Ulubione Danie

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
hmmmmm chyba każdy już wymienił pizze no nie? :D ja też ubóstwiam pizze :D ( ale jestetm oryginalny no nie? :p ) Spaghetti moje ulubione danie; pierogi z mięsem; ogórkowa, pomidorowa z ryżem czy makaronem wszystko jedno; placki ziemniaczane rownież są Gites xD no co jeszcze? frytki i to chyba tyle z tego co najbardziej lubie

a napoje to: sprite (coca-cola i pepsi nie lubie ;/ ) soki: jabłokwo-miętowe ach jakie to dobre xD i winogronwe tez sa dobre

owoce: bananany, jabłka, czasem pomarancze ;]

lubie tez zjesc czasem chipsy (byle nie z octem !!!! ) i lubie też gume do żucia , miętowa najlepiej xD
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
parówki wymiatają ^^ tyle jem z mięsa :p reszta to sałatki, trawa i owoce :p

Mięso = fuj!

Jahh!
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE(Blair @ 29-12-2006, 17:58) [snapback]131136[/snapback]

parówki wymiatają ^^ tyle jem z mięsa :p reszta to sałatki, trawa i owoce :p

Parówki można uznać za posiłek wegetariański, bo wielka część z nich (te z ceną poniżej 3,60 za kilo ;) ) nie mają w sobie nawet grama mięsa (kiedyś tam oglądałem o tym program :) ), a zrobione są np. z drewna :)

Moja ulubiona potrawa, to piersi (;)) kurczaka z kartoflami i surówką z czerwonej kapusty... Mogę to jeść codziennie na kilogramy :D




EDIT: Blair - Serio, Serio :D
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
Moja ulubiona potrawa to barszcz czerwony z uszkami :D Nie ma lepszej zupy :D Poza tym lubię Pizzę i Spaghetti oraz ulubiony schabowy a tak dokładniej każde mięso jakie jest jadalne :)
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
QUOTE
Parówki można uznać za posiłek wegetariański, bo wielka część z nich (te z ceną poniżej 3,60 za kilo ) nie mają w sobie nawet grama mięsa (kiedyś tam oglądałem o tym program ), a zrobione są np. z drewna



Laska serio gadasz z tym drewnem? xD wiem o tym że zawierają niewielki procent mięsa ale z tym drewnem to mnie zaskoczyło xD
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
QUOTE
Laska serio gadasz z tym drewnem? xD wiem o tym że zawierają niewielki procent mięsa ale z tym drewnem to mnie zaskoczyło xD


Ja tez słyszałem. Kaszanka też jest niezła, moja koleżanka znalazła kieł dzika w swojej porcji :D:D… mniam

A teraz o mnie… i o jedzeniu oczywiście.
Lubię na wszelkie sposoby przegotowywane spaghetti i ogólnie kuchnie włoską.
Uwielbiam „kluski śląskie” w sosiku, rosołek nasz polski i fryteczki.
W całości to pierś z kurczaka, frytki i do tego surówka.
 

_Lee_

New Member
Dołączył
12.1.2007
Posty
5
Ja najbardziej lubie naleśniki z dżemem, lub z serem. Z zup, to lubię rosół, a na drugie danie, to kotlet schabowy, ziemniaki i buraczki.
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A ja lubię wszystko co można zjeść. A tak najbardzie to:
-Ziemniaki
-kotlety
-Surówka z marchwi i jabłka
-Rosół albo pomidorowa.
-Pizze
-Zapiekanki
-Tosty

YO :p
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Z dań których nie robi moja mama uwielbiam:
gyrosa pita
pizze
tortille
burito :)

Z tych co jem w fomu
schabowe :)
pierogi ruskie, z miesem, z kapustą, z kaszą xD


Tyle z moich typów :)
 

Sługa Beliara

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
21
Mmmmm schabowe :p , az mi sie na apetyt zebrało , ale pozatym to uwielbiam Pizze własnej roboty ( taką domową , a nie taką ze sklepu , bo wiadomo co się do niej dodaje , a czasami do takiej pizzy na tel. to mogą ci jakieś gówno wsadzic) , ogólnie kuchnia włoska jest wspaniała. Niezapominajmy jednak o naszej narodowej kuchni też jest niesamowita..mmmm :)
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Ja tam z zup lubie :
-Rosół
-POmidorowa
Z drugich dań i takich innych to:
-Hamburgery
-Hot Dogi
-Frytki
-pizza
-Spagetthi
-Strogonow
I ogólnie bardzo ostre dania i włoskie. Gdy miał bym tak wymieniać to godzinami. :rolleyes: Więc chyba lepiej było jak opisałem to w streszczeniu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
uwialbiam


kurczaka na słodko
strogonowa
chili concarne
dewolaje
gołąbki z kapustą i grzybami, zwykłe
szukrut
pierogi RUSKIE(mógłbym jeść tonami)
zapiekanki z ziemniaków, z ryżu
rybę po grecku, żydowsku
zapiekane bakłażany
wszelkie dania z rusztu(gril)
wiele innych specjałów

no oczywiście wszelkie fast foody(Kebab,i pizza rzeźnicka mam słobość)

no i oczywiście różnego rodzaju sałatki
(gyros ulubiony)

jest tyle rzeczy smacznych żę można by wymieniać bez końca
 

Kirgo32

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
11
Ja najbardziej lubie rybe po japońsku,karkówke po królewsku,Mięso mielone z przyprawą gyros i zupe cebulową.No i ubustwiam kopytka.
 
Do góry Bottom