Ulepszanie Szat (improve Robes) I Cp 1.6 (reaktywacja)

Status
Zamknięty.

Demola

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
43
Wiem, ze taki temat juz jest, ale zostal zamkniety bez rozwiazania.

Gothic 3 PL. Najpierw patchowalem do wersji 1.12 (jednym patchem zawierajacym poprzednie wersje). Potem spatchowalem do wersji CP 1.6 FULL (tez jeden patch).

Z tym ze na wersji 1.12 gralem do Vengardu. Nie mialem zadnych wiekszych bugow. W Vengardzie zauwazylem karygodny bug ulepszania szat i wgralem CP 1.6, ktory rzekomo mial go naprawic.

Z tego co wiem, statystyki szaty MUSZĄ widniec w ekwipunku podwojone. Czyli jak przed nauka tej umiejetnosci mialem obrone 45 to PO nauce ma byc 90.

Czy jest ktos komu to dziala na CP 1.6? W jakiej kojelnosci wgrywal patche? Jaka ma wersje PL/ENG? Wie ktos jak to w koncu zmusic do dzialania?

Dobra.. to chociaz jakim programem moge zmienic parametry przedmiotow??? Ale zeby byl prosty w obsludze :)

Zainstalowalem Gothica jeszcze raz. Sciagnalem wszystkie patche tj:

- 1.12 z crackiem (ten co mozna bezposrednio na 1.0 instalowac)
- 1.3.1
- 1.4
- 1.5
- 1.5.2

Instalowalem kazdy po kolei i na kazdym wczytywalem save'a z Vengardu. Uczylem sie od Karrypto ulepszania szat i testowalem na szacie maga ognia. Na zadnym z tych patchy mi to nie dziala. Normalnie sie pochlastam jak tego nie zalatwie. Ma ktos jakis pomysl?

sory za 3 posty z rzedu
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z tego co mi wiadomo...opcja zadziała dopiero od nowej gry :p.....jak wczytasz sava...to nic ci nie da
 

calvaro_pb

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
5
Ja zainstalowalem G3 i odrazu spachowalem lecz mi rowniez nie dziala to ulepszanie zbroi.wiec przypadek z sevamy z nie spachowanej wersji odpada <_<
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Zapewne twórcy śpieszyli się z wydaniem gry dlatego wydaje mnie się że w G3 wogule nieda się ulepszać szat i zbroji chociaż nie jestem pewien.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom