Ulubiony Czar Z Nocy Kruka

Krąg Wody


  • Total voters
    0

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Witam, chciałbym poznać wasze zdanie na powyżej podany temat.
Osobiście wybrałem Lodową Lancę, to doskonały czar bojowy (lepszy od kuli ognia) który jest bardzo efektywny w walce z stworzeniami ognia (wystarczą trzy "hity" by zabić ognistego demona), na początku są pewne problemy z zasobami many (lecz potem wszystko się wyrównuje).

A z kręgu śmierci najbardziej podobał mi się Szał Beliara (lubi szybkie ofensywne czary).
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Krąg Wody: Grom, ponieważ zadaje obrażenia kilku przeciwnikom, jest mocny no i fajnie wygląda xD
Krąg Czarnej Magii: Krzyk umarłych, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego...Jest to jeden z najpotężniejszych czarów.Wymaga bardzo dużo many, ale opłaca się tyle wpakować aby użyć tego czaru.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wody: Grom, zadaje duże obrażenia np i klimat taki jak się go używa, na chwile robi się ciemniej i wogóle jest fajny a obrażenia ma podobne co deszcz ognia.
Czarnej Magii: Stworzenie Zombiego, zombie są bardzo wytrzymałe i jak się ich kilku przywoła to radzą sobie ze smokiem nawet xD.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
rój bo fajnie lata i wszystkich rozwala a oni nic z nimi zrobić nie mogą i wodna pięść bo fajnie wygląda
 

Krzywe

New Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
2
Krag wody-Grom,gdyz byl bardzo dobry przeciwko grupom stworów bedacych blisko nas
Krąg czarnej Magii-Według mnie Szał Beliara bo to bardzo dobry ofensywny czar
 

Szeryf1592

Pomocnik Magów Wody
Dołączył
16.3.2007
Posty
159
Z kręgu wody wybrałbym Lodową Lancę, jest o dwa razy lepsza od Kuli Ognia,a bierze tylko trochę więcej many. Tego czaru osobiście dość długo używałem będąc magiem.

A co do czarnej magii, to Stworzenie Zombie. Zombie są dość wytrzymałe i mogą odwrócić uwagę przeciwnika, a ty możesz go atakować np. z Lodowej Lancy.
 

nekrofil

New Member
Dołączył
27.7.2009
Posty
3
krąg wody to pięść wodna mi się bardzo podobała
z magii czarnej kradzież energii jak masz mało hp jest jak jak znalazł
 

Toxicity

New Member
Dołączył
28.7.2009
Posty
1
Krąg Wody: Gejzer - zadaje spore obrażenia i fajnie wygląda
Krąg Czarnej Magii: Kradzież energii - gdy ma się mało hp można użyć tego czaru na dowolnym NPC a potem dobić i zabrać przedmioty
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Woda:Grom...czemu?Ponieważ zadaje obrażenia kilku przeciwnikom.
Śmierć:Korzeń wpadł mi najbardziej do pamięci.Blokuje przeciwnika zatrzymując go w miejscu w którym stoi na pewien czas i nie pozwala mu się ruszyć.Przydatny czar,z tego co pamiętam to potrzeba mało mana aby go użyć.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja tam lubię Lodową Lancę i Szał Beliara.
Lodową Lancę głównie dlatego że zużywa mało many i nie jest wcale taka słaba. Wodnej Pięści nie lubię bo kiedy zjedziemy człowiekowi życie to go tylko powalamy a nie zabijamy.
Szał Beliara tylko dlatego że nie zużywa całej many jak Krzyk Umarłych.
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Krąg Wody: Grom, bardzo fajniutki czar, efektywny i zadający dużo obrażeń.
Krąg Ciemności: Przyzwanie Zombie, ja to tak zabiłem smoka, przyzwałem kupę zombie, kupę szkieletów, Szkieletów Goblinów (oczywiście dopijać manę tylko), no i dowalałem smoka jeszcze z Błyskawicy.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
moim ulubionym czarem jest lodowa lance odejmuje owiele więcej niż kula ognia i jak jesteś magiem i masz ją na runie demon pada juz po pierwszej kulce

a z czarnej magii najbardziej lubie tworzenie zombi bo jak wyczarujesz takiego jednego może rozwalić tylko zwierzęta ale w grupie morze zaatakować nawet 7 orków a itak jeszcze kilku przeżyje
 

skinex

New Member
Dołączył
10.8.2009
Posty
12
Grom z kręgu wody ,bo razi kilku przeciwników i super wygląda.
Krzyk Umarłych z czarnej magi ,ponieważ zadaje kolosalne obrażenia.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej lubię czar wir i gejzer. Wir - używałem go w pojedynkach z ludźmi sam na sam, ale najbardziej skuteczne u wojownika. Natomiast gejzer z każdym słabszym przeciwnikiem. Jeśli chodzi o krąg czarnej magii to nie mam jakichś ulubionych, ale może szał beliara. Nie jest może tak mocny jak tchnienie śmierci lub deszcz ognia, ale jest wystarczający by powalić niezłego woja.
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Z kręgu magów wody zawsze lodowa lanca dlatego że zadaje duże obrażenie a z korzeniem z czarnej magi to dobrze było zgrane korzeń na sporo unieruchamiał i spokojnie można było zakończyć walkę.
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Z kręgu wody podoba mi się najbardziej Wodna pięść. Dlaczego? Bo nie zabija od razu ludzi. Dobra na Adanosowi ducha winnych wieśniaków.
Z zaklęć Beliara lubię najbardziej Szał Beliara - szybkie, mocne i fajnie wyglądające zaklęcie.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Hmm, Kręgu wody, najbardziej chyba pasuje mi lodowa lanca. Jak już pisali zadaje większe obrażenia niż kula ognia co czyni ją skuteczniejszą - mniej motania. :)

Z czarnej magii, no to chyba stworzenie zombie, chociaż nie zawsze chce mi się bawić w posiadanie umarłego towarzysza.
 

batu222

New Member
Dołączył
8.7.2011
Posty
3
Ja jeśli chodzi o krąg ciemności to krzyk umarłych bo zadaje mocne obrażenia (zabija od razu XD) i Krąg Ognia : Deszc ognia
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Krąg Wody:Lodowa lanca wpadła mi do głowy i tak już została.
Czarna Magia:Krzyk Umarłych. Uwielbiam ten czar. Jeśli mi wpadnie do EQ w niekomfortowej sytuacji go używam. :)
 
Do góry Bottom