Uwagi Dot. Galerii I Plików W Profilu Użytkownika

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Sprawa tym razem dotyczy odnośników do Galerii i Plików z profilu użytkownika. Niby w tych zakładkach powinny się znajdować zdjęcia i pliki, jeśli dany user faktycznie uploadował je. Na przykładzie mojego profilu. Parę zdjęć wrzuciłem, dwa pliki też a w tych zakładkach nie wyświetla nic. Nie wiem, może to nie jest błąd tylko celowe działanie wymuszone z przyczyn technicznych. Wyświetla takie komunikaty:

Galeria: "No images were found"
Pliki: "Brak plików do wyświetlenia"

Też uwaga, dlaczego w różnych językach pojawiają się te komunikaty. Ale tutaj domyślam się innych wersji skryptów. Na domiar złego u yeedka wyświetla się lista plików jakie wrzucił :/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
galeria padał.
Pliki fizycznie są na FTP , ale nie są "powiązane" z galerią z mojej winy. Jest jeden sposób by może móc to naprawić.
Aktualnie galeria nie działa poprawnie/wcale. A ja walczę.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Ja też miałem ostatnio problem. Próbowałem zmienić avka a gdy zmieniałem wyświetlał mi się ten który mam i pisało aktualny avatar
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
A zakładka Plików? Czy też w tym przypadku polegałby problem na tym, że jeszcze nie zaakceptowane są pliki. I inna sprawa. To oznaczenie innym kolorem ma wskazywać od razu, że są to moje pliki, czy też, że jeszcze nie zostały akceptowane?

pliki.jpg
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pliki musza zostać zaakceptowane.
te na czerwono są widoczne tylko dla ciebie, i oznacza to, że czekają.
jak zaakceptujemy to kolorek zniknie i każdy będzie mógł zobaczyć =]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pytanie
Stan w jakim jest obecna galeria pozostanie na dłużej ?
Wszystkie pliki poszły do śmieci ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pliki, jak już wspominał kac, są na serwerze i mają się dobrze. Problemem jest/było "współpraca" tej wersji galerii z tą wersją IPB. Galeria sama w sobie jakby naprawiona, ale niestety jest "czysta" (jak widać). Kac kombinuje.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom