Unikaty

Status
Zamknięty.

Tenemo

New Member
Dołączył
13.6.2008
Posty
1
Zakładam temat o nietypowych i niezwykłych rzeczach, czy miejscach. ;)
Niezużyty ogrowy morgensztern da się zdobyc dośc łatwo. Strzelaj do ogra strzałami ogłuszaczami aż do końca HP. Przestanie się ruszac i wypada mu z ręki morgensztern (ten zużyty). Następnie trzeba poczekac, aż się zregeneruje, jak to czynią ludzie pokonani. Potem można go normalnie zabic i wypadnie niezużyty ogrowy morgensztern. Nie do końca jestem pewien, czy to bug, niewykluczone (gram na patchu 1.12). Można tę broń jedynie pobłogosławic (nie da się zatruc, ani naostrzyc), co daje w sumie 260 dmg (wymaga 500 siły, ale naprawdę warto, wymiata). Odkryłem to zupełnie przez przypadek, kiedy skończyły mi się wszystkie strzały oprócz powyższych B)
Zamieszczajcie posty z podobnymi rzeczami zaobserwowanymi przez was, których nikt wcześniej nie zauważył. Mam nadzieję na ciekawy temat, który przyda się wielu użytkownikom (czytaj: graczom).
 

me3sto

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
2
Ja natomiast chyba do 1000 kasy kupiłem "ognisty miecz " na 2 lvlu - 100 ataku ...
Można go kupić u uratowanego kowala którego ratuje się oraz doprowadza do reedock ...
Ew. można go przywołać zaklęciem ale nie wiem gdzie dokładniej dostać .
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja zdobylem Katane bardzo rzadka bron dostalem ja od Angara w Mora Sul po tym jak pokonalem go na arenie.A w Ben Sali kupilem przepis na wspanialy miecz Mistrzowski ktory daje bonus Mistrz walki dwoma mieczami.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Do miecza mistrzowskiego potrzeba dwóch katan , druga jest w jednej ze skrzyń
Niezużte orkowe oręża można zdobyć w Moterze na strażnikach wykopalisk wykonując zadanie dla buntowników :p
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
W ostatniej skrzyni jest gniew innosa. Fajna broń ale niestety dwuręczna. Najleprza jednoręczna broń ze skrzyni a właściwie plan na nią to chyba miecz przodków czy coś ale na pewno przodków. Unikaty są fajne ale jednak wole zwykły półtoraręczny miecz w komplecie z tarczą paladyna. Wie ktoś może od kogo się kupuje orkową zbroje? Pytam z ciekawości.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Zbroję orka dostaniesz od Kana, przywódcy orków przesiadujący w Faring - trzeba mieć 75 punktów reputacji u orków, wtedy daje ją za darmola :p
 

divis

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
6
Jeśli chodzi o katanę to ja zdobyłem jedną na arenie w mora sul a drugą znalazłem w skrzyni na wyspie na południowy zachód od bakareszu. Nie wiem tylko czy jest tam zawsze bo jak wiadomo w większości skrzyń przedmioty generowane są losowo. Tak czy inaczej warto sprawdzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom