Tytan Ziemii

Status
Zamknięty.

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Mam problem z pokonaniem tytana ziemii, a konkretnie jest on nieruchomy, Pokonałem Wronę i reszte jego popleczników, ale gdy mam już to berło tytanów to wszystkie strzały przelatują przez tytana i rozbijają się na najbliższych ścianach. Mam nadzieję że nie będę musiał przechodzić wszystkiego on nowa.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A strzelasz w jego serce?
Ps. Nie musiales walczyć z jego poplecznikami, a tylko z samą Wroną.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Nie wiem co masz na myśli pisząc serce, ale próbowałem już wszędzie. On się nawet nie rusza, a ja mogę sobie spokojnie "przejść przez jego nogi" tak jak strzały przechodzą przez niego na wylot nie robiąc żadnej szkody.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie rzuca w ciebie kamieniem, nie podchodzi by cię walnąć z łapy? Jak tak to spróbuj wczytac poprzedniego save'a. Bo to wygląda na zwykły bug.


Serce tzw. on raz na jakiś czas otwiera "klate" pokazując czerwone serce, z które musisz trafić.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
No właśnie nic nie robi tylko stoi. Wczytywałem poprzednie savy, nawet dużo wcześniejsze i to samo.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Patch instalowałeś?

Rzeczywiście dziwnie to wygląda. Jakby był tylko teksturą. Nie wiem co sie mogło stać.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Przeszedłem grę od początku i teraz już jest wszystko ok, tytan mnie atakował, otwierał klate i udało się go pokonać. Widocznie był to jakiś bug gry uniemożliwiający przejście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom