Ulubiona broń

Wasza ulubiona broń


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Dla mnie, ulubioną bronią jest Ostrze Najemnika, w komplecie z Cieżką Zbroją Strażnika Świątynnego oraz Pirokinezą.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Wybrałem Uriziela bo jest najfajniejszy z podanych broni i zadaje obrażenia od magii.Ale moją ulubionom broniom jest miecz blizny ,którego zdobywamy po zabiciu Blizny i jest to miecz jednoręczny ,a ma obrażenia jak dobry miecz dwuręczny.
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Moją najlepszą bronią jest Uriziel. Potężna broń i ogromne obrażenia. Większość osób chyba tak myśli.
smile.gif
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
Uriziel Rulezzzz.... I to mi sie wlasnie nie podoba w GII. Nie masz takiego całkowicie FINAŁOWEGO miecza. Oczywisciemozna wyodrebnic miecze bardzo dobre, ale to juz nie jest to. Tojuz nie jest ten ostateczna broń twoich marzeń.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Urziel jest super. Ma duze obrazenia, nawet ladnie wyglada, ale najprzydatniejsze(do odkrycia Urziela) bylo Ulu-Mulu
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
na początku gry najlepszą dla mnie bronią był mieć blizny a póżniej Urziel!
nietrzeba dobijać wrogów.

[ : Pią Gru 31, 2004 9:19 am ]
Najlepszym mieczem jednoręcznym który mi sie podoba jest miecz blizny a z dwóręcznych uriziel.
 

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
-Uriziel ponieważ jest najlepszą bronią w grze,
- Ulu-Mulu, jak ją nosisz to cię orkowie nie atakują
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Najlepszy jest uriziel ponieważ:
:arrow: zadaje duże obrażenia
:arrow: ma fajny wygląd
:arrow: no i odrazu zabija


[/url]
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Gniew Innosa bardzo ładnie wygląda, dlatego na niego zagłosowałem jednak Uriziel jest najsilniejszy, a Ulu Mulu jest przydatny jeśli nie masz ochoty walczyć z orkami.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Ulu-Mulu RoX
wink.gif
Ten opływowy kształt, ta siła. Musisz to mieć
tongue.gif
 

killer_tm

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
50
:!: URIZIEL :!: wymiata!!! gniew innosa ma fajny wyglad, a ulu-mulu moze sie przydac miedzy orkami, ale uriziel i fajnie wyglada i sie bardzo przydaje i jeszcze te zapalanie przeciwnikow :twisted:
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
uriziel

uriziel z tego powodu ze jest najlepsza i po uderzeniu ta bronia wrogowie sie spalaja
biggrin.gif
:D z ta bronia mozna isc na stary oboz jak juz cie wywala
biggrin.gif
:D :twisted:
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Moją ulubioną bronią jest URIZIEL. Nie dość, że zadaje obrażenia magią (120) to na dodatek obr. od ognia (30)
biggrin.gif
biggrin.gif
:twisted:
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja lubię:
:arrow: Uriziel- bo jest to najlepsza broń
:arrow: Gniew Innosa- bo fajnie wygląda
 

kaoss

New Member
Dołączył
10.10.2004
Posty
11
z tych trzech broni najbardziej lubię gniew innosa bo niejest takim przepakiem jak uriziel. a najmniej lubię ulu-mulu bo i tak zawsze wyrżynam miasto orków
biggrin.gif
. A w całej grze według mnie rlz pięść trola albo zemsta gorna (zmesta gorna jeśli pojawia mi się bug że gorn gubi swój topór w czasie walki z zębaczemi
tongue.gif
) a najlepszą runą jest deszcz ognia
 

Turing

Member
Dołączył
18.11.2004
Posty
35
oczywiście uriziel ale mógłby być ciut mniejszy al lubie go dlatego że od razu dobija i łatwo jest nim robić rzeżnię :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom