Uruchomienie Gry

Status
Zamknięty.

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
Zainstalowałem gothica 1 i próbowałem go od razu otworzyć. Na początku udało się. Jednak nie miałem czasu pograć, więc go wyłączyłem. Po paru minutach chciałem pograć, ale gry się nie da otworzyć! Przy kursorze pojawia się taka niby klepsydra, ale nic się nie dzieje. Jeśli t ocoś zmienia to mam Windowsa 7. Proszę o pomoc!

Edit: Sorry za temat, ale w tym momencie gothic się właczył(po jakiejś poł godzinie, ale coż). Jednak jak go uruchomiłem ponownie to włączył się normalnie. Przepraszam za zawracanie głowy. Jak na razie wszystko działa :)

niestety pojawił się już kolejny problem. Gra uruchamia się normalnie, lecz po skończeniu początkowego filmiku jak chce zagadać do Diega to postacie się rozdwajają i nie moge wogolę nic zrobić. Spotkał się już ktoś z tym? Proszę o pomoc!

Po pierwsze, nie pisz posta pod własnym postem, po drugie nie ten dział, przenoszę.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Wg mnie odpowiedź jest dość prosta: Na Windows 7 starsze gry nie działają, lub działają błędnie. Ja osobiście przekonałem się o tym na Grze Little Fighter 2.5 kiedy to na Win 7 ludziki chodziły mi tylko w jedną stronę :trollface: . Założę się że to jest przyczyną.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Z tego co się orientuję, to ten problem dotyczy kart graficznych Ati Radeon, jeżeli posiadasz kartę graficzną od Nvidii, to pobranie sterowników, oczywiście najnowszych, do twojej karty graficznej, pomoże.

Wróćmy do Radeonów, sprawa jest grubsza, ponieważ sam miałem ten problem dawno temu, ale sobie z nim poradziłem. Przede wszystkim, najnowsze sterowniki, tryb zgodności z xp, możesz również popróbować ze starszymi. Jeżeli to nie pomoże, to wywal wszystkie sterowniki od grafiki i pozwól aby windows sam ją sobie zainstalował, jak już zainstaluje tą kartę to spróbuj opalić Gothica, powinien działać.
 

rabus111

New Member
Dołączył
10.4.2010
Posty
27
mam nvidie więc popróbuje z tymi steownikami i dam znać czy się udało!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
lepiej podaj model a my ci znajdziemy odpowiednie :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Temat zdaje się nieaktualny. W razie czego zawsze można otworzyć. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom