Ulubiony Typ Gier

twój ulubiony rodzaj gier to:


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Najbardziej lubie strategie i rpg <jak co druga osoba
tongue.gif
>. Strategie w jakie grywam <te najlepsze> to Heroes III, Age of Empire, Age of Mytology. Rpg: Gothic I,II (NK), Star Wars: Jedi Knigt:Jedi Outcast/Jedi Academy i jeszcze pare
smile.gif
.
W strzelanki i wyścigi też lubie, ale zalezy to od jakości gry /np. Colin McReally nie przypadło mi do gustu jakoś
smile.gif
/
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Mi bardzo przypadło do gustu FPP, mimo to zagłosowałem na RPG.
F.E.A.R. górą, Gothic wyżej
biggrin.gif

Średnio lubię strategię (Warcraft i Starcraft)
Nie lubię wyścigów (oprócz NFS Most Wanted)
Inne gry nie zajmują żadnej pozycji.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
MMORPG i cRPG, to pierwsze dlatego, że nie ma nic lepszego w grach od grania z innym graczem nie-lamerem
smile.gif
Przy odpowiedniej liczbie graczy bardzo dużo akcji i zawsze nieprzewidywalnej, bo nnigdzie nie przeczytasz co będzie pod koniec. A te drugie poprostu Mi jakoś do gustu przypadły
smile.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja również tylko i wyłącznie MMORPG oraz RPG.
Nie lubie strzelaninek (tzn. napierdalanki), a o grach sportowych nawet nie wspominam (te są najgorsze). W sumie to tyle.



POZDRO "Khalid"
 

Orik

New Member
Dołączył
17.1.2006
Posty
9
Głosuje oczywiście na Rpg nie ma lepszych gier po za tym lubie strategie i mmorpg.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najbardziej ( od kiedy zacząłem grać w Gothica ) lubie Rpg i wszelkie tego odmiany. Kręci mnie zdobywanie tych leveli i zabijanie potworków dla expa ;]
Pozatym luie też strategie ( moją piewszą grą była gra strategiczna i na niej sie wychowalem - StarCraft
tongue.gif
). Trzeba tam troszke pomyśleć, a co za tym idzie rozwinąć umysł
tongue.gif

Nie pogardze też strzelankami.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
nabardziej lubie gry action-adventure (przygodowe-akcji) ale nie było takiej opcji to zaznaczyłem oczywiście RPG, a dokładnie to cRPG (action-RPG*) bo w grze głównie cenie dobrą fabułe i grywalność, potem grafike i na końcu dźwięk itp.

* - nie jestem do końca pewnien
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom