Ulepszanie Pancerza

Status
Zamknięty.

Walczu666

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
14
Mam taki problem...gram sobie na patchu 1.6 i wszystko było dobrze...nauczyłem sie Ulepszanie pancerza, i tu jest problem bo mimo tego ze sie tego nauczyłem to wcale nie wzrosła mi ochrona ( a mam ciezki pancerz Nordmardczyka ) ktos napisał ze trzeba go zdjac i załozyc jeszcze raz ( tak tez robiłem i nic ) i wcale nie odzuwam tego ze jest jakas premia ochronna.....PROSZE O POMOC TYCH KTORZY GRAJA NA PATCHU 1.6!!!!!!
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
W statystykach nie wzrósł Ci poziom obrony? Spisz sobie statystyki swojej zbroi, upewnij się, że nie masz założonych żadnych naszyjników albo pierścieni. Potem porównaj z tymi, które widzisz po włączeniu ekranu statystyk [C]. Jeśli będą większe niż "normalne", to znaczy, że umiejętność działa, a Ty wcale nie musisz tego za bardzo odczuwać...
 

Walczu666

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
14
Mam dwa pierścienie Adanosa i nic wiecej ( jesli chodzi o przedmioty założone ) a statystyki mi nie wzrosły, mam takie same przed tym jak sie tego nauczyłem i po nauczeniu sie, także przed tym jak chciałem kupic pancerz i po zakupie...
 

Walczu666

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
14
Wiem ze ona jest zbugowana ale wtedy jak ktos nie gra na patchu...ja gram na patchu 1.6 ktory ponoc to poprawia, inni maja ta umiejetnosc na patchu 1.6 a ja nie mam i dlatego sie pytam...rozumiesz?
 

Rales

New Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
6
O ile sie nie myle musisz najpierw podejsc do jakiegos kowadla itp. i tam ulepszyc pancerz... Ale pewności nie mem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom