Ur-Shak

Status
Zamknięty.

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Czy ktoś o prócz mnie spotkał Ur-shaka(oczywiście mówie o Gothicu II noc kruka) Bo ja sobie gram magiem jestem w 4 akcie i go spotkałem. Jest z nim związane jedno zadanko dowiadujemy sie np. Co jest za palisadą i skąd wzieło się na Khorinis tylu orków. Jak kogoś interesuje gdzie on jest to wystarczy iść w strone kopalni gdzie poszedł Fajeth. Nad tą kopalnią jest skarpa idąc od tej kopalni w strone wieży strażniczej skręcamy w lewo i wchodzimy i idziemy znowu w strone kopalnia ale już wzdłuż tej skarpy i dokładnie nad kopalnią stoi Ur-shak Ps. uwaga na zębacze i smocze zębacze. Jak juz sprawdzicie to podzielcie sie wrazeniami[/img]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ehhh... po zabiciu szefa szamanów poszedł sobie na jego miejsce i wtedy sie wszystko wydało...
sad.gif
( Tym skur******* nie można ufać ) ork to zawsze jest ork, nie zależnie od tego czy jest przyjaźnie nastawiony... A musze sie przyznać że nawet go lubiłem... do czasu. :evil:
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Poprostu zawiodłem się nha nim :cry:
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
jak stal juz na miejscu Hosh-paka to do mnie zagadal ze sie skonczyla nasza przyjazn i na dowod tego zostal przezemnie posiekany na plasterki:p
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja spotkalem i sobie z nim pogadalem a jak za jednym razem powiedzal gadajacy ork to on powiedzal "ja byc smutny ze przyjaciel czlowiek mnie nie pamietac ale byc bardziej smuty nic przyjaciel czlowiek umrzec" lubi mnie
biggrin.gif
nie dobry z niego kumple =]
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Nie no ja go troche rozumiem przecież zabiliśmy mu nauczyciela. A on zewzględu na naszą przyjaźni nie atakuje nas. Ale i tak jest zdrajcą bo po śmierci hosh-paka staje sie przywódcą orkowej armi. A sam mówi że nie wie o co jest ta wojna. Jak myślicie czemu orkowie walczą z ludzmi. Czy ork jest sługą beliara o którym mówi Vatras jak myślicie??
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
jak hosh-pak stal sie przywodca armi stacjonaryzujacej w gorniczej dolinie to nie mial juz czym dowodzic
biggrin.gif
bo w gorniczej dolinie nie bylo juz u mnie potworow
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Poprostu Beliar ukazał się Orczemu bossowi i powiedział lub rozkazał pokonac królestwo myrtany w którym są wyznawcy innosa a potem znaleść wybrańca czyli bohatera i go zabić potem wydobyć rude do brońi i atakować inne królestwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom