Ulubiony Paladyn

Którego Paldayna najbardziej lubicie?(niestety, nie wiem czy wymieniłem wszystkisz.)


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja tam Andre nie lubię bo kiedyś mnie wziął zabił kiedy zmieniłem się w zębacza, eh od tego czasu udaję się do niego najrzadziej jak mogę
tongue.gif
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Najlepszy jest Lord Andre jest przyjaźnie nastawiony do nowych i tak spokojnie mówi. Ale Garond i Hagen też fajni goście.
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Najlepszy jest Lord Andre a lotar to taki śmie który najchętniej by cię wsadził do lochu albo wysłał do kopania rudy do koloni, ale w końcu miałby racje przecież z tamtond właśnie uciekłeś.
 
A

Anonymous

Guest
łeeeee tam najfajniejszy palek to Sergio(ten w klastorze) jedyny pal jak dla mnie, który nie jest nadętym idiotą, a do tego jest przyjazny i może nas zaprowadzić(gdy jesteśmy magiem)do górniczej dolinki, nic nie musimy robić tylko se iść
tongue.gif
a nie jak strażnikiem cza samemu trzaskać
biggrin.gif
Sergio ROX!
biggrin.gif
 

TrueJumper

Member
Dołączył
31.8.2004
Posty
43
Andre

tongue.gif
No i jak widac na czele Andre
smile.gif

Znim ma sie chyab najwięcej do czynienia czególnie jak jest sie w straży i mi osobiście wydał sie spoko kolesiem
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
ja tam najbardziej lubie Andre. Spox gościu, z ludzką twarzą. Hagen to głupi snob...
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
LORD ANDRE !!!!!!!!!! A ten w klasztorze Sergio to jest "nadętym idiotą" gdy jesteś najemnikiem i wchodzisz tam gdzie on stoi.
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
według mnie to girion bo potrafi się obronić jak go ktoś zaatakuje i dobrze włada mieczami

i jeszcze andre bo ma duzo kasy i nie skąpi i daje za kazdego nieuczciwego 100złota(z przeliczeniem na nasze złotówki to dużo) 8) 8)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Orik jest spoko jak na niego patrze to przypomina mi się jego martwy imiennik koło Niezupełnie Wolnej Kopalni
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

A co do Lothara to jest zbyt nadęty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom