Twój Pc

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Mój komp:

Procesor - Celeron 1.7 Ghz
K.Graficzna - Radeon 9200, 128 Mb
RAM - 256 Mb
Dysk - 40 Gb
tongue.gif

Nagrywarka DVD i CD (oddzielnie)

Jest mi niezmiernie przykro że G3 ma "takie" wymagania
sad.gif
. Bardzo bym chciał sobie w niego pograć, ale wątpie żeby poszedł na tym kompie, a nawet jeżeli pujdzie to nie będzie się dało grać
dry.gif
(slajdy
sad.gif
). Nie mam zamiaru dokupywać cześci do kompa, bo i tak za rok, dwa, gry będą się cieły i historia powtarza się od nowa, wole zaiwestować w konsole
biggrin.gif
(czekam na nie już za długo
dry.gif
).
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
yo moj skromny pc to :
celeron 2.6ghz
1024ram
grafika radeon 9200
niewiem czy sie martwic czy nie ale boje sie ze moje nienajlepsza grafa moze niewyciągnąc g3 wiec jakby ktos kt osie zna moglby mi powiedziec czy moje grafa
udżwignie g3 czy nie
biggrin.gif
to bylby mbardzo wdzieczny poza grafa to ja sie niemartwie poza tym g3 ma wyjsc w grudniu czy tam w styczniu wiec mysle ze w listopadzie czyli za 2 gora 3 tygodn ie powinno ukazac sie demko moim zdanie mto bedzei wyglądalo ta kzassamy je sobie z netao zlukamy jak nam chodzi g3 full version bedzie chodszic mniej wiecej tak samo.Pozdro all
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Mój Pc jest słabszy od waszych o jakieś pięć razy. Ale zbieram kaske i niedługo będę miał nowego, o mam kartkę, dyktuję wam:

- Dysk twardy - Seagate 80GB (St380817as) Sata NCQ 3+2 lata
- Napędy - FDD 1.44 MB Sony (black)
- Obudowy - i-BOX (vision 311) 400W Prescot CE+PFC
- Procesory - PROCESOR AMD SEMPRON 2500+ BOX (754 PIN) 64 BIT
- Napędy - DVD-REC. LITEON R/RW +/- SHW 1635 6xDL CZRNY BULK
- Karty graficzne - LEADEK GeForce 6600GT 128MB DDR3/128 MB TV/DVI PCI-E
- Pamięci - DDRAM 1024MB (KVR400X64C3AK2/1G 2x512MB)

(jeśli ktoś nie kapuje, to ja sam nie wiem o co chodzi z tymi SHW i tym gówienkami)

Płyty głównej już mi się nie chciało pisać.

Piranha podobno ma wydać multiplayera ale poczemy zobaczymy
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Zauważyłem że GoKU gm napisał o tym iż Gothic 3 wyjdzie w grudniu lub styczniu a to jest nieprawdą
tongue.gif
. Tak naprawdę wyjdzie on 17 marca. Przynajmniej tak czytałem na stronie internetowej pewnego sklepu zajmującego się sprzedażą gier.
Informacja ta była została umieszczona tam w sierpniu. Nie wiem jak jest teraz bo już dawno nie wchodziłem na niemieckie strony. Ale jeżeli ktoś chce poszukać informacji o dacie premiery niech wejdzie na www.google.de i w wyszukiwarce wpisze Gothic 3. Kto zna niemiecki może dopisać słowo kaufen na polski to znaczy kupować.
PoZdro
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom