Ulubiony Komiks

Status
Zamknięty.

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Jeszcze takiego tematu nie było.
Jakie są wasze ulubione komisky?
huh.gif

Podawajcie tytuły i strony z nimi mogą też być z gazety ''Wyborczej''.
Podajcie też jak się o nim dowiedzieliście.

Moim ulubionym komiksem jest Kaczor Donald-(zbierałem go od bardzo dawna) i Garfild z gazety Wyborczej-(znalazłe i są śmieszne) oraz Losuxa-(wykręcony komiks o licealistach, dowiedziałem się o nim od brata)-( www.losux.pl ).

Pozdro i czekam na odpowiedzi.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
cool.gif
cool.gif

cool.gif
cool.gif
cool.gif
cool.gif
rolleyes.gif
rolleyes.gif
rolleyes.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
biggrin.gif
Teraz nie czytam komiksów ale kiedyś to zbierałem "Kaczora donalda" i "Wally zwiedza świat" ale to chyba nie komiks. Takie rzeczy już mnie nie ciągną.
laugh.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Komiks nie, to już nie te czasy
blink.gif

Kiedyś zbierałem komiksy ale też w małym stopniu
smile.gif
Bardzo lubiłem "Kaczora Donalda" - było to switny komiks o nietypowych przygodach w kaczogrodzie itp
smile.gif
miał on swój klimat
laugh.gif

Czytałem tez komiksy o "Spider- Manie" i " X-Meni" były to kozackie komiksy które lubie "oglądac" do dzis na ekranie mojego telewizora na kanale Jetix
tongue.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Masz racje Kacperex Kaczogród miał swój klimat
wink.gif

Jasne że Kaczora Donalda za młodu czytałem miałem każdy numer przez chyba 4 czy 5 lat dwie szafki pełne komiksów.
Do tego lubiałem jeszcze komiks Punisher bardzo mi sie podobał bo nie był to typowy dziecinny komiks i posiadał sporo akcji.
A teraz to już nic nie czytam bo nie wypada już chociaż ostatni raz jak siedziałem czytałem giganta z nudów.
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
Mój ulubiony komiks to był ''Tytus,Romek i Atomek''
tongue.gif
tongue.gif
.inne komiksy mnie nie interesowały.ale komiksy to juz nie dla mnie.
laugh.gif
laugh.gif
pozdro all
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Zdecydowanie "Kaczor Donald" jest moim ulubionym komiksem chociaz juz go nie czytam
sad.gif
, ale amerykanski "Kapitan Ameryka" tez byl baaardzo fajny.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Podobnie jak niektórzy starsi userzy już z tego wyrosłem. Dawno (może 5 lat temu) czytałem, jak większość Kaczora Donalda. Bardzo go lubiłem, był to mój ulubiony komiks. Zdarzyło się też czytać inne komiksy, np. "Spiderman". Pamiętam też, że lubiłem komiks z takiej gazety dzieciennej z krzyżówkami i nie tylko, ale nie pamiętam już nazwy anie gazety, ani komiksu.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja jako jedyny świr w okolicy zbieram mange. Boże ile musiałam sie nasłuchać, że to "satanistyczne książki"
dry.gif
Na szczęście to przeszłość. Mój brat ma całą szafę Kaczora Donalda i innych komiksów, które przywiózł ze stanów. No, ale ja musze je układać, bo jemu się nie chce...
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
A ja powiem jedno: Tytus rulezzzz
biggrin.gif
. Najlepsze jazdy były, jak z kumplem przerabial;iśmy komiksy z tej serii (przerobione teksty i rysunki). Np. tekst "Miałem na tumana chrapkę, a złapałem się w pułapkę" po przeróbkach brzmiał "Miałem na tumana chrapkę, a zasrałem się w kuciapkę"
laugh.gif
laugh.gif

Dodam tylko, że przy tym nic nie paliliśmy
biggrin.gif
. Polecam takie zabawy osobom o chorych umysłach (obowiązkowo przeróbki prowadzimy w grupach, bo nie ma zabawy
biggrin.gif
).
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ja tam czytałem i czytam nadal komiks ,,Punisher" i ,,Punisher Born"
cool.gif
Kiedyś czytałem też Kaczora Donalda i Tytusa,ale mi się znudziły
huh.gif
Chętnie czytam tez komiks ,,Jeż Jerzy",a najbardziej to ,,Jeż Jerzy-Ziom".Bekowy komiks
tongue.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Kiedyś była moda na komiksy to się je kupywało teraz niema żadnego które kiedyś można powiedzieć że kolekcjonowałem były to komiksy z bajek typu "Kaczor Donald" , "Spider - Man" , "Sąsiedzi" teraz nieinteresuje się nimi bo to już mi przeszło i nigdy niewróci
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Ja oczywiście "Kaczor Donald"
smile.gif
. Fajny klimacik i rysunki
tongue.gif
. Fajne również były stare komiksy typu "Thorgal". Jeszcze mam w piwnicy kilka egzemplarzy
biggrin.gif
.
Może odejde lekko od tematu... lubie również oglądać seriale Anime i wszystike rodzaje mangi. Teraz oglądam na Hyperze GTO(Great Theather Onizuka-chyba tak nie jestem do końca pewien). Podoba mi sie klimat, muzyka i oczywiście "fabuła"... Narazie to na tyle... cdn.

Pozdrawiam, Jesper
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
biggrin.gif
No cóż moim ulubionym komiksem jest ( a raczej był) Garfild oraz Spider-men ale to już przeszłość teraz raczej wole książki itp.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Tak tak ! jakieś 4-5 lat temu zbierałem komiksy
tongue.gif
teraz mi przeszło !! może i to też od wieku zależy
smile.gif
. Zbierałem komiksy poprostu nałogowo
tongue.gif
. Pamiętam tylko 2 tytuły komiksów jakie zbierałem oto i one :

,,Kaczor Donald"- pamiętam że zawsze rano sprawdzałem czy jest już w kiosku
tongue.gif
przyciągały mnie dodatki itp. Pamiętam że lubiałem czytać zawsze dział magia w starych komikach był taki dział.

,,Sąsiedzi"- zabawna była bajka tak samo komisk
tongue.gif
fajni bohaterowie byli...

Więc jak już wspomniałem wyżej nie zbieram już komiksów
smile.gif
. Fajne stare czasy.

Pozdro: Rod_
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Moim ulubionym komiksem jest Thorgal, mam go całą kolekcję
cool.gif

Podoba mi się też Hellboy z jego mrocznym klimatem, no i mam jeszcze kilka Gigantów, ale takowych już nie zbieram
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Jedyne komiksy jakie czytałem w wieku 11 lat to:

- Aliens vs. Predator - holernie drogi komiks kosztował jakieś 10 zyla, fajne scenki i ciekawa fabuła ale jak mama zobaczyła co czytam to mi zabroniła
tongue.gif


- Kaczor Donald - to czytałem jak miałem z 8 lat, był ciekawy i kolorowy, i najbardziej co mi się w nim podobało to te dołączane zabawki

To wszystko co czytałem...

Pozdro
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Było sporo tego
smile.gif
Może jeszcze kiedyś kupię z nudów jakiś komiks
smile.gif
Bo ostatnio nie mam co robić. No wiec tak : Dawno temu czytałem Kaczora Donalda i Cartoon Network.
Ciekawa akcja,kolorowe...hm..dla dzieciaka to raj, dla nastolatka shit
biggrin.gif

Pozdro all
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Czytałem w życiu tylko jeden komiks... Jego tytuł to Lobbo o takim kolesiu który bardzo brutalnie i skutecznie rozwalał wszystko co w jakiś sposób staneło mu na drodze... A jak go zabili to poszedł do piekła i wszystkich tam rozwalił potem poszedł do nieba i zrobił to samo a na końcu wrócił spowrotem na ziemie... Fajne to było miałem wtedy chyba 8 lub 9 lat...
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Jestem stałym czytelnikiem internetowgo komiksu znanego pod nazwą LOSUX. Rysunki może nie są pierwsza klasa za to humor, który prezentuje autor bardzo mi sie podoba. Teraz PFreak (autor) fabularyzuje LOSUXa. Jak wydzie? Zobaczymy...

Kolejny komiks to "Hellsing". Świetna fabuła, niezła kreska i klimat. To główne zalety tej mangi. Na jej podstawie powstał także serial ANIME.
Zastanawie mnie czy Ci userzy, którzy postać Alukrd'a maja w avatarku czytali "Hellsinga", czy tylko oglądali? Jak nie czytlai to polecam...

P.S. Kaczora D. też kiedyś zbierałem
wink.gif
 

Destroyer

New Member
Dołączył
29.7.2005
Posty
6
Mojim ulubionym komiksem jest SPAWN. Ogólnie po przeczytaniu kilku komiksów z tej serii wrażenie jest niezłe. Pozatym ma jeszcze jedną wielką zalete niema cenzury
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom