Ulubiony Browar

Status
Zamknięty.

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Cze. Mam nadzieje że temat dobry
smile.gif
Mam do was takie pytanie. Jakie piwko lubicie najbardziej? Ja uwielbiam Gringera i Reedsa o smaku Jabłkowym
biggrin.gif
A jakie wy lubicie?
biggrin.gif

P.S Niech modzi nie kasują tematu
cool.gif

P.S Jeżeli temat zły to sory ale wiecie-jestem tu nowy
unsure.gif


EDIT
No chyba 15..widać to w katalogu publicznym
dry.gif
dry.gif
dry.gif
dry.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE Ja uwielbiam Gringera i Reedsa o smaku Jabłkowym
Ma sie rozumiec że jesteś panienką?

Ja osobiscie najbardziej lubie żywca i tyskie lubie też niemieckie piwo dortmunder ale niestety u mnie nie idze go dostać.
Kiedyś lubiałem dębowe i 18-nastki ale są za słodkie i mnie mulą [Dębowe jest słodkie? Nie wydaje mi się :] - ozi] .

Ostatnio piłem też piwo z konopiem indyjskim;]
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
QUOTE (Blizna @ 15-07-2005, 13:01) QUOTE Ja uwielbiam Gringera i Reedsa o smaku Jabłkowym
Ma sie rozumiec że jesteś panienką?

Ja osobiscie najbardziej lubie żywca i tyskie lubie też niemieckie piwo dortmunder ale niestety u mnie nie idze go dostać.
Kiedyś lubiałem dębowe i 18-nastki ale są za słodkie i mnie mulą.

Ostatnio piłem też piwo z konopiem/Konopią indyjskim/Indyjską;]
nie
tongue.gif
Ale niestety Zywiec/Żywiec czy Tyskie jest dla mnie za drogie. Nie pije często piwa ale wymieniłem te które najbardziej mi smakują chociaż Zywiec nie jest najgorszy
wink.gif
A poza tym mam pecha bo prawie w żadnym sklepie mi nie sprzedadzą innego-jest tylko jeden sklep w którym mnie znają, Który oddalony jest od mojej chaty o 30 kiosów kilosów
dry.gif

EDIT
Zapomniałem dodać że ja nie pije piwa żeby sie uchlać jak żurżul ale pożądnie sie napić w upalny dzień
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat taki kiedyś był i nie został zamknięty, więc tego też nie zamknę
smile.gif


Co do tematu to w sumie juz się piwek napiłem w swoim życiu i mam swoje ulubione
tongue.gif


The Reeds (Wiem, że to Liverpool tak dla zwały to napisałem jak by co
tongue.gif
) - bardzo dobre lajcikowe piffko
tongue.gif


Lech Pils - Pilsik zawsze wchodzi we mnjei jak woda
smile.gif


Calsberg - Prawdopodobnie najlepsze Wino na świecie
tongue.gif


No i czasem łykne jakieś dziadostwo za 1,50 z bierdonki albo innego marketu jak jestesmy z wumplami bez grosza
smile.gif


Ale ta trójka jest najlepsza trójka na świecie
smile.gif
 

filiar

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
19
Freeq niezle ale slabe. Dobre jest tez okocim palone (oczywiscie jak ktos lubi ciezkie piwa)
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE nie Ale niestety Zywiec/Żywiec czy Tyskie jest dla mnie za drogie
To nie wiem jak u was z cenami ale u nas reds jest droższy od tyskiego kosztuje cos około 2.80(w puszcze) a tyskie gronie(w puszcze)2.60.
A żywiec ma podobną jeśli nawet nie tą samą cene co reds zależy od sklepu:)

A zaś Gingers(jeśli chodzi ci o to z imbirem czy tam cynamonem) jest chyba najdroższe.
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
Karmi według mnie jest najlepszym piwem
smile.gif
POLECAM (szczególnie tym co lubią karmel i dla tych którzy nie chcą pić np. piwa z alkocholem 25% a karmi ma 1% alkoholu
laugh.gif
)
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE np. piwa z alkocholem 25%
LOL a pokaż mi piwo które ma 25% alkoholu
laugh.gif


Poruwnywalnie to piwo by było w połowie tak mocne jak wódka...
Przeciętnie piwo ma od 4% do około 10%.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Karmi według mnie jest najlepszym piwem POLECAM (szczególnie tym co lubią karmel i dla tych którzy nie chcą pić np. piwa z alkocholem 25% a karmi ma 1% alkoholu )
Piwo bez alkoholowe to dla mnie żenada... a najsilniejsze piwo jakie widziałem miało 17% i według mnie to było już wino o smaku piwa... 25% piwo nie istnieje... Ile ty masz wogóle lat że wieżysz w 25% piwa a twoje ulubione to Karmi??

Moim ulubionym piwem jest Dog in the fog... polecam jest świetne... Wcześniej tyskie było moim ulubionym.... Lubie jeszzce Warke i Warke Strong... Od czasu do czasu wypije Redsa... Jest bardzo smaczne chociaż takie damskie troche...
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Taaak... Temat był, ale bardzo go lubiłem i tego także nie zamknę :] Dobrze sobie poprzypominac dobre pivka i powymieniac się "doświadczeniami". Osobiście uwielbiam alkohole, a za duże ich nie piję, bo sportowiec żem jest :pPP

Moje top ileś tam ... :

-Dębowe Mocne - król królów, niepowtarzalne piwo!
-Dog In The Fog - również bardzo mi smakuje, ma taki średnio gorzki smak i lekko słodkawe, super! (ale nie zapijajcie nim kiełbasy z grilla, psuje smak
wink.gif
).
-Hammer - piłem je raz, ale podoba mi sie smak chodź nie jest jakiś orginalny. Piwo z Głubczyc, gmina obok mojego miasta ^ ^'
-Warka Strong! - najbardziej popularne chyba piwo w Polsce, słodkie i mocno gorzkie, miód.

EDIT:

OMG, zapomniałbym:

Heinken- delikatne piwo jak dla mnie, trochę gorzkie, poprostu delikatne :]
 

Kraagesh

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
11
Ja najbardziej lubie Heinekena & Dogg in the Fog.

Heineken dlaczego? - Hmmm.. Może i drogie ale dobre. Wolę kupić to i dać więcej niż kupić coś czego nie trawie.

DiTF - Niedawno spróbowałem i powiem że piwo genialne. Strasznie sie piewni więc nie polecam pić po posiłku.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
moim ulubionym piwem jest warkastrong i Carlsberg , uważam że warka jest najlepszym piwem dostepnym na rynku a Carlsberg... Hmm... też bardzo mi smakuje i nie jest aż tak drogie.
smile.gif
biggrin.gif


Edit: Do tych iw doszło jeszcze inne
biggrin.gif
Bin Laden
tongue.gif


Pozdro all
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Jako mieszkanka okolic Żywca powinnam lubieć piwo Żywiec, ale dla mnie jest po prostu wredne, tak samo jak Heineken, które w tym samym browarze rozlewają. To jest wredne, smakuje jak ocet z wodą i wogóle jest do d... Spasiło mi Reeds i Dog In The Fog. Wiecie sezon ogródków piwnych i ognisk.
 

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
QUOTE (Blizna @ 15-07-2005, 14:46) QUOTE np. piwa z alkocholem 25%
LOL a pokaż mi piwo które ma 25% alkoholu
laugh.gif


Poruwnywalnie to piwo by było w połowie tak mocne jak wódka...
Przeciętnie piwo ma od 4% do około 10%.
No nie patrze na piwa ile mają % ale dałem przecież przykład ale wiem że może nie być takie 25% ale nie wiedziałem czy jest na pewno takie czy jest
dry.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat nie służy do wymiany doświadczeń na temat czy piwo ma 25%
smile.gif
Macie pisac o ulubionych pifkach, więc starajcie się juz nie robić off-topicu bo się zdenerwuje. Pogadajcie na GG albo PM
tongue.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ja tam przepadam za The dog in the fog, warka strong, żubra, a jak cos delikatnego to reds'a. Próbowaliście freeq'a?? Mi on smakuje jak orenżada
laugh.gif
.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Uff niektórzy mają tu pewnie po 12 lat a piszą o browarach. No cóż ja też dorosły jeszcze nie jestem, ale zdarzyło się kilka razy wypić piwo. Jednak ciepłego się nie tkne, ono musi być zimnutkie. Może za dużo rodzajów nie skosztowałem, ale z tych które pamiętam to pasowały mi :

- Tyskie - Poprostu dobry smak za rozsądną cenę (tak mi się wydaje).
- Żubr - Wyjątkowo tanie, a dobre, czasami się piło jak kasy brakowało, bo to taniocha.
- Harnaś - Ehh, piwo po zbuju.

To tyle, ale ostatnio bardzo rzadko piję i jeszcze przyjdzie na to czas.
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ahhhh ale mnie tu dawno nie było....byłem banowany chyba z 10 razy a z nie wiadomych mi powodów,jestem ciągle odbanowywany
biggrin.gif
(chociaż tez nie wiem za co mnie banują
laugh.gif
) ale wracając do chlania,Mocny Full w morde jeża!trzeba go w morde loć!
smile.gif


Zaraz znowu możesz być zabanowanym, przecież nie ma nawet takiego browara jak "Mocny Full" w morde jeża - ozi
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
Ostatnio piję tylko Tyskie i Żywiec, te piwka są najlepsze.
A tak wogóle niektórzy z was są chyba zamłodzi na piwka.
I jeszczze jedno piłeś, nie jedź, będziesz jechał, nie pij.
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Wszystkie dobre
laugh.gif
. Najlepsze Tyskie. Inne też dobre ale nie tak. Zgadzam się z Kapustą w99% ( tylko ten Żywiec nie najlepszy) i dodaje. Co za dużo to niezdrowo.

POZDRO ALL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom