... Jest to coś w rodzaju gildii poza grami, jednoczymy fanów Vallheru, którzy grają w jego odmiany jak na przykład Faerun. Zastanawiam się, czy nie zechciałby ktoś do tego przyłączyć, bo pomysł nowatorski, i wiele innych ciekawych rzeczy, których tutaj nie wspomnę, bo nie chcę, aby ktoś odgapiał od razu.. Jak są chętni, którzy chcieliby sprawić, aby granie w Vallheru przestało być monotonne i po dłuższym czasie nudne - pisać do mnie PM, a już najlepiej na gg, wtedy uzgodnimy co i jak, gdyż jest co gadać o tym.. Polecam
PS: Na Faerunie, skoro działa na nowo, zreaktywowałem klan, ale tym razem pod nazwą "Stary Obóz".
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
No cóż... postanowiłem już, że będę się wstrzymywał z rejestracją i wszystkim tego typu na takich serverach, zresztą, od czasu ograniczeń Vallheru... zresztą. Uważam jednak, że zakładanie tego na darmowych servach, zapraszanie i tego typu rzeczy dają po prostu dobrą lekcję obsługi, skryptów i tego typu rzeczy...
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Gra jak już wyżej powiedziano oparta na silniku Vallheru ! Gram w różne gry tego typu tylko inna nazwa gry ! Chwilowo gram w Jarkendar dam wam tu link i zarejestrujcie się na moje konto będe wdzięczny
laugh.gif
http://www.comq.webd.pl/jarkendar/register.php?ref=172 wystarczy wypełnić dane i potem sprawdzić skrzynke i tam potwierdzić rejestracje ! a wracając do gry życze powodzenia zarejestruje się bo i tak nie mam co robić
wink.gif
 

Sion

Member
Dołączył
2.5.2005
Posty
33
A oto mój profil w Faerunie.




Warrboss (44)



Numer Gadu-Gadu: 6745115
Ranga: Mieszkaniec Faerunu
Lokacja: Altara
Ostatnio widziany: Zobacz
Wiek: 2
Rasa: Półork
Klasa: Barbarzyńca
Płeć: Mężczyzna
Wyznanie: Gruumsh
Poziom: 1
Status: Żywy
Klan: brak
Maksymalne PŻ: 30

Wyniki: 0/0
Ostatnio zabił: ...
Ostatnio zabity przez: ...
Vallary: 0
Profil:
Zawsze wierny Reyvenarowi.


Polecam tę gierkę jest zajefajna. Kiedyś pogrywałem w Thiela ale usunęli
sad.gif

Więc uważam że ta gra jest prawie taka sama tylko dodano parę ciekawych opcji jak np. ślub z inną urzytkowniczką.
A to co pisaliście że gra jest kitowa to totalne kłamstwo.
Gra może ma jeszcze parę bugów i błędów ale dopiero się rozwija więc w najbliższym czasie będzie w pełni funkcjonalna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom