[Vallheru]Reset na Vallheru

Status
Zamknięty.

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Jeśli ktoś z was gra również w Vallheru (wiem, że Mazzak- gadałem z nim), powinien wiedzieć, że dnia 1 XII 2004 (pierwszego grudnia) będzie reset postaci związany z Nową Erą. I tutaj może wkroczyć ekipa Gothic.Up...

Poza tym ostatnio stworzyłem nowy klan Elity Redoranu (wiem, nazwa ściągnięta z www.morrowind.g4ce.pl ). I prosiłbym każdego grającego o dołączenie się i możliwe wspieranie finansowe. Gothic.Upowców zaś witam serdecznie, jeśli się jeszcze nie zarejestrowaliście.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
moze sie skusze...choćby dla ciebie Vampek :wink:
Grałem juz w Valheru...ale niestety załapałem sie kiedy wszyscy mieli juz wyskokie poziomy. Stwierdziłem więc, że nie opłaca sie grać...

P.S. polecam gre www.darkeden.com ...tam też można se klan zalożyć
tongue.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Nie opłaca? Stary, ciągle nowe osoby dołączają, nawet na 2 tygodnie przed Nową Erą... pewnie o niej nie wiedząc zresztą:)

Ja sam dołączyłem w stanie dalekim od reszty. Ale jakoś się dorobiłem tego 41 poziomu...

No i oczywiście wkrótce mamy szansę być jednymi z pierwszych! A wiecie, co to znaczy być w przedziale od 1 do 100? To właściwie jest się lepszym od pozostałych 2900 graczy...
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Ja jestem zarejerstrowany,zrobiłem to jakieś 1,5 miesiąca temu.Za wysokie poziomy,pełno zabójstw sie ma jak sie gra bez immunitetu postacią niewalczącą.Ale jak będzie nowa era to chętnie wspomoge was.Więc bądżmy górą!
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ja gram tam teżod dłuższego czasu i popieram w kwestii że zawsze opłaca się tam rejestrować... za dużo lada się tam rejestruje żeby nie było sensu ( aż mnie to dziwi że tak dużo osób tam wali ). Tak więc Vampek jaki masz tam nick, chetnie się z tobą zmierze
biggrin.gif

Polecam wszystkim Vallheru :]
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Skoro mowa o nicku, to jest taki pomysł na forum, że będzie nakaz wprowadzania imion bardziej "klimatycznych". Czyli- koniec ze zwykłymi xywami. Teraz jestem jako [ER] Vampek, ale jeśli nowa ustawa wejdzie w ruch, szukajcie Rincewinda, bądź Avallaha. Bo to będę ja.
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
oj ja sie skusze napewno
smile.gif
ale w thiel G up ma klan ZS ?? o cos tam Clona niema :>
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Pragnę przypomnieć, że pozostał już niemalże (licząc od jutra, czyli 23XI) tydzień do resetu. Jeśli będziecie skłonni wspomóc inwestycję (budowa strażnicy), od razu dostaniecie wysoką rangę po utworzeniu klanu. Gra jest warta świeczki, bo w końcu fajnie mieć jedną z najstarszych postaci.
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Już nie długo reset, więc trzeba mysleć o własnym klanie 8)
 

Cord

Member
Dołączył
5.8.2004
Posty
140
teraz nieda sie grac :/ Jak ktos włączy gre to gratuluje bo mi pisze zę 0 userów w grze i zarejestrowanych też 0 :/
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Jeszcze nie jestem w żadnym klanie więc chętnie zdobęde sprzymierzeńców ze strony!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom