Ulubiony Czar i ten najbardziej wnerwiający

Jaki tym czarów lubisz najbardziej


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Moje ulubiome czary

Moimi ulubionymi czarami są:
:arrow: Pirokineza (jeśli to ja używam...)
:arrow: Ulepszona fala śmierci uriziela (fajnie wszystko w około ginie...)
:arrow: Przemiana w krwiopijcę (gdy jest nad wodą włączam mu opcję chodzenia)
:arrow: Urok (bez tego nie da się żyć!
smile.gif
)
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
według mnie najlepszym i najgorszym zaklęciem(w rękach wrogów) jest pirokineza ponieważ zatrzymuje i zadaje spore obrażenia ...
Ale lubie też Fale smierci Uriziela oraz bryłę lodu której na marginesie nie docenia większość graczy ....
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
Moje ulubione czry to czary przemiany(też mi fajnie grać zwierzakami) i czary ,,neutralne'' tzn. leczenie, światło, telekineza, sen i tym podobne. czemu? Nie wiem ale mi się po prostu bardziej podobają niż czay konkretnych bogów. Po za tym światło ma fajny efekt. Jakby zapalał latarnię. Acha, czary przyzwań(zwoje) zdobyte na wrogach też cool. Niedawno se zrobiłem 15 szkieletów(więcej przyzwań nie miałem) i se poszłem na orki, albo se kilka kamiennych golemków przyzwałem i rozwaliłem stary obóz.

PS. nie mam żadnego znienawidzonego a ni nic czaru. Wszystkie są nawet nawet.

PS.2. Ups. Nie cierpię wszystkich czarów unieruchamiających.
 

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
Naj bardziej lubię czary przemiany.A ulubionyn moim zaklęciem jest przemiana w chsząszcza.Poniważ wszędzie można sie nim wślizgnąć.
biggrin.gif
.Bardzo lubie też przemiane w krwiopijce.Bo tylko nim albo chrząszczem można ukraść mściwą stal z obozu orków bez ULU-MULU.
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja lubie duzo czarow ale najbardziej to chyba krag lodu fajnie wymachuje tymi rekami jak go robi i wszystkich zamraza i mozna ich naparzac a najbardziejn nie lubie snu bo trzeba czekac az sie obudzi spih
biggrin.gif
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Moimi ulubionymi czarami to magiia sniacego,, hehe kontrola pirokineza telekineza bardzo przydatne jak i mozna sie pobawic kontrola
biggrin.gif
pirokineza goscia torturować a telekineza przedmioty sobie sciagac ...
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Moj ulubiony czar to sen, kontrola i pirokineza a nie nawidze uderzenia wiatru, i lodowej fali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom