Ulubiony Komiks

Status
Zamknięty.

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ja kiedyś czytałem Kaczora Donalda i byłem bardzo niezadowolony jak rodzice mi nie kupili najnowszego numeru
biggrin.gif
teraz już z tego wyrosłem myślę z resztą że tak jak wszyscy



pozdrowienia




Edit. racja Jodełko twój komiks też zalicza się do moich ulubionych
tongue.gif




Pozdrowienia raz jeszcze - peponoszczut
biggrin.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
A to i ja zostawię ślad :pPP Moim ulubionymkomiksem jest Naruto. Manga, w której jest trochę krwi, chumoru, zabawnych hasełek... Chyba większość mniej więcej kojaży o jakim komiksie mowa. Kilka osób ma nawet z tej mangi avy.

Poza Naruto lubie też Hellboy'a. Dosyć ciekawe i ma klimat mroku... :]
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najlepszy jest garfield I Lobo. Pierwszy bo chlernie śmieszny, drugi bo chlernir niesamowity. Lobo stał się moim ulubionym bohaterem komiskowym. Poza tym występuje w komiksach z np. Maską, sędzią Dredem itd.
biggrin.gif
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Moje ulubione kmiksy to kaczor donald garfield zawszę się przy nich śmiałem
bo już nie czytam ostatnio zaczełem zbierać z Xmen oraz spajdermen
w internecie czę sto oglądam happy tree friends, bunnykill i produkcie bartłomieja polakow.
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Ja generalnie lubię komiksy marvela.
Stara edycja spider-mana, x-men, punisher,i wszystkie mega marvele,
czasem wychodziły komiksy w których byli praktycznie wszyscy bohaterowie komiksowi - te lubię najbardziej.

Aha, widzę że ktoś tu napomknął o happy tree friends, znalazłem lepszą bajeczkę
mianowicie - najpierw wejdżcie tutaj www.newgrounds.com , wpiszcie w wyszukiwarce "retarded animal babies" i pooglądajcie wszystkie 13 mega odcinków, tylko nie zrażajcie się się pierwszymi dwoma odcinkami, gościu dopiero zaczynał we flashu i kreował bohaterów
wink.gif
, ale od 3 odcinka jest już mega beka, autor nawiązuje w odcinkach do wielu rzeczy np:star wars, D&D,
Polecam, nie masz co robić zajrzyj tam.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Komiksy to naprawdę świetna rzecz a oto kilka moich ulubionych pozycji:

-Garfield: komiks wszech czasów ten urok, ten czar i ten widok Odiego ryjącego ryjem podłogę po kopniaku naszego wspaniałego kotka.
-Spider-Man: Komiks kultowy i bardzo dobrze wykonany ale nie ma tego czaru co Garfield (pomijajc to że to dwa inne gatunki oczywiście)
-Kaczor Donald: Na tym komiksie nauczyłem się czytać i teraz też chętnie do niego wracam.
-Losux: pierwszy komiks internetowy jaki czytałem i pod każdym względem świetny, nie tak świetny jak Garfield ale świetny.

I to by było na tyle moich ulubionych komiksów, polecam je każdemu kto się komiksami interesuje.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
Ja czytałem kiedyś komiksy i nadal lubie sobie poczytać, chociaż nie ma to jak dobra książka. Lubiłem Spidermana, Donalda, podobał mi się też Tytus, Romek i Atomek.
obecnie też lubie poczytać komiksy, jak mi jakieś wpadną w ręce, bo nie kupuje już ich.

NaRka
 

Kredziak ^_^

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
11
Ja nie czytuję komiksów jako takich...co najwyżej w gazecie, tak dla poprawy humoru
wink.gif
Ale moim ulubionym komixem w necie jest Pablo i Budz...Komiksy są ZŁE!
biggrin.gif
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Sorki że 2 razy pod żond ale coś mi sie z netem zepsuło
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Pozwólcie że odciąże jakże zapracowanego i znudzonego poprawianiem błędów Arcane.

Nie trzeba było pisac tego 3 posta bo mym na tyle inteligentntną ekipe moderatorów że sami napewno by to usunęli. A po drugie nie piszemy "pod żond" tylko "pod rząd"

Chcę z góry przeprosić moderatorów za tego posta. No ale sorry jak widze takie błędy albo że ktoś wali 3 posty pod "żond
tongue.gif
" no to aż płakać mi się chce.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Według mnie najlepszy komiksem jest "The Punisher" polecam każdemu
tongue.gif
, a zaraz za nim jest "Lobo" oby dwa komiksy nie mają cenzury
tongue.gif
i są SWIETNE !!!


Podrawiam WSZYTKICH
biggrin.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Ja nadal lubie czasem poczytać Kaczora Donalda dla poprawy chumoru.
Fajne są też komiksy w Gazecie Wyborczej: Dilbert(gazeta praca) i Garfild.

Może inni już wydoroślali z nich, ale ja nadal lubie sobie poczytać komiksy.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja do teraz czytam komiksy..., a jakie ?? No taki
smile.gif
biggrin.gif
:

---> starwars, obsesja 1,2,3 i republi, i jeszcze jakieś starsze
wink.gif
.
---> x-menów
wink.gif
,
---> garfielda
smile.gif
on jest the best
wink.gif
.
No i to na tyle, a o kaczorze donaldzie nie wspominam, bo to oczywiste
tongue.gif
wink.gif
.

Pozdro all
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
hmm keidyś lubiałem czytać kachora donalda ..... był nawet fajny
biggrin.gif
ale nudny troche
te ludzie a zcemu tu nie ma mojego komiksu wymienione go
tongue.gif
aż taki zły jest
biggrin.gif

hehe przecierz to terz komiks.... a jest nawet fajny
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
ja lubie Kaczora Donalda, kiedys sam go zbierałem ale teraz szkoda mi kasy
tongue.gif
ale za to brat zbiera i zawsze pozwala mi czytać. Lubie też LOSUX czyli komiks internetowy i to za darmoche.
laugh.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja wprost uwielbiam Losux'a. Oglądam go bez przerwy. Niby piszą tam same głupoty, ale to jest śmieszne.
A tak, to jeszcze pamiętam, że bardzo lubiłem komiks "Lobo". "Spawn'a" czytałem mało, ale podobał mi się. Kaczora Donalda niby czytałem, ale bardzo mało. Jeszcze Spider-Man był bardzo fajny, a tak to jeszcze czytałem dużo "X-Men".
Pozdrawiam.
 

Magno

New Member
Dołączył
6.8.2005
Posty
2
Witam wszystkich
biggrin.gif


Moim pierwszym i jedynym komiksem był Kaczor Donald, chyba jako jeden z jakichkolwiek komiksow ukazujących się w naszym kiosku. Zawsze były fajne dotatki, ale typu szajs co psuły sie po pierwszym uzyciu
dry.gif
Czasami mozan było sie posmiac... mało juz pamietam, wiec wiecej nie bede pisał

Ale od kąd mam internet, kolego przesłał mi linka do losux'a, prawie płakałem ze smiechu
laugh.gif
, teksty w tym komiksie czasem rozwalaja, ba cały czas
biggrin.gif
, i choć teraz jest mniej smieszny niz na poczatku (wg. mnie), to i tak jest jednym najlepszych komiksów sieciowych
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja zbieram komiksy Dragon Balla,ponieważ uważam że to najlepszy komiks na świecie,mam też wszystkie odcinki Dragon Balla zwykłego,Z,GT na płytkach DVD(to jest coś)Lubię też czytać Spawna.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
garfield - nic nie pobije tego humoru! jeśli nie wiecie co to za kot idżcie do biblioteki i wypożyczcie!!
Great Teacher Onizuka - manga! jeżu ta seria jest zarąbista! humor powala! i jest lepsiejszy niż w garfieldzie (nie, jest poprostu inny..) bo jak traktować poważnie kogoś kto rozwala cały gang (zarywając parę kulek) i idzie na test?
ogólnie pojęta manga - nie czytałem zbyt wiele (brak mamony) ale wolę mangę niż batmana
tongue.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Cóż...moje ulubione komiksy to Garfield,Kaczor Donald,jak również cała seria Dobrego Komiksu(X-Men,Spiderman itp.).Lubię też Tytusa.Ogólnie lubię chyba wszystkie komiksy,ale najbardziej lubiłem Garfielda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom