Tryb Multi?

Status
Zamknięty.

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Dla mnie multi może być , gdy naprzykład przejde gre z 4 razy to wtedy multi .Według mnie multi powinien być w stylu mmorpg ale bardziej pasowało by mi to jako osobna gra bo to zajeło by dłużej niż te półtora roku.Ale pomsł dobry utli może być
 
T

Thran

Guest
Ja jestem przeciwko Multi w Gothicu 4 bo nie wyobrażam sobie setek Diego lub Miltenów biegających po jednej mapie a poza tym jakie by tryby były dla takiej gry ? moim zdaniem jakieś biedne lub oklepane już dawno w strzelankach.

Ale to w wersji na PC bo na konsole to se może być MP.
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Mi podoba sie pomysl z multiplayerem
swiat taki jak bedzie w G4 zeby dalo sie expic ale beda dodane areny walk za kase (jesli nie bedzie w swiece G4) i za wygrana walke dostajesz kase z zakladu. Ranking graczy którzy wygrali najwiecej walk tez moglbybyc na jakiejs stronce zeby moznabylo zobaczyc
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moim zdaniem nie bedzie skoro przez te wszystkie lata nie zrobili, ale przydal by sie wtedy wiecej osob zainteresowalo by sie Gothiciem.
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Spellbound oświadczyło nie raz że nie będzie trybu Multi....
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
nie podoba mi się ten pomysł
Gothic MP ? Nie, to nie może wypalić
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
CYTAT
nie podoba mi się ten pomysł
Gothic MP ? Nie, to nie może wypalić



lol ... chłopie jesteś spamerem!!

napisałem przecież że Spellbound nie zrobi trybu MP !! i jest to potwierdzone, a ty gadasz że to zły pomysł ....
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Jak słyszę o multi to aż mi sie nie dobrze robi :( . Ta gra nie na daje sie na multi i nie wiem jak miało, by to wyglądać. Jak już coś niech zrobią inną grę na wzór Gothic-a MMORPG :D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mo osobiscie nie podoba mi sie tryb multi <_< Dobrze ze go i tak nie wprowadza. Wtedy gothic stracil by na sensownosci gry. Jakby to wygladalo. Bohater beziimienny: np. zabojca. Kompletny bezsens!!! <_<
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
Moze byloby ciekawe MMO po prostu osadzone w realiach i krainach Gothica, ale bez Bezimiennego. Kazdy moglby sobie wykreowac wlasna postac, dolaczyc do buntownikow, najemnikow albo ki grzyba. W fabule moglo by to byc w kazdym momencie, nawet jeszcze za bariery w Khorinis albo smokow... Chodzi o to, zeby gra nie ingerowala w fabule sagi i dotyczyla tych wszystkich 'statystow' z miast, farm i calego swiata. Wtedy moglo by byc ciekawe, ale ja osobiscie bym nie skorzystala - mam juz dosc takich gier, bo tylko zycie mi przed nimi mija xd
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Oj, oj ,oj, hmmm... ciężko by było zrobić Gothica MMO, myślę, że byłoby to ok, gdyby np. dało się Kampania przez internet(teraz się troche rozpiszę), bierzemy sobie jakiś LAN z kolegą i dajemy kampanie identyczną jak single tylko w kilku. Jeden mag, drugi wojownik, trzeci coś tam i miotacie, łazicie w jakieś tajne miejsca które znaleźliście jak graliście samemu, np. jakąś jamę z (za przeproszeniem) przesranie trudnym smokiem albo innym dziadostwem z którym za chama nie mogliście sobie poradzić iiiii.... jedziecie go w kilku, zabieracie łuski, krew, skrzydełka :D (jeśli ma) i macie z tego użytek, zbroja, tajna miksturka,albo coś. TAK POWINIEN WEDŁUG MNIE JEŚLI WOGÓLE WYGLĄDAĆ GOTHIC PRZEZ INTERNET.

P.S.-Najlepiej by było gdyby grało się w jedną kampanie tylko w kilka osób, tylko ze znajomymi, a nie jak w normalnych MMO, że co chwilę spotykamy jakiegoś gościa RozpiepszaczPL albo KaszankaMan, gra się TYLKO I WYŁĄCZNIE z kumplami.

To na tyle :p
 

Darq

New Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
3
Multii w Gothic? Chyba tylko, że mamy z 2 (więcej to masakra) Bezich i kształtują swoją drogę niezależnie od siebie. I tak np. jeden Bezi by pracował dla buntowników w reddock, ale pewnego, pięknego dnia teleportuje się i co widzi? Trupy po niedawnej wyprawie orkowego Beziego. Analogicznie np. orkowy Bezi chce o Cape Dun zachaczyć, a tu miasto przejęte przez buntowników. Tylko wtedy trzeba by było AI bardzo usprawnić...
 

BlackMati

New Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
1
Multi NIE!!! Mogło by być ale nie gra straci sens i fanów!!A multi spox jak na arenie i na miecze na łuki i kusze.Zagrajcie se w samp Gta san andreas też mulit jest !!
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Ja bym powiedział tak... Multiplayer to zły pomysł ale sieć lokalna z kolegami (np.hamachi :lol: osobiscie używam) mogła by być dobra. Przechodzenia kampanii we 2, lub 3 :rolleyes: Chodzenie na niemożliwe do utłuczenia potwory :lol: To mogłoby być ciekawe ale litości... multiplayer!? Wyobraźcie sobie, chodzicie sobie, bijecie potwory a koło was przecodzi gostek i mówi : "Daj 1000 monet plzzzzz". I nie daje wam spokoju... albo widzisz gracza ktory idzie sobie ulicą a nazywa się Rozpierdut 2859... Ale opcjonalnie mogliby takie coś zrobić, ale żeby było kilka opcji, i przez internet i w sieci lokalnej, ale wątpie, że to gierczyzna utrzyma. Zresztą myślę, że skoro będize multiplayer to sporo ludiz sięgnie po te grę i swiat stanie się za mały. Ale jak będzie podzielenia na serwery to już... na prawde... World Of Warcraft nie róbmy z Gothica :lol: A jak single to single, przyzwyczaiłem się do gry w pojedynkę i jakoś mi to pasuje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom