Ulubione Momenty Gry Gothic 2 - I Inne

adamek06

Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
77
wstawiajce (jak można) zdjęcia z swojego ulubionego momentu gry.

ja nie wiem jak sie wstawia zdjęcia. gdybym wiedział to bym wstawił zdjęcie "walki ze smokiem ożywięcem"

a i ztym " i inne " to mi chodziło o to żeby pisac swoje ulubione kody do gry.

muj ulubiony kod to "i ay" w g2nk - kod na pomocniczke - jeśli ktoś zna kod na pomocnika to niech pisze.
są też kody takie:

i fh

i ch

i sh

to kody na pomocników tylko nie takich jak aya czyli " i ay " aya chodzi za nami i ma szpon beliara (ognisty)

i pytanko mam problem z player kit - wyskakuje mi " benotigter speicher : 10. 7mb , verfugbarer speichcher 3.1gb"

jak wciskam "weiter" i mam takie coś nie mam g2 ale mam g2nk g2 niechcący odinstalowałem.

a i mam problem z gothic star wars mod do g1 - mam forder z nim i mam w nim coś takiego uinstal , uinstal w notatnik czy coś,

forder "system" i forder "data" oglądałęm filmik o tym na jakiejś stronie i tam muwią że jak się zainstaluje mówią że trzeba rozpakowac jeszcze to po instalacji rozpakowac w tym forderze były pokazane zdjęcia ale ani na zdjęciach ani u mnie nie ma nic do rzpakowania więc jak to "rozpakowac" mam tak też z modem gothic rozbitkowie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Eee, to czyli do czego ten temat w końcu ?
Bo ja go 4 razy przeczytałem i nic nie rozumiem z tego co tu napisałeś.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jemu chodzi o to żeby wklejać zdjęcia ulubionych monentów z gry i pisać ulubione kody.
No dobra mój ulubiony kod...To...ŻADEN !! Bo nie gram na kodach, psują całą zabawę gry i gra staje się zbyt prosta.
Aha mój ulubiony moment jest z g2nk, intro po tym sie zabije kruka ^^
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja na kodach tez nie gram bo nie lubie.Bez sensu sie tak gra.A ulubiony moment to w G2 jak juz sie smoka ozywienca rozwali t potem fajny filmik z xardasem a jak juz sie na statek wroci i sa napisy koncowe to tez fajowy filmik jest jak se statkiem plyna... alew to se juz sami zobaczcie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Moim ulubionym momentem jest V rozdział tuż przed wypłynięciem na dwór Irdorath, wtedy spokojnie już można
bić paladynów w porcie xD. Fotke wrzuce w najbliższym czasie :D
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Eh ulubiony moment... ciężko powiedzieć. Cały G2 jest moim ulubionym momentem. Konkretniej to moge powiedzieć, że podobają mi sie filmiki na początku i końcu gry, 1 rozdział i chyba tyle. Kody to mi sie wszystkie podobają(nie używam ich do przechodzenia gry tylko do zabawy).
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Najlepszy moment.Cóż jest to bardzo trudne pytanie.Może powtórze wypowiedzi poprzedników/poprzedniczek,ale cała gra jest najlepszym momentem.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ulubionym momentem według mnie jest koniec gry.
A co do kodów to nie gram na kodach bo to jest denne i nie daje satysfakcji w grze
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Z kolei moim ulubionym momentami jest początek gry i intro po zabiciu Kruka ^_^
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Najbardziej lubię V rozdział, bo nic się nie dzieje. ;) Przeważnie na nim kończę, bo cholernie nie lubię kończyć jakiejkolwiek gry, no chyba że po zakończeniu da się dalej grać (za dużo słowa "kończyć" XD) A wracając do tematu, kodów używam tyko do zabawy właśnie w V rodziale. Podobają mi się chyba wszystkie.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja raczej nie mam takiego ulubionego momentu ,a jakbym miał to napewno byłoby ich dużo . W wszystkich rozdziałach zawsze jest coś ciekawego. Z kodami też nie gram ponieważ wtedy gra staje się nudna bo przechodzi się ją bez większego trudu i bardzo szybko
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Ja zawsze lubiłem moment, gdy przekraczałem próg Górniczej Doliny i wyświetlano filmik- ten o zniszczeniu Starego Obozu przez smoki. A wtedy moim oczom ukazał się makabryczny widok spustoszonej krainy, która pamiętałem jako zieloną i tętniącą życiem z G1 ; )
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
Mój ulubiony moment to walka z krukiem :D I ulubiony kod to na szate kruka :D
 
Do góry Bottom