Ulubiona broń

Wasza ulubiona broń


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Mag Innosa

New Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
4
Jaka jest wasza ulubiona broń w grze?? Bo moją jest Uriziel
wink.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Cóż... temat trochę ubogi bo mogłeś dać więcej opcji broni jak Czerwony Wiatr, ale ja zagłosowałem na Uriziela bo to najlepsza broń w grze ( jeśli sie nie wyjmie klejnotu z miecza )
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Chłopie takich tematów było tysiące, ale...

... oczywiscie moją ulubioną bronią był(jest) Uriziel no wiadomo najlepsza broń w grze i zadaje potężne obrażenia!nic nie może się z nim równać!

P.S. Zobaczcie na moją broń!Jak myślicie czy może się równać z Urizielem?
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
jak dla mnie to uriziel jest najlepszy ale do czasu jego zdobyci najlepsze jest ulu mulu. Poza tym to ja preferuję topory
tongue.gif
nie ma to jak topór podobny do tego który posiada Gorna (nie pamiętam jak sie nazywa). Przy tym to mieczyki wymiękają.
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Uriziel Rulezzzzzzzzz 8) Fajnie wygląda i ma ekstra obrażenia. Aż się prosi żeby pociąć na plasterki jakiegoś Orka:twisted:
 

Riconell

New Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
1
Cóż...
Ulu-Mulu - Najfajniej wygląda (Mój głos)
Uriziel - No niby że najlepszy, ale jego wygląd mi się nie podoba
Gniew Innosa - Fajna broń, a na szkielety lepsza niż Uriziel
Pięść Trolla (Niema jej tu? A powinna być.) - Biegałem z nią po świątyni Śniącego. Wygląda jak dysk na kiju
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Temat juz byl i dotyczyl ulubionego zestawu. I o bron tez tam chodzilo wiec ten topic jest nie na mijescu.
No ale dobra jak dal mnie ulubionym mieczem jest Gniew Innosa oraz Krwawe Ostrze(pierwszy z porzadnych m9ieczy jaki mialem)
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Njlepszy wygląd :arrow: gniew innosa
Przydatność :arrow: ulu-mulu
Głosuje na :arrow: Uriziel

Tyle na ten temat
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
urizjel jest fajny ale ja gram magiem i wyciągam rune a wtedy jest słaby
ulu-mulu jest słabe ale sie przydaje
a Gniew Innosa jest bardzo dobry i dlatego na niego głosuje
 

Lord Mol

New Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
23
mi najfajniej walczy sie ulu-mulu
laugh.gif
8)
smile.gif
bo jest to broń obszerna i obszarowa i ma jedną dodatkowom zalete zawsze jak nie mam co robić to zgaduje sobie jaką ma wymaganą siłe i jakie obrażenia
biggrin.gif
 
Dołączył
26.12.2004
Posty
8
Njalepszy jest gniew innosa ponieważ w przeciwieństwie od Urizjela ataki zależą od siły a nie od broni i lepszy od ULU-MULU ponieaż jest mocniejszy :twisted:
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

No oczywiscie ze najlepsza bronia jest urizjel i moja ulubiona oczywiscie
biggrin.gif
nie ma potezniejszej broni niz to cudo jest najlepsza i przebije kazda stal jest jedyna zbroja ktura zabije niesmiertelnych
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
nalepsza bronią jest uriziel a dlaczego?? Dlatego iz fajnie wygla ale ma tez super obrazenia wiecej nie miusze chyba wymieniac. Uriziel rządzi i tyle
tongue.gif
tongue.gif
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
w sumie ja najczęśniej posługuje się urizielem, fajnie wygląda, duże obrażenia i co najlepsze od razu zabija. Po co się schylać i dobijać ? Zbóje nie mają czasnu na takie rzeczy :twisted:
 

Bart_Illidan

Member
Dołączył
15.10.2004
Posty
90
i tak wiadomo ze Uriziel, bo ma obrazenia od ognia
biggrin.gif
choc w Nocy Kruka podobno ma byc bron lepsza od Urizielka kochanego (jeszcze jej nie mam :cry: ja chcem mojego kompa oc sie popsul :cry: )
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
skoro temat już był a założyciela zabanowano to po co wciąż na niego odpowiadacie? Poza tym faktycznie duży asortyment broni do wyboru w ankiecie aż 3 :roll: :roll: :roll: a tak na marginesie to miecz nadzorcy jest świetny
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Sory ale ja nie wiem jak może ulu mulu konkurować z URYZIELEM może i ten miecz jest powolny ale w całej grze leprzego nie znajdziecie!!!!!!! a jak myślicie po co zostawili na koniec dla ozdoby????
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja preferuje Gniew Innosa :twisted: Wymiata, ma duze obrazenia i jest szybka
 

PyRokArR

New Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
10
ja lubie uriziela
ale jak chcesz sie wdać w bójke a nie chcesz kolesia zabić to bym wolał Gniew Innosa
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
najlepszy jest URIZIEL bo:
:arrow: ładnie wygląda
:arrow: jest potęzną bronią
:arrow: podpala wroga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom