Tweak Jest Coś Takiego ?

Status
Zamknięty.

adirage

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
3
Witam słyszałem o takim czymś do G III jak Tweak. Że niby posiadacze słabszych kart graficznych po zainstalowaniu Tweak'a mogę grać w G III. Ja mam GF 2 MX 400 i niby z tym Tweakiem by mi poszło. Wie ktoś coś o tym ??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
"Wiadomo, iż wymagania gry Gothic 3 zawyżyła zła optymalizacja plików konfiguracyjnych. Z tego też względu, w sieci pojawiła się aplikacja o nazwie “Gothic3 TWEAK”. Program ten ma na celu ustawienie, odpowiedniej konfiguracji w stosunku do parametrów naszego komputera. Całość jest przeznaczona pod angielską, oraz polską wersję gry. " gothic.gram.pl

Nie instalowałem, ale dziś to zorbie i ocenimy :)
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Dobra Kac, lae daj link, inni tez chcą pograć :p. Jak dasz to wykasuje tą odpowiedź bo to spam.
 

adirage

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
3
Ale nikt nie odpowiedział na mojego posta !! Pogram tym tweakiem na GF 2 MX 400 ??
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Chłopie raczej watpie, tweak optymalizuje ustawienie, nie podmienia tekstur w grze więc z taką karta raczej nie masz co marzyć.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
czyli jesli dobzre rozumiem to TEN program ustawia ten plik INI z ktorym sa takie problemy tak ?
i sprawia ze gierka mniej pocina ?

przy okazji majac Athlon'a 1.7Ghz, 640Ram i GeforceFX5200
jakiego tweaka powinienem wybrac AMD64 1GB GF-Radeon Low- End ? czy jakiegos innego
 

ukiduki

New Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
15
chyba tego na końcu, czyli że jeszcze słabszy, tak mi sie zdaje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom