Ulubiony Npc Z Gothic2

Lee


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Jaki jest wasz ulubiony npc. Ja uwielbiam Gorna, ponieważ zawsze na pomagał w zadaniach, aby kogoś rozwalić.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja też lubię Gorniego,spoko koleś,najemnik,świetnie włada toporem.Na niego oddałem swój głos.Jednakże bardzo lubię także bardzo Lee,oraz Lorda Hagena.Musiałbym się głęboko zastanowić kogo najbardziej ale chyba Gorna.
 

Piotrek12754

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
10
U mnie na 1 miejscu jest gorn i milten na 2 diego na 3 lester B) .

Na przyszłość radzę bardziej rozwijać swoje wypowiedzi... Teraz jesteś nowy, ale jak tak dalej pójdzie, to modzi i admini nie dadzą Ci żyć... Więc się postaraj, nie tolerujemy spamu...

:p
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja zagłosowałem na Xardasa, bo przecież to on nas uratował.......wyciągnął z pod skał,
gdyby nie on, to nasz heros zgniłby pod skałami, a żaden Diego, Gorn, Milten, Lee itp. itd.
nie zainteresowali się nim, zapomnieli, myśleli że zginął.
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Moim ulubionym NPC jest Xardas,tak wspomniał mój poprzednik tylko Xardas się nami zainteresował, ale teraz cośodemnie, xardas pomógł nam w odnowieniu oka Innosa,wyciągnął spod głazów,w pewnym sensie pomógł w walce z smokami
Co prawda potem ją wykorzystał do własnych celów,ale o tych celach to dopiero w G3 się dowiemy)

i według mnie dlatego Xardas w G2 to najlepszy NPC.
 

skimmer

New Member
Dołączył
22.4.2008
Posty
9
Ja najbardziej polubiłem Całom czwórkę gorn, milten, diego, lester i dlatego miałem problem w podjęciu decyzji na kogo zagłosować, lecz po dłuższym namyśle wybrałem gorna poniewaz pomaga nam zdobyć kamień ogniskujący a we drugiej części gry daje nam zbroje za wykupienie go z więzienia. Jeszcze płynie z nami na dwór irdorath z świadomościom ze może zginąć.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepszy jest dla mnie xardas bardzo tajemniczy nekromanta.Najpotężniejszy mag (były mag ognia)i do tego kiedyś wpisałem koda na trolla (dosyć przypadkowo dla doświadczenia :D )to zabił go jednym czarem.
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
Ja lubie wszystkich! :D Wybrałem Lestera nawet nie wiem dlaczego.
Wszyscy z Gothica są fajni nawet potworki!

Ty też jesteś fajny, ale pisz bardziej mądrze i na temat.... ^^
 

Valdis

New Member
Dołączył
13.5.2008
Posty
1
Najbardziej lubie Gorna, bo jest on silny i dobry w walce, no i pomógł nam wiele razy w Gothicu 3 i 2 no i 1
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Temat zamykam, bo były takich już setki!! A autor powinien dostać warna za nieużywanie opcji "szukaj".... Dziś mam dobry dzień i po raz enty Wam podaruję, ale jak zobaczę posty tego typu u userów, którym dałam ostrzeżenie, to z miejsca macie warna...


BTW. Jodełko czemu się mnie czepiasz?? Nie tylko ja jestem w administracji i cały dzień dopisuję komuś coś w postach, zamykam, przenoszę tematy itd. Chyba o jednym mogłam zapomnieć, nie?? Więc nie przesadzaj...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom