Ulubiona Postać Z Ulubionej Mangi / Anime

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Moją ulubioną postacią z mangi jest Vegeta z DB za jego sposób bycia i dążenie do celu którym jest pokonanie Goku w walce. Jest on postacią która nieraz ratowała Goku życie, ale nie robiła tego dla niego tylko dla siebie żeby móc go kiedyś pokonać.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Songo z DragonBalla
tongue.gif
dlaczego widziałem odcinek jak był jeszcze mały i zapieprzał z gigantyczną siekierką (czy czymś takim ) ciupiąc dzewo ... od tamtej pory oglądałem wszystkie odcinki (szkoda że już się skończyły)
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Temat otwarty na życzenie.

Zapraszam do pisania.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Heh..wystarczyło otworzyć i dać mi znać a nie nabijać posta feo ...a na dodatek spamować ;P
Problem jakiś ? :> - Feo

Myślę, że to uniwersalny temat, który nie powinien zostać zamknięty :p

Tak Generalnie przyglądając się fascynacji serią DB......widzę, że to było dość smutne zjawisko...
Do dziś nie kumam co takiego fajnego było w tym. Jednak ja wole rozwinięte fabularnie opowieści anime :p


Tak czy inaczej podążając za tematem bezsprzecznie muszę wymienić jako najciekawszego bohatera Anime/mangi
kogo ????

Oczywiście SPIKE SPIEGEL
D1v.JPG


CYTAT
Imie: Spike Spiegel.
Rasa: Człowiek.
Płeć: Mężczyzna.
Wiek: 27 lat.
Zawód: Łowca Głów.
Włosy: Kruczo czarne.
Oczy: Czerwone/Brązowe.
Wzrost: 185 cm.
Głos: Steven Jay Blum (angielski), Kouichi Yamadera (japoński).
Anime: Cowboy Bebop i Cowboy Bebop The Movie.

Historia postaci

Trzy lata od początku serii TV Spike postanowił upozorować swoją śmierć ponieważ był on członkiem chińskiej mafii Red Dragon Syndicate. Poznajemy go w momencie kiedy już jest on członkiem załogi statku Bebop. Po paru odcinkach kiedy Faye została porwana przez członków Red Dragon Syndicate, Spike jest zmuszony ją uratować i walczyć z swoim starym przyjacielem Vicious`em. Po tym wydarzeniu Spike miewa sen o pewnej kobiecie, którą kochał. W ostatnim odcinku Spike spotyka swoją miłość, nazywa się ona Julia jednak aby podkreślić fabułę ginie ona na oczach Spike`a zabita przez członków Red Dragon Syndicate. W serii TV dwa ostatnie odcinki to wspaniała akcja związana z Spike`iem i Red Dragon (Vicious`em zwłaszcza) gdzie dochodzi do przepięknej ostatecznej walki Spike`a z Vicious`em. Do teraz pamiętam jak Spike schodzi po schodach po walce, ustawie palce w kształt pistoletu, celuje, oddaje cichy głos wystrzału i pada na ziemię.
W filmie kinowym Spike w dosyć fajny sposób dwa razy walczy z Vincent`em. W pierwszej walce przegrywa i prawie by zginął (ah Ci Indianie...). W drugiej już walce wygrywa.

Ciekawostki o postaci

Spike trzy razy otarł się o śmierć w całej 'swojej karierze'. Za każdym razem podczas walki z Vicious`em w serii TV i podczas pierwszej walki z Vincent`em w filmie kinowym (możliwe, że jak był w mafii to też otarł się o śmierć). Moim skromnym zdaniem to sądze, że Spike był tworzony na filozofii Bruce Lee, płynność walki Spike`a i podejście do życia takie znajome. Spike pilotuje czerwony samolot o nazwie SwordFish, którego specjalnością (jak na stare lata samolotu) jest zwinność i potężne działo (co strzela jakąś wiązką energii). Spike znakomicie posługuje się pistoletem, tak jak wcześniej mówiłem to wyśmienicie bije się. Jest pare rzeczy jakich Spike nie lubi, a mówiąc dokładniej to dzieci (ehh Edd), zwierzęta (ahh Ein) i kobiety (euhm Faye). Ciekawie wyszło ponieważ kolejne osoby załogi statku Bebop odpowiadają elementom jakich Spike nie lubi.

Charakter Spike`s jest raczej niesamowity ze względu na jego zawsze widoczny spokój mimo danej sytuacji i na dodatek jeszcze to w wielu z nich ma dobry humor. Mimo swojej 'skąpej' budowy Spike jest naprawdę niebezpieczną jak i ciekawą osobą.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Moją ulubioną postacią z Anime jest Yo z Króla Szamanów.
A tu kilka zdjęć:

yohx9.gif


b494492f9c0aefaf270d6f05390b8659,14,19,0.jpg


Yo to gościu, który nagle pojawił się w nowej szkole zagadał do jednego gościa, który też
umiał rozmawiać z duchami. Wiecej nie powiem bo nie pamiętam.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
No, może ja się wypowiem :) Wezmę tylko Bleacha, Death Note'a może kiedy indziej :D
No to jedziemy! Na pierwszy ogień leci.... No właśnie:

Imię: Kurosaki Ichigo
Wiek: 15 lat
Zawód: Uczeń, Shinigami (o tym zaraz...)
Trochę infosów: Ichigo mieszka ze swoim zwariowanym ojcem-lekarzem i siostrami: Karin i Yuzu. Jego matka - Masaki Kurosaki zginęła, gdy Ichi miał 9 lat. Została zabita przez Grand Fishera. Od tamtego czasu Ichigo obwinia się o śmierć matki. Chłopak sprawia wrażenie niedostępnego, zamkniętego w sobie. Ma zmarszczone brwi i skrzywione lekko usta. Ale wszystko się zmienia, gdy poznaje Rukię Kuchiki (a o niej już za chwilę) :)
Ciekawostki: Słowo "ichigo" oznacza truskawkę ;] Może też oznaczać "1" i "5" bądź "15". Wg. Kurosakiego jego imię oznacza "osoba, która chroni". Za to jego nazwisko (Kurosaki) oznacza "czarny koniec" :)
Teraz fotki :)

1. Tu wszystko dokładnie widać ;]
Bleach_madness_Ichigo_by_Red_Priest_Usada.jpg

2. A tu po jakiejś ciężkiej walce:
nasygbleachtg8.png


[PRZERWA NA REKLAMY :)]Bla Bla Bla... :D[/KONIEC REKLAM] Teraz czas na....

Imię: Kuchiki Rukia
Wiek: Yyy.... tego nie wiadomo, choć podejrzewam, ze 15 ;]
Zawód: Shinigami
Trochę infosów: Rukia pochodzi ze Społeczności Dusz (Soul Society). Należy do 13 oddziału, którym dowodzi kapitan Ukitake. Znała bardzo dobrze porucznika Kaiena Shibę, którego niestety musiała zabić, gdyż do jego ciała wdarł się Pusty.
Rukia pracowała na Ziemi. Spotkała Ichigo i chcąc pozwolić mu uratować mu jego rodzinę, przekazuje mu swoje moce Shinigami. jednak ten spryciarski Ichi niechcący buchnął jej całą moc. Od tego czasu Rukia musi zostać na Ziemi i mieć oko na zastępczego Shinigami. Jednak szczęście nie trwa długo. Kiedy już powoli układa sobie życie, zjawia się jej brat - kapitan ze swoim porucznikiem, żeby ją zabrać z powrotem do Soul Society. Oczywiście na drodze staje Ichigo, jednak zostaje on niemal zabity. Tuż przed odejściem prosi Ichigo ze łzami w oczach, żeby nigdy nie szedł za nią, bo nigdy mu nie wybaczy. Chłopak jednak nie usłuchał Rukii i wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza w podróż, aby uratować ją od śmierci za oddanie mocy Kurosakiemu i zbyt długi pobyt na Ziemi.
Ciekawostki: Słowo "rukia" oznacza "twardość" a nazwisko - "kuchiki" - drewno. Ciekawe, skąd ten Tite Kubo (autor) ma takie pomysły? :p Warto dodać, że Rukia ma oczy prawie na pół twarzy xD Dodatkowo uwielbia rysować, gdy tłumaczy coś Ichigo. Jednak jej to za bardzo nie wychodzi (rysowanie) :D
Teraz fotka :)
Rukia_Kuchiki_by_LunaInverseElric.jpg


I jak to by Ichimaru Gin powiedział: Bye Bye! :)
 
Do góry Bottom